Україна
Романівський районнийсуд Житомирської області
У Х В А Л А
30січня 2025 року селище Романів
Романівський районний суд Житомирської області в складі судді Ковальчука М.В., розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката Пилипчука Юрія Геннадійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду,-
В С Т А Н О В И В :
В листопаді 2024 року адвокат Рябчук І.В. звернувся до суду в інтересах ОСОБА_1 з позовом до Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області, в якому зазначив, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер брат позивача ОСОБА_2 , внаслідок чого відкрилась спадщина, до складу якої входить будинок АДРЕСА_1 .
Посилаючись на те, що позивач являється спадкоємцем ОСОБА_2 , однак не може оформити свої спадкові права у зв`язку з відсутністю правовстановлюючих документів на будинок, представник позивача просить визнати за позивачем право власностіна спірне майно в порядку спадкування.
В січні 2025 року до суду від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Пилипчука Ю.Г.надійшла заява про проведення підготовчого засідання, призначеного на 10 годину 12 лютого 2025 року, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням технічних засобів.
Частиною 1 статті 64 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) визначено, що представник, який має повноваження на ведення справи в суді, здійснює від імені особи, яку він представляє, її процесуальні права та обов`язки.
Згідно частин1та 2статті 212ЦПК України,учасники справимають правобрати участьу судовомузасіданні врежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судуза умовинаявності усуді відповідноїтехнічної можливості. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Відповідно до частини 4 статті 212 ЦПК України, під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеномуЗаконом України«Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» або Державною судовою адміністрацією України.
Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (частина 5 статті 212 ЦПК України).
При цьому, за змістом частини 11 статті 212 ЦПК України, використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку.
Керуючись статтями 64, 212, 258-260, 294 України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката Пилипчука Юрія Геннадійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.
Підготовче засідання, яке призначене на 10 годину 12 лютого 2025 року, провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою сервісу «EasyCon» з використанням власних технічних засобів представника позивача ОСОБА_1 адвоката Пилипчука Юрія Геннадійовича.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.В. Ковальчук
Суд | Романівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2025 |
Оприлюднено | 03.02.2025 |
Номер документу | 124798629 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Романівський районний суд Житомирської області
Ковальчук М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні