ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
29.01.2025 Справа № 914/3035/24
місто Львів
Господарський суд Львівської області у складі судді Рима Т.Я., розглянувши матеріали зустрічної позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Корональ" про зобов`язання вчинити дії у справі
за позовом: ОСОБА_1 ,до відповідача:Товариства з обмеженою відповідальністю «Корональ»,третя особа:ОСОБА_2 ,про:припинення трудових відносин,ВСТАНОВИВ:
На розгляді Господарського суду Львівської області перебуває позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Корональ» про припинення трудових відносин.
До суду 27.01.2025 (сформовано в підсистемі «Електронний суд» 24.01.2025) від відповідача надійшла зустрічна позовна заява про зобов`язання ОСОБА_1 передати Товариству з обмеженою відповідальністю "Корональ" документи (надалі Зустрічна позовна заява).
Частиною 1 статті 180 Господарського процесуального кодексу України визначено, що відповідач має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Відповідно до частини 2 статті 180 Господарського процесуального кодексу України зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову. Так, обидва позови виникають з одних правовідносин, є взаємопов`язаними і їх спільний розгляд є доцільним.
Зважаючи на вказане, суд вважає за необхідне прийняти зустрічний позов до розгляду. Відповідно до частини 3 статті 180 Господарського процесуального кодексу України вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об`єднуються в одне провадження з первісним позовом.
Враховуючи наведене, керуючись статтями 2, 180, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1.Прийняти до спільного розгляду з первісним позовом зустрічний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Корональ» до ОСОБА_1 про зобов`язання вчинити дії.
2.Вимоги за зустрічним позовом об`єднати в одне провадження з первісним позовом.
3. Встановити ОСОБА_1 строк у 15 (п`ятнадцять) календарних днів з дня отримання цієї ухвали для подання відзиву на зустрічний позов. Зобов`язати ОСОБА_1 надіслати (надати) відзив на зустрічний позов та додані до нього документи Товариству з обмеженою відповідальністю «Корональ» та ОСОБА_2 одночасно з надісланням (наданням) такого відзиву до суду. Докази такого надіслання невідкладно надати суду (частина 5 статті 165 Господарського процесуального кодексу України).
4. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «Корональ» строк у 5 (п`ять) календарних днів з дня отримання відзиву на зустрічний позов для подання відповіді на відзив. Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Корональ» надіслати (надати) відповідь на відзив та додані до неї документи ОСОБА_1 та ОСОБА_2 одночасно з надісланням (наданням) таких відповіді до суду. Докази такого надіслання невідкладно надати суду.
5. Встановити ОСОБА_1 строк у 5 (п`ять) календарних днів з дня отримання відповіді на відзив для подання запереченнь. Зобов`язати ОСОБА_1 надіслати (надати) заперечення та додані до них документи Товариству з обмеженою відповідальністю «Корональ» та ОСОБА_2 одночасно з надісланням (наданням) такого заперечення до суду. Докази такого надіслання невідкладно надати суду.
6. Встановити ОСОБА_2 строк у 15 (п`ятнадцять) календарних днів з дня отримання зустрічної позовної заяви для подання пояснень. Зобов`язати третю особу надіслати (надати) пояснення та додані до них документи позивачу та відповідачу одночасно з надісланням (наданням) таких пояснень до суду. Докази такого надіслання невідкладно надати суду.
7.Звернути увагу сторін:
7.1.Заяви та клопотання, які подаються до суду, повинні відповідати статтям 169-170 Господарського процесуального кодексу України.
7.2.У випадку подання доказів до суду у всіх учасників справи існує обов`язок надіслання копій таких доказів усім іншим учасникам справи заздалегідь (частина 9 статті 80 Господарського процесуального кодексу України).
7.3.Главою 6 Господарського процесуального кодексу України врегульовано поняття, обчислення, зупинення процесуальних строків, наслідки їх пропуску, а також підстави та порядок їх поновлення чи продовження.
7.4.Відповідно до пункту 1 частини 6 статті 6 Господарського процесуального кодексу, адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку.
Інформацію у справі, яка розглядається, можна отримати за такою веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015/. Крім цього, учасники справи мають можливість ознайомитись з матеріалами справи через Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами.
Ухвала набрала законної сили з моменту її підписання.
Суддя Рим Т.Я.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 29.01.2025 |
Оприлюднено | 03.02.2025 |
Номер документу | 124807967 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань, з них |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Рим Т.Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні