Рішення
від 27.01.2025 по справі 603/664/24
МОНАСТИРИСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 603/664/24

Провадження №2/603/31/2025

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

27 січня 2025 року м. Монастириська

Монастириський районний суд Тернопільської області у складі:

головуючого судді Галіяна І. М.,

секретар судового засідання Сандалюк О. В.,

за відсутності сторін,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

в с т а н о в и в:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» (далі ТОВ«Тернопільелектропостач») звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 , в якому просить стягнути з відповідача на користь товариства заборгованість за спожиту електричну енергію, а також витрати, пов`язані з припиненням електропостачання.

В обґрунтування заявлених позовних вимог позивач посилається на те, що ОСОБА_1 шляхом підписання заяви-приєднання від 23.07.2020 року приєднався до умов публічного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг на умовах комерційної пропозиції «Універсальна-Побут». ТОВ«Тернопільелектропостач» виконало свої зобов`язання за цим договором, надавши відповідачу відповідні послуги. Так, з листопада 2021 року до лютого 2024 року позивач продав, а відповідач спожив електричну енергію в обсязі 12 069 кВт/год загальною вартістю 21545,64грн. Однак ОСОБА_1 в порушення умов договору не сплатив вартість наданих йому послуг, у зв`язку з чим у відповідача виникла заборгованість. На підставі наведеного, позивач просить стягнути з ОСОБА_1 заборгованість з оплати за спожиту електричну енергію у вищезазначеному розмірі, вартість витрат, пов`язаних з припиненням електропостачання в розмірі 2433,44 грн, а також 3028,00грн сплаченого судового збору.

Представник позивача в судове засідання не з`явився, надіслав на адресу суду клопотання про розгляд справи за його відсутності, проти заочного розгляду справи та винесення заочного рішення не заперечує.

Відповідач ОСОБА_1 повторно не з`явився в судове засідання, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, до початку розгляду справи по суті відзиву на позовну заяву не подав.

Ухвалою Монастириського районного суду Тернопільської області від 27.01.2025року постановлено провести заочний розгляд справи на підставі наявних в справі доказів та ухвалити заочне рішення.

Судом встановлено такі обставини.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП) № 429 від 14.06.2018 року позивачу TOB«Тернопільелектропостач» видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та з 01.01.2019 року позивач виконує функції постачальника універсальних послуг на території Тернопільської області.

23.07.2020 року в порядку, визначеному п. 7 постанови НКРЕКП № 312 від 14.03.2018року «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії» (далі ПРРЕЕ), відповідач ОСОБА_1 підписав заяву-приєднання (додаток № 1 до договору) до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг на умовах комерційної пропозиції «Універсальна-Побут», чим засвідчив, що ознайомлений з умовами договору, текст якого розміщено на офіційному вебсайті ТОВ«Тернопільелектропостач» (http://www.tepo.com.ua), і є споживачем послуг TOB«Тернопільелектропостач».

Цей договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови постачання електричної енергії виключно побутовим та малим непобутовим споживачам постачальником універсальних послуг та укладається сторонами з урахуванням ст. ст. 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до цього договору, що передбачено п. 1.1 публічного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

За цим договором постачальник продає електричну енергію споживачу для забезпечення потреб електроустановок споживача, а споживач оплачує постачальнику вартість спожитої (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього договору (п. 2.1 договору).

В п. 2.2 договору визначено, що обов`язковою умовою для постачання електричної енергії споживачу є наявність у споживача укладеного в установленому порядку з оператором системи договору про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії, на підставі якого споживач набуває право отримувати послугу з розподілу/передачі електричної енергії.

Згідно з п. 5.1 договору передбачено, що споживач розраховується з постачальником за спожиту електричну енергію за цінами (тарифами), що визначаються відповідно до методики (порядку), затвердженої Регулятором, згідно з обраною споживачем комерційною пропозицією, яка є додатком 3 до цього договору.

В комерційній пропозиції «Універсальна побут» (додаток № 3 до договору) передбачено, що тариф електричної енергії відповідає тарифам на електричну енергію, що відпускається населенню відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 05.06.2019 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов`язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії».

Підпунктом 2 п. 7.2 договору встановлено, що постачальник зобов`язаний обчислювати і виставляти рахунки споживачу відповідно до вимог та у порядку, передбачених ПРРЕЕ та цим договором.

Розрахунки споживача за цим договором здійснюються на поточний рахунок із спеціальним режимом використання постачальника (п. 5.9 договору).

В комерційній пропозиції «Універсальна побут» (додаток № 3 до договору) в розділі «Термін надання рахунку за спожиту електричну енергію та строк його оплати» вказано, що рахунок (платіжний документ) за спожиту електричну енергію надається на початку періоду наступного за розрахунковим. Оплата здійснюється протягом 10 робочих днів від дати отримання рахунку, але не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Відповідно до п. 5.8 договору розрахунковим періодом за цим договором є календарний місяць.

Згідно з пп. 1 п. 6.2 договору споживач зобов`язаний забезпечувати своєчасну та повну оплату спожитої електричної енергії відповідно до умов цього договору та пов`язаних з постачанням електричної енергії послуг згідно з умовами цього договору.

Відповідно до п. 5.11 договору, якщо споживач не здійснив оплату за цим договором в строки, передбачені комерційною пропозицією, постачальник має право здійснити заходи з припинення постачання електричної енергії споживачу у порядку, визначеному ПРРЕЕ (з урахуванням особливостей, встановлених для вразливих споживачів).

В п. 8.1 договору встановлено, що постачальник має право звернутися до оператора системи з вимогою про відключення об`єкта споживача від електроживлення у випадку порушення споживачем строків оплати за спожиту електричну енергію за цим договором, у тому числі за графіком погашення заборгованості.

При цьому, припинення електропостачання не звільняє споживача від обов`язку сплатити заборгованість постачальнику за спожиту електричну енергію за цим договором (п.8.2 договору).

Окрім того, згідно з пп. 6 п. 7.1 договору постачальник, серед іншого, має право отримувати відшкодування збитків від споживача, що понесені постачальником у зв`язку з невиконанням або неналежним виконанням споживачем своїх зобов`язань перед постачальником, відповідно до умов цього договору та чинного законодавства.

Згідно з інформаційною довідкою № 372296592 від 01.04.2024 року з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна ОСОБА_1 є власником житлового будинку, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .

Як вбачається зі змісту п. п. 5, 6 заяви-приєднання від 23.07.2020 року, між ОСОБА_1 і ВАТ «Тернопільобленерго» (оператор системи), якому постановою НКРЕКП № 1468 від 20.11.2018 року видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії на території Тернопільської області, було укладено договір розподілу/передачі електричної енергії.

Обсяги фактично спожитої відповідачем електроенергії визначені оператором системи розподілу і підтверджуються довідкою Монастириського району електромереж ВАТ«Тернопільобленерго» №131 від 11.03.2024 року, відповідно до якої обсяг переданої (розподіленої) електричної енергії споживачу ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 (ЕІС-код 62Z6541071563512, особовий рахунок № НОМЕР_1 ), за період з листопада 2021 року до лютого 2024 року становить 12069 кВт/год.

Відповідно до рахунку за електроенергію № 2370366172240219 за лютий 2024 року споживач ОСОБА_1 (особовий рахунок НОМЕР_2 , ЕІС-код НОМЕР_3 , адреса: АДРЕСА_1 ) повинен сплатити позивачу ТОВ«Тернопільелектропостач» 21545,64 грн.

Розмір заборгованості відповідача перед ТОВ «Тернопільелектропостач» також підтверджується наданим позивачем розрахунком заборгованості, відповідно до якого станом на 22.03.2024 року за період з листопада 2021 року до лютого 2024 року відповідач спожив 12 069 кВт/год, за які нараховано 21545,64 грн. Окрім того, позивачем нараховано 2433,44 грн вартості відшкодування витрат, пов`язаних з припиненням електропостачання.

Як вбачається зі змісту акта № 1 від 07.02.2024 року, Монастириський район електромереж ВАТ «Тернопільобленерго» надав ТОВ «Тернопільелектропостач» послуги з припинення (відключення) електропостачання споживача ОСОБА_1 , вартість яких визначено в розмірі 2433,44 грн.

На підставі вищевказаного акта позивач сформував рахунок на оплату № 37_1 від 22.03.2024 року за відшкодування витрат на оплату послуг ОСР (оператора системи розподілу), пов`язаних з припиненням електропостачання, на суму 2433,44 грн.

Суд, розглянувши матеріали справи, дослідивши та оцінивши зібрані по справі докази, вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, виходячи з таких підстав.

Відносини щодо постачання електричної енергії фізичним особам регулюються Цивільним кодексом України (далі ЦК України), Законом України №2019-VIII від 13.04.2017 року «Про ринок електричної енергії» (далі Закон №2019-VIII), ПРРЕЕ, затвердженими постановою НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 року (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин).

Згідно з ч. 1 ст. 626 ЦК України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства (ч. 1 ст.628 ЦК України).

Згідно зі ст. 633 ЦК України публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов`язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв`язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).

Відповідно до ст. 634 ЦК України договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

У силу приписів ст. 714 ЦК України за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов`язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов`язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання. До договору постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин сторін. Законом можуть бути передбачені особливості укладення та виконання договору постачання енергетичними та іншими ресурсами.

Відповідно до п. п. 30, 62, 93 ч. 1 ст. 1 Закону №2019-VIII електропостачальником є суб`єкт господарювання, який здійснює продаж електричної енергії за договором постачання електричної енергії споживачу; побутовий споживач - індивідуальний побутовий споживач (фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність) або колективний побутовий споживач (юридична особа, створена шляхом об`єднання фізичних осіб - побутових споживачів, яка розраховується за електричну енергію за показами загального розрахункового засобу обліку в обсязі електричної енергії, спожитої для забезпечення власних побутових потреб таких фізичних осіб, що не включають професійну та/або господарську діяльність); універсальна послуга постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.

Згідно з ч. 1 ст. 4 Закону № 2019-VIII учасники ринку електричної енергії провадять свою діяльність на ринку електричної енергії на договірних засадах. Для забезпечення функціонування ринку електричної енергії укладаються різні види договорів, зокрема, про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, про надання послуг з розподілу тощо.

Відповідно до ч. 4 ст. 63 Закону № 2019-VIII постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії у порядку, визначеному правилами роздрібного ринку, та на умовах договору постачання універсальних послуг. Договір про постачання універсальних послуг є публічним договором приєднання та розробляється постачальником універсальної послуги на підставі типового договору, форма якого затверджується Регулятором. Постачальник універсальних послуг розміщує договір постачання універсальних послуг на своєму офіційному веб-сайті.

Відповідно до п. 3.1.7 ПРРЕЕ (у редакції на час укладення договору) договір між електропостачальником та споживачем укладається, як правило, шляхом приєднання споживача до розробленого електропостачальником договору на умовах комерційної пропозиції, опублікованої електропостачальником.

У разі офіційного оприлюднення комерційної пропозиції електропостачальник не має права відмовити споживачу у приєднанні до договору на умовах цієї комерційної пропозиції, якщо технічні засоби вимірювання та обліку електричної енергії забезпечують виконання сторонами умов комерційної пропозиції. На вимогу споживача електропостачальник має надати письмовий примірник договору, підписаний з його боку.

Якщо сторони досягли згоди щодо укладення договору на інших умовах, відмінних від тих, які містяться у комерційних пропозиціях, розміщених на офіційному сайті електропостачальника, договір укладається у паперовій формі.

При цьому сторони можуть за взаємною згодою оформлювати додатки до договору, в яких узгоджуються організаційні особливості постачання електричної енергії. Такі додатки оформлюються у паперовій формі та підписуються обома сторонами.

Згідно з абз. 1 п. 7 постанови НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 року договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг укладається шляхом приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, опублікованого в засобах масової інформації та на веб-сайті постачальника, шляхом оплати рахунка, отриманого від постачальника універсальної послуги, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії (за умови надання рахунка постачальником універсальної послуги), або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 58 Закону № 2019-VIII та пп.2 п. 5.5.5 ПРРЕЕ споживач електричної енергії зобов`язаний сплачувати за електричну енергію та надані йому послуги відповідно до укладених договорів.

В п. п. 4.3, 4.12, 4.13 ПРРЕЕ передбачено, що дані, необхідні для формування платіжних документів, у тому числі щодо обсягів електричної енергії, надаються учасникам роздрібного ринку адміністратором комерційного обліку в порядку, встановленому Кодексом комерційного обліку.

Розрахунки між споживачем та електропостачальником (іншими учасниками роздрібного ринку, якщо вони беруть участь у розрахунках) здійснюються згідно з даними, отриманими від адміністратора комерційного обліку в порядку, передбаченому Кодексом комерційного обліку, про обсяги поставленої, розподіленої (переданої) та купленої електричної енергії. Плата за спожиту протягом розрахункового періоду електричну енергію вноситься не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено іншого терміну.

Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується: протягом 5 робочих днів від дня отримання рахунка непобутовим споживачем; протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка побутовим споживачем; в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду.

Для здійснення розрахунків за фактично спожиту електричну енергію електропостачальник має сформувати та виставити споживачу платіжний документ у паперовій або електронній формі (у випадку згоди споживача на отримання електронного платіжного документа), на підставі даних комерційного обліку, отриманих у порядку, передбаченому Кодексом комерційного обліку.

Згідно з п. 10 постанови НКРЕКП № 312 (в редакції, яка діяла на час виникнення заборгованості), до запуску електронної платформи Датахаб адміністратора комерційного обліку (центральна інформаційно-комунікаційна платформа) функції адміністратора комерційного обліку на роздрібному ринку електричної енергії, у тому числі адміністрування процедури зміни постачальника електричної енергії у межах території ліцензованої діяльності, виконував відповідний ОСР (оператор системи розподілу).

Відповідно до абз. 3 п. 2.3.5ПРРЕЕ у разі виникнення у споживача сумніву у правильності показів засобів вимірювальної техніки та/або обсягів споживання електричної енергії, на підставі яких здійснювались нарахування у пред`явленому до оплати документі, споживач подає про це заяву оператору системи/постачальнику послуг комерційного обліку, а у разі виникнення сумніву у правильності суми у пред`явленому до оплати документі щодо оплати за постачання або розподіл (передачу) електричної енергії учаснику роздрібного ринку, який надав розрахунковий документ.

За приписами п. 4 ч. 1 ст. 7 Закону № 2019-VIII на ринку електричної енергії державному регулюванню підлягають ціни на універсальні послуги.

В силу вимог ч. 3 ст. 56 Закону № 2019-VIII у разі покладення на електропостачальника зобов`язань з надання універсальних послуг ціни (тарифи) на послуги постачальника універсальних послуг визначаються відповідно до цього Закону.

Пунктом 3.1.1 ПРРЕЕ передбачено, що постачання (продаж) електричної енергії споживачу здійснюється за договором про постачання електричної енергії споживачу обраним споживачем електропостачальником, який отримав відповідну ліцензію, за вільними цінами, крім постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги або постачальником «останньої надії». Ціни (тарифи) на послуги постачальника універсальних послуг, постачальника «останньої надії» визначаються у встановленому законодавством порядку.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 05.06.2019 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов`язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії» фіксовані ціни на електричну енергію для побутових споживачів встановлюється Кабінетом Міністрів України і наведено у додатку 3 до цієї постанови.

Відповідно до п. 1.2.6 ПРРЕЕ у разі постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг послугу з розподілу (передачі) електричної енергії для потреб споживачів, електроустановки яких приєднані на території діяльності відповідного оператора системи, оплачує відповідний електропостачальник за усією сукупністю зазначених споживачів, постачання яким здійснює постачальник універсальних послуг. При цьому ціни на електричну енергію, що постачається споживачам постачальниками універсальних послуг, включають, у тому числі, ціни (тарифи) на послуги оператора системи передачі та оператора системи розподілу відповідно до укладених договорів про надання відповідних послуг.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно з ч. 1 ст. 530 ЦК України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Статтею 610 ЦК України передбачено, що порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

У разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом (ч. 1 ст. 611 ЦК України).

Згідно з вимогами ст. ст. 12, 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Враховуючи вищенаведені вимоги закону та встановленні обставини справи, суд висновує, що позов є підставним, а тому підлягає задоволенню.

Встановлено, що сторони уклали договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, на підставі якого ОСОБА_1 здійснювалось постачання електричної енергії за адресою: АДРЕСА_1 . Свої зобов`язання за договором ТОВ «Тернопільелектропостач» виконало повністю, надавши (продавши) відповідачу в пероід з листопада 2021 року до лютого 2024 року електричну енергію в обсязі 12 069 кВт/год загальною вартістю 21545,64грн. ОСОБА_1 отримував електричну енергію на умовах, визначених в договорі, проте взятих на себе зобов`язань згідно з договором належним чином не виконав, внаслідок чого в нього виникла заборгованість у вищевказаному розмірі.

У зв`язку із порушенням строків оплати за спожиту електричну енергію, позивач вжив заходів з припинення постачання електричної енергії ОСОБА_1 . Вартість послуг з припинення (відключення) електропостачання становить 2433,44 грн і підлягає відшкодуванню відповідачем відповідно до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Підстав вважати надані позивачем докази щодо заборгованості ОСОБА_1 за використану відповідачем електроенергію неналежними в суду немає. Іншого контррозрахунку заборгованості відповідач ОСОБА_1 не надав.

Отже, оскільки доказів належного виконання відповідачем своїх зобов`язань за договором про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг суду не надано, а розмір заборгованості ОСОБА_1 підтверджується долученими до позовної заяви рахунком за електроенергію, розрахунком заборгованості, довідкою оператора системи розподілу про обсяг переданої (розподіленої) електричної енергії, актом про надання послуг з припинення/відновлення електропостачання споживачів, які відповідачем не спростовані, з ОСОБА_1 на користь ТОВ «Тернопільелектропостач» слід стягнути заборгованість з оплати за спожиту електричну енергію в розмірі 21 545,64 грн, а також вартість витрат, пов`язаних з припиненням електропостачання, в розмірі 2 433,44 грн.

У силу вимог ст. 141 ЦПК України з ОСОБА_1 на користь позивача підлягають стягненню 3028,00 грн сплаченого судового збору.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 12, 13, 81, 141, 223, 259, 263, 265, 268, 273, 280-282, 354 ЦПК України, ст. ст. 11, 16, 509, 525, 526, 530, 610, 611, 626, 628, 633, 634, 638, 655, 692 ЦК України, ст. 58 Закону України «Про ринок електричної енергії», суд,

у х в а л и в:

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач»:

- 21 545 (двадцять одна тисяча п`ятсот сорок п`ять) грн 64 (шістдесят чотири) коп. заборгованості за спожиту електричну енергію (р/р IBAN НОМЕР_4 у ТВБВ № 10019/03 філії Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк»);

- 2433 (дві тисячі чотириста тридцять три) грн 44 (сорок чотири) коп. витрат, пов`язаних з припиненням електропостачання (р/р IBAN НОМЕР_5 у ТВБВ № 10019/03 філії Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк»).

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» (р/р IBAN НОМЕР_6 у ТВБВ № 10019/03 філії Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк») судові витрати по справі в розмірі 3028 (три тисячі двадцять вісім) грн сплаченого судового збору.

Копію заочного рішення направити відповідачу протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом встановлених строків не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Тернопільського апеляційного суду.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Відомості про сторін:

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач», місцезнаходження: проспект Злуки, 2-В, м. Тернопіль, код ЄДРПОУ 42145798.

Відповідач: ОСОБА_1 , останнє відоме зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_7 .

Повний текст рішення суду складено 31.01.2025 року.

Головуючий суддя І. М. Галіян

СудМонастириський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення27.01.2025
Оприлюднено03.02.2025
Номер документу124819874
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —603/664/24

Рішення від 27.01.2025

Цивільне

Монастириський районний суд Тернопільської області

Галіян І. М.

Рішення від 27.01.2025

Цивільне

Монастириський районний суд Тернопільської області

Галіян І. М.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Монастириський районний суд Тернопільської області

Галіян І. М.

Ухвала від 26.11.2024

Цивільне

Монастириський районний суд Тернопільської області

Галіян І. М.

Ухвала від 12.11.2024

Цивільне

Монастириський районний суд Тернопільської області

Галіян І. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні