Рішення
від 21.01.2025 по справі 904/4545/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21.01.2025м. ДніпроСправа № 904/4545/24за позовом Акціонерного товариства "ДТЕК Дніпровські електромережі", м. Дніпро

до Державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас", с. Воронове, Синельниківський район, Дніпропетровська область

про стягнення заборгованості за надані послуги в розмірі 5 751 686, 04 грн.

Суддя Ліпинський О.В.

Секретар судового засідання Вереніч Д.Е.

Представники:

від позивача Тищенко Т.А.

від відповідача не з`явився

СУТЬ СПОРУ:

Акціонерне товариство "ДТЕК Дніпровські електромережі" (далі - Позивач) звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" (надалі - Відповідач) про стягнення заборгованості за надані послуги в розмірі 5 751 686, 04 грн., з яких: 5 562 795,08 грн. - заборгованість за послуги з розподілу електричної енергії, 51 778, 44 грн. - 3% річних, 137 112, 52 грн. - інфляційні втрати.

Позовні вимоги мотивовані неналежним виконанням Відповідачем зобов`язань за договором про надання послуг з розподілу електричної енергії.

Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 21.10.2024 року відкрито провадження у справі №904/4545/24, справу призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження.

Відповідач у відзиві на позов факт наявності заборгованості в заявленому до стягнення розмірі не заперечував. Просив суд відстрочити виконання рішення суду на шість календарних місяців з дня набрання рішенням законної сили, а також, надати розстрочення виконання рішення суду строком на шість календарних місяців шляхом сплати щомісячних платежів у наступному розмірі: 6 (шість) місяців по 958 614,34 грн.

Заяву про надання відстрочки та розстрочки виконання рішення мотивовано тим, що Відповідач є стратегічним підприємством (об`єктом критичної інфраструктури), яке здійснює господарську діяльність з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, забезпечує життєдіяльність територіальних громад Дніпропетровської області і наразі знаходиться у вкрай скрутному фінансовому становищі, що ставить під загрозу не лише його господарську діяльність, але й існування в цілому в умовах необхідності забезпечення безперебійного постачання води для життєдіяльності регіону Дніпропетровської області.

Позивач проти надання відстрочки та розстрочки виконання рішення суду заперечив, зазначив, що його підприємство так само віднесено до підприємств критичної інфраструктури, і постійно несе додаткові фінансові витрати, пов`язані з відновленням об`єктів енергетики, які зазнають ушкоджень внаслідок ворожих обстрілів.

10.12.2024 року суд закрив підготовче провадження та призначив справу до розгляду по суті в засіданні на 09.01.2025 року.

В судовому засіданні 09.01.2025 року оголошено перерву до 21.01.2025 року, згідно ст. 216 ГПК України.

13.01.2025 року Відповідач подав клопотання про розгляд справи без участі його представника.

14.01.2025 року Позивачем надано докази часткової опати суми основного боргу в розмірі 248 035,99 грн.

В порядку ст.ст. 233, 240 ГПК України, в судовому засіданні 21.01.2025 року оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення, складання повного рішення відкладено на строк до десяти днів із дня закінчення розгляду справи.

Розглянувши матеріали справи у відкритому судовому засіданні, заслухавши зміст та підстави вимог позивача, оголосивши стисли зміст заперечень відповідача, дослідивши подані докази, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до пункту 4 постанови Національної комісії що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 14 березня 2018 року № 312 Оператори систем розподілу (далі - ОСР) повинні укласти договори про надання послуг з розподілу електричної енергії, які укладаються зі споживачем, з усіма споживачами, електроустановки яких приєднані на території діяльності ОСР. Договір розробляється ОСР на основі істотних умов, визначених Кодексом систем розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, та типової форми, встановленої Правилами, і розміщується на сайті ОСР, у засобах масової інформації і в пунктах обслуговування споживачів ОСР. ОСР шляхом безпосереднього вручення персоналом ОСР або з рахунком, або поштовим відправленням надає споживачу заяву-приєднання до зазначеного договору, яка формується за базами даних вертикально інтегрованого суб`єкта господарювання та містить ЕІС-коди точок комерційного обліку об`єкта споживача. Надання такої заяви-приєднання є пропозицією споживачу про приєднання до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії на умовах діючого договору про користування або постачання електричної енергії (індивідуальні характеристики об`єкта, потужність, клас надійності, ідентифікаційні коди, особливості обліку тощо). Договір вважається укладеним з дати підписання споживачем заяви-приєднання до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, яка повертається споживачем на адресу ОСР, та/або сплати за рахунком (квитанцією), який надсилається (надається) одночасно з договором споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, та/або з дати, указаної у заяві-приєднанні, якщо споживач протягом указаного в заяві-приєднанні терміну не звернувся до ОСР із запереченнями щодо укладення договору в цілому або щодо окремих умов договору та спожив будь-який обсяг електричної енергії.

Відповідно до вказаної постанови Відповідач (Споживачем) приєднався до Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (надалі - Договір).

Пунктом. 1.1. Договору передбачено, що цей договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (надалі - Договір) є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови розподілу електричної енергії споживачам (надалі - Споживач) як послуги Оператора системи розподілу. Цей Договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Споживача до умов цього договору згідно з заявою-приєднання, що є Додатком 1 до цього Договору. 1.2 Умови Договору розроблені відповідно до Закону України Про ринок електричної енергії та Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 14 березня 2018 року № 312 (зі змінами та доповненнями, далі - ПРРЕЕ), та є однаковими для всіх споживачів. Далі за текстом цього Договору Оператор системи розподілу та Споживач іменуються кожний окремо Сторона, а разом - Сторони. 2. Предмет Договору

Відповідно до п. 2.1. Договору Оператор системи розподілу надає Споживачу послуги з розподілу електричної енергії параметри якості якої відповідають показникам, визначеним Кодексом системи передачі, затвердженим постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 309, та Кодексом систем розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310 (зі змінами та доповненнями) за об`єктом, технічні параметри якого фіксуються в Паспорті точки/точок розподілу електричної енергії за об`єктом Споживача, який є Додатком 2 до цього Договору, та в особовому рахунку Споживача, облікових базах даних Оператора системи розподілу.

Пунктом 2.2. Договору передбачено, що відомості про засіб (засоби) вимірювання обсягу електричної енергії, що використовується на об`єкті (об`єктах) Споживача, зазначаються разом із енергетичними ідентифікаційними кодами (ЕІС кодами) в Додатку 3 до цього Договору.

Споживач оплачує за розподіл електричної енергії згідно з умовами глави 5 цього Договору та інші послуги Оператора системи розподілу згідно з Додатком 4 Порядок розрахунків. (п. 2.3. Договору).

Згідно п. 1. Додатку № 4 Сума оплати послуг з розподілу визначається виходячи з фактичних або прогнозних обсягів електричної енергії, розподіленої Оператором системи розподілу та відповідним тарифом (ціною) на розподіл електричної енергії.

Тарифи (ціни) за послуги з розподілу електричної енергії на ринку електричної енергії встановлюються Регулятором та розміщуються на офіційному сайті Оператора системи розподілу. (п. 2. Додатку № 4)

Відповідно до п.п. 3, 4. Додатку №4 розрахунки за послуги з розподілу електричної енергії здійснюються у грошовій формі за розрахунковий період, який визначається в Додатку 3 до Договору. Оплата послуг з розподілу електричної енергії, здійснюється Споживачем у формі попередньої оплати на наступний розрахунковий період (крім індивідуальних, колективних побутових споживачів та суб`єктів господарювання, предметом діяльності яких є надання житлово-комунальних послуг населенню, у межах наданих населенню послуг, установ та організацій, які утримуються за рахунок коштів (внесків) населення) до дати початку розрахункового періоду за який здійснюється оплата, якщо інше не узгоджене Сторонами.

Згідно п.п. 5., 6 Додатку №4 сума попередньої оплати визначається на основі заявленого Споживачем на наступний розрахунковий період обсягу споживання електричної енергії, який відображається у продовженні Додатка 12 до Договору, з урахуванням відповідного тарифу на розподіл електричної енергії. Якщо попередня оплата розраховується для споживача, у якого відсутні заявлені на наступний розрахунковий період обсяги споживання електричної енергії, сума попередньої оплати визначається на основі фактичних значень обсягу розподіленої електричної енергії за відповідний попередній період та за відповідним тарифом на розподіл електричної енергії. Сума остаточної оплати за фактично відпущену електричну енергію в розрахунковому періоді визначається на основі фактично розподілених обсягів електричної енергії, відповідно до даних приладів комерційного обліку або Оператором системи розрахунковим шляхом, у відповідності до Кодексу комерційного обліку за поточний розрахунковий період з урахуванням діючого тарифу на розподіл електричної енергії у розрахунковому періоді.

Пунктом 7 Договору передбачено, що оплата послуг здійснюється Споживачем на підставі виставлених Оператором системи розподілу платіжних документів протягом 5 робочих днів від дня їх отримання. Споживач має можливість самостійно сформувати платіжний документ у веб-сервісі Особистий кабінет, що розміщений на офіційному сайті Оператора системи розподілу за посиланням: https://dtek-dnem.com.ua (далі - Особистий кабінет), на підставі фактичних показів засобу(ів) обліку за розрахунковий період, внесених самостійно або Оператором системи розподілу.

Як вбачається з матеріалів справи, на виконання договірних обов`язків щодо надання показів приладів комерційного обліку електроенергії, Відповідач надав Позивачу акти приймання-передачі товарної продукції, якими зафіксовано покази приладів комерційного обліку щодо кількості спожитої відповідачем в період з грудня 2023 року по травень 2024 року електричної енергії (а.с. 25-36).

На підставі даних щодо обсягу спожитої Відповідачем електроенергії, Позивач визначив обсяг наданої послуги з розподілу та сформував акти надання послуг з розподілу електричної енергії №40250100284403-1 від 31.12.2023, №40250000881874-1 від 31.01.2024, №40250160309819-1 від 29.02.2024, №40250020323049-1 від 31.03.2024, №40250160335638-1 від 30.04.2024, №40250080348566-1 від 31.05.2024 (а.с.37-42) на загальну суму 8 441 612,35 грн.

Для здійснення оплати наданих послуг Позивачем, наведені акти, разом з рахунками на оплату: №40250100284403 від 31.12.2023 №40250000881874 від 31.01.2024, № 40250160309819 від 29.02.2024, №40250020323049 від 31.03.2024, №40250160335638 від 30.04.2024, №40250080348566 від 31.05.2023,були направлені на адресу Відповідача (а.с.43-54).

Відповідач за надані послуги розрахувався частково, сплативши суму 2 878 817, 27 грн., у зв`язку з чим в останнього виникла заборгованість перед Позивачем у розмірі 5 562 795,08 грн.

В процесі вирішення даного спору в суді, Відповідач здійснив оплату частини заборгованості в сумі 248 035,99 грн., що підтверджується наданими Позивачем банківськими виписками.

З огляду на викладене, враховуючи приписи п. 2 ч. 1 ст. 231 ГПК України, суд убачає підстави для закриття провадження у справі в частині вимог щодо стягнення з відповідача суми основного боргу в розмірі 248 035,99 грн., в зв`язку з відсутністю предмету спору.

Отже, на час ухвалення судового рішення по справі, заборгованість Відповідача з оплати послуг розподілу електричної енергії становить 5 314 795,09 грн. Доказів сплати заборгованості в зазначеному розмірі суду не надано.

Частиною 1 статті 193 Господарського кодексу України передбачено, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до частини 1 статті 509 Цивільного кодексу України, зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Частиною 1 статті 612 Цивільного кодексу України зазначено, що боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Статтями 525 та 526 Цивільного кодексу України передбачено, що одностороння відмова вiд зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Зобов`язання має виконуватися належним чином вiдповiдно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства.

Статтею 530 Цивільного кодексу України визначено, що якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Зобов`язання, строк (термін) виконання якого визначений вказівкою на подію, яка неминуче має настати, підлягає виконанню з настанням цієї події. Якщо строк (термін) виконання боржником обов`язку не встановлений або визначений моментом пред`явлення вимоги, кредитор має право вимагати його виконання у будь-який час. Боржник повинен виконати такий обов`язок у семиденний строк від дня пред`явлення вимоги, якщо обов`язок негайного виконання не випливає із договору або актів цивільного законодавства.

Відповідно до ст. 625 Цивільного кодексу України, боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми.

На підставі наведеної норми закону, на прострочену суму грошового зобов`язання, Позивачем нараховані 3% річних за період прострочення з 01.06.2024 року по 07.10.2024 року в розмірі 51 778, 44 грн. та інфляційні втрати в сумі 137 112, 52 грн. за період із червня по серпень 2024 року

Судом здійснено перевірку наданого позивачем розрахунку 3% річних та інфляційних втрат та встановлено, що розрахунок відповідних нарахувань здійснено правильно.

Враховуючи викладене, вимоги позивача є обґрунтованими та підлягають задоволенню в частині стягнення суми 5 314 759, 09 грн. заборгованості за послуги з розподілу електричної енергії, 51 778, 44 грн. 3% річних, 137 112, 52 грн. інфляційних втрат. В решті позовних вимог провадження у справі підлягає закриттю.

Щодо заяви Відповідача про відстрочення та розстрочення виконання рішення суду зазначає наступне.

Заява про відстрочення та розстрочення виконання рішення мотивована тим, що Відповідач є стратегічним підприємством по забезпеченню водою питної якості населення та підприємств Синельниківського, Павлоградського районів, міст Синельникове, Павлоград, Тернівка, Першотравенськ, шахт, підприємств ПрАТ ДТЕК Павлоградвугілля та військових формувань, які знаходяться на цій території.

Відповідач вказує, що господарська діяльність Відповідача має загальнодержавне, соціальне значення та безперервний характер, оскільки він здійснює господарську діяльність з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, забезпечує життєдіяльність територіальних громад Дніпропетровської області. Військова агресія російської федерації проти України наносить непоправну шкоду підприємству та вплинула на можливість виконання цивільно-правових зобов`язань. Це призвело до негативного фінансового стану підприємства Відповідача у 2022 - 2023 роках, а саме збитку у розмірі 39 474 000,00 грн. та 127 183 000,00 грн., відповідно, що підтверджується Звітами про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2022 рік та за 2023 рік. У 2024 року підприємство вже має збиток 99 380 000,00 грн.

Єдиним джерелом формування доходів Відповідача є надходження оплати за надані послуги від підприємств споживачів послуг та населення, дебіторська заборгованість споживачів за надані послуги з централізованого водопостачання та абонентську плату з урахуванням штрафних та фінансових санкцій складає 106 564 460,71 грн., з них заборгованість населення 19 498 759,42 грн., юридичних осіб та ФОП 87 065 701,29 грн.

Позивач заперечує проти відстрочення та розстрочення виконання рішення суду, вважає, що під час воєнного стану та ведення бойових дій, Позивач, як і Відповідач, продовжує займатися своєю господарською діяльністю: надавати послуги з розподілу електричної енергії, які є критично важливими для функціонування економіки Дніпропетровської області, за тарифами, затвердженими НКРЕКП, усуває аварії та пошкодження електричних мереж та докладає усіх зусиль з метою забезпечення безперебійного постачання електричної енергії для життєдіяльності нашого регіону. Сторони є підприємствами критичної інфраструктури, без стабільної роботи якого фактично неможливим є робота інших підприємств критичної інфраструктури, у тому числі і Відповідача, як то: водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, газопостачання та інших. Від стабільності роботи Позивача залежить робота усіх об`єктів Міністерства оборони України, підприємств оборонного комплексу, захисних споруд, хлібозаводів та інших підприємств, а це фактично обороноздатність України. Без стабільного розподілу електроенергії не можливе функціонування лікарень, шпиталів, поліклінік, станцій переливання крові, що є критично важливим для нашої країни та усіх українців. АТ ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ посилює резерви потужності лікарень і військових частин області, а також забезпечує електроенергією укриття, блокпости, центри прийому переселенців. Нині сили Відповідача спрямовані на те, аби забезпечувати стабільну роботу критично важливих об`єктів. Для утримання об`єктів електроенергетики в працездатному стані, нерідко в умовах ризику для життя та здоров`я, співробітниками Відповідача постійно виконується комплекс експлуатаційних та відновлювальних робіт. Також зазначимо, що при виконанні зазначених робіт Товариство несе значні витрати на придбання необхідних матеріалів та обладнання, заробітну плату, застосування автотранспорту, спеціальних машин і механізмів, тощо. Окрім того, через постійні ворожі обстріли Апостолівського, Нікопольського та Криворізького районів, частина мереж АТ ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ безповоротно втрачена, а інша зазнала значних ушкоджень та потребує відновлення, у зв`язку із чим, всі кошти підприємства, в першу чергу, направляються на відновлення роботи мереж з метою забезпечення безперебійного постачання електричної енергії для життєдіяльності нашого регіону.

За змістом ч. 1 ст. 239 ГПК України суд, який ухвалив рішення, може визначити порядок його виконання, надати відстрочення або розстрочити виконання, вжити заходів для забезпечення його виконання, про що зазначає в рішенні.

Відповідно до ст.331 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом) - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.

Підставою для встановлення або зміни способу або порядку виконання, відстрочки або розстрочки виконання судового рішення є обставини, що істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.

Розстрочення та відстрочення виконання судового рішення не може перевищувати одного року з дня ухвалення такого рішення, ухвали, постанови.

Про відстрочення або розстрочення виконання судового рішення, встановлення чи зміну способу та порядку його виконання або відмову у вчиненні відповідних процесуальних дій поставляється ухвала, яка може бути оскаржена. У необхідних випадках ухвала надсилається установі банку за місцезнаходженням боржника або державному виконавцю, приватному виконавцю.

Суд зазначає, що при вирішенні питання про надання розстрочки необхідно врахувати, що спір у даній справі виник саме з вини Відповідача у зв`язку з несвоєчасною сплатою відповідних платежів. Тяжка економічна ситуація в країні спричинена військовою агресією носить загальний характер та у повній мірі стосується обох сторін. Як відповідач, так і позивач несуть однакову економічну відповідальність за свої дії та однакові ризики, оскільки господарська діяльність здійснюється на власний ризик, за власним комерційним розрахунком щодо наслідків вчинення відповідних дій, суб`єкт господарювання повинен самостійно розраховувати ризики настання несприятливих наслідків в результаті тих чи інших дій та самостійно приймати рішення про вчинення (чи утриматись від) таких дій. Учасник договору не повинен відповідати за прорахунки суб`єкта підприємницької діяльності, з яким він уклав договір.

За викладених обставин, суд не вбачає підстав для задоволення заяви Відповідача про відстрочення та розстрочення виконання рішення суду.

Відповідно до приписів ч. 9 ст. 129 ГПК України, незалежно від результатів вирішення спору, витрати зі сплати судового збору в повному обсязі покладаються на відповідача, як сторона внаслідок неправильних дій якої виник даний спір.

Керуючись ст.ст. 73, 74, 76-79, 129, 165, 202, 231, 233, 236-241, 326 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити частково.

Стягнути з Державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Дніпро-Західний Донбас (52591, Дніпропетровської області, Синельниківського району, с. Воронове, вул. Дніпровська, 28, код ЄДРПОУ 03564045) на користь Акціонерного товариства "ДТЕК Дніпровські електромережі" (49111, м. Дніпро, Запорізьке шосе, буд. 22, код ЄДРПОУ 23359034) 5 314 759,09 грн. заборгованості за послуги з розподілу електричної енергії, 51 778,44 грн. 3% річних, 137 112,52 грн. інфляційних втрат, 86 275,30 грн. витрат зі сплати судового збору.

В частині стягнення заборгованості в розмірі 248 035,99 грн. провадження у справі закрити в зв`язку з відсутністю предмету спору.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

В задоволенні клопотання Відповідача про відстрочення та розстрочення виконання рішення суду - відмовити.

Рішення набирає законної сили у відповідності до ст.241 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржено до суду апеляційної інстанції протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складено 31.01.2025

Суддя О.В. Ліпинський

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення21.01.2025
Оприлюднено03.02.2025
Номер документу124827997
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —904/4545/24

Рішення від 06.02.2025

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Рішення від 21.01.2025

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Ухвала від 24.01.2025

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Ухвала від 09.01.2025

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Ухвала від 10.12.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Ухвала від 19.11.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

Ухвала від 21.10.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ліпинський Олександр Вікторович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні