Ухвала
від 30.01.2025 по справі 681/55/25
ПОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 681/55/25

Провадження 2/681/181/2025

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

"30" січня 2025 р. м.Полонне

Суддя Полонського районного суду Хмельницької області Іллюк С.В.,

розглянувши матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про позбавлення батьківських прав, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача - служба у справах дітей Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,

в с т а н о в и в:

20.01.2025 ОСОБА_1 звернулася досуду ізвказаною заявою.

Ухвалою суду від 27.01.2025 позовну заяву залишено без руху.

30.01.2025, до відкриття провадження у справі, ОСОБА_1 подала до суду заяву, в якій просить повернути позовну заяву та додані до неї документи.

Відповідно до п. 3 ч. 4 ст.185 ЦПК України заява повертається у випадку, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви. Керуючись п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України,

у х в а л и в:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 пропозбавлення батьківськихправ,третя особа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета споруна стороніпозивача -служба усправах дітейПолонської міськоїради Шепетівськогорайону Хмельницькоїобласті з доданими до неї додатками повернути позивачеві.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Ухвала може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.

Суддя Сергій ІЛЛЮК

СудПолонський районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення30.01.2025
Оприлюднено03.02.2025
Номер документу124814035
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —681/55/25

Ухвала від 30.01.2025

Цивільне

Полонський районний суд Хмельницької області

Іллюк С. В.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Полонський районний суд Хмельницької області

Іллюк С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні