Ухвала
від 28.01.2025 по справі 420/38548/24
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 420/38548/24

УХВАЛА

28 січня 2025 року м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Дубровна В.А., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження матеріали адміністративної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до Білгород-Дністровської міської ради Одеської області та до Комунального некомерційного підприємства « Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» про визнання протиправними та скасування рішення та наказу,

встановила:

До суду з позовом звернулася ОСОБА_1 (далі - позивач, ОСОБА_1 ) до Білгород-Дністровської міської ради Одеської області (далі - відповідач-1) та Комунального некомерційного підприємства « Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» ( далі - відповідач-2), у якому просить:

- визнати протиправним та скасувати рішення Білгород-Дністровської міської ради Одеської області від 05.04.2024 року № 1216-VIII «Про припинення комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради шляхом ліквідації».

- визнати незаконним та скасувати наказ КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» від 14.10.2024 року № 84-о «Про припинення КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» шляхом ліквідації».

Ухвалою суду від 18.12.2024 року позовну заяву залишено без руху, надано позивачу встановлено 10-денний строк для усунення недоліків позовної заяви з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, примірник якої було отримано позивачем 08.01.2025 р., що підтверджується рекомендованим повідомленням, яке повернулось до суду з відмітками про отримання 27.01.2025 р. .

Враховуючи порядок обчислення процесуальних строків відповідно до ст. 120 КАС України та можливість передачі документів на усунення недоліків позову засобами поштового зв`язку або іншими відповідними засобами, строк на усунення недоліків позовної заяви закінчився 18.01.2025 р.

Проте, станом на 28.01.2025 року позивачем не усунуто недоліки позовної заяви, перелічені в ухвалі суду від 18.12.2025 року.

Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

З огляду на викладене, суддя дійшла висновку про наявність підстав для повернення позивачу позовної заяви з доданими до неї документами внаслідок не усунення недоліків позовної заяви відповідно до приписів п. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України.

Суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду не пізніше п`яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків (ч. 5 ст. 169 КАС України).

Керуючись ч. 4 ст. 169, 243, 248 КАС України,

ухвалила:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Білгород-Дністровської міської ради Одеської області та до Комунального некомерційного підприємства « Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» про визнання протиправними та скасування рішення та наказу разом з доданими документами повернути позивачеві.

Роз`яснити позивачеві, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Копію ухвали надіслати позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду в 15-денний строк з дня її підписання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

СуддяВ.А. Дубровна

СудОдеський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення28.01.2025
Оприлюднено31.01.2025
Номер документу124777326
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо забезпечення права особи на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів

Судовий реєстр по справі —420/38548/24

Ухвала від 28.01.2025

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Дубровна В.А.

Ухвала від 18.12.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Дубровна В.А.

Ухвала від 13.12.2024

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Дубровна В.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні