Справа №592/4368/24 Головуючий у суді у 1 інстанції - Князєв В. Б.Номер провадження 22-ц/816/513/25 Суддя-доповідач - Собина О. І. Категорія - 44
УХВАЛА
29 січня 2025 року м.Суми
Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів:
Собини О. І. (суддя-доповідач), Філонової Ю. О. , Рунова В. Ю.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Сумській області на рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 09 липня 2024 року в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Сумській області, Дочірнього підприємства «Сумський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» про стягнення збитків,
ВСТАНОВИВ:
Форма і зміст апеляційної скарги відповідають вимогамст. 356 ЦПК України.
Апеляційна скарга подана особою, яка має право на оскарження судового рішення та в строк, встановленийст. 354 ЦПК України.
Судовий збір сплачено, до апеляційної скарги долучені докази її направлення іншим учасникам справи.
На підставі наведеного, керуючисьст. 359 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Сумській області на рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 09 липня 2024 року.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати ОСОБА_1 , Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Сумській області, Дочірньому підприємству «Сумський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».
Встановити строк для надання відзиву на апеляційну скаргу - протягом семи днів із дня вручення ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі.
Відповідно дост. 360 ЦПК Українивідзив на апеляційну скаргу має містити:
1) найменування суду апеляційної інстанції;
2) ім`я (найменування), поштову адресу особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу, а також номер засобу зв`язку, адресу електронної пошти, за наявності;
3) обґрунтування заперечень щодо змісту і вимог апеляційної скарги;
4) у разі необхідності - клопотання особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу;
5) перелік матеріалів, що додаються.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Суддя-доповідач - О. І. Собина
Судді: Ю. О. Філонова
В. Ю. Рунов
Суд | Сумський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.01.2025 |
Оприлюднено | 31.01.2025 |
Номер документу | 124789221 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Сумський апеляційний суд
Собина О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні