Ухвала
від 30.01.2025 по справі 570/6013/24
РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 570/6013/24

номер провадження 1-в/570/35/2025

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

30 січня 2025 року м. Рівне

Рівненський районний суд Рівненської області в особі судді ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , представника ВЦ № 131 ОСОБА_4 , засудженого ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні Рівненського районного суду Рівненської області клопотання захисникаадвоката ОСОБА_6 про замінуневідбутої частинипокарання більшм`якимщодо засудженого ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, реєєстр. та прож. до засудження с. Сторона Дрогобицького району Львівської області (Л.Українки, 177), із загальною середньою освітою, до засудження працював на сезонних роботах, одруженого, на утриманні 1 неповнолітня дитина, судимого

06 січня 2023 р. Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області за ч. 2 ст. 286 КК України на 4 роки позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки (https://reyestr.court.gov.ua/Review/108280219),

в с т а н о в и в:

Керуючись ст. 82 КК України, ст. 537, 539, ч. 2 ст. 376 КПК України, суд

п о с т а н о в и в:

Клопотання захисника адвоката ОСОБА_6 про заміну невідбутої частини покарання більш м`яким щодо засудженого ОСОБА_5 - задовольнити частково.

Замінити засудженому ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , невідбуту частинуосновного покарання,призначеного вирокомДрогобицького міськрайонногосуду Львівськоїобласті від06.01.2023р.у видіпозбавлення волі строком 2роки 4місяці 23дні більшм`якимпокаранням -у видівиправних робітна строк 2 роки з відрахуванням щомісячно в доход держави двадцяти відсотків його заробітку, які відбувати у ТОВ "Наталія" (адреса: 82166, вул. Меденицька, 43, с. Солонське Дрогобицького району Львівської області, ідент. код 20789679).

В іншій частині клоптання захисника - відмовити.

Строк додаткового покарання, призначеного вироком Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 06.01.2023 р. у виді позбавлення права керувати транспортними засобами на строк 3 роки - обчислюється з моменту відбуття основного покарання.

Ухвала може бути оскаржена до Рівненського апеляційного суду через Рівненський районний суд Рівненської області протягом семи днів з дня її оголошення, в порядку ст. 395 КПК України.

Оскарження ухвали суду прокурором зупиняє її виконання.

Суддя ОСОБА_1

СудРівненський районний суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення30.01.2025
Оприлюднено03.02.2025
Номер документу124800518
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про заміну невідбутої частини покарання більш м’яким

Судовий реєстр по справі —570/6013/24

Ухвала від 30.01.2025

Кримінальне

Рівненський районний суд Рівненської області

Таргоній М.В.

Ухвала від 30.01.2025

Кримінальне

Рівненський районний суд Рівненської області

Таргоній М.В.

Ухвала від 22.11.2024

Кримінальне

Рівненський районний суд Рівненської області

Таргоній М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні