Ухвала
від 03.02.2025 по справі 533/82/25
КОЗЕЛЬЩИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

03.02.2025 року КОЗЕЛЬЩИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 533/82/25

Провадження № 1-кп/533/34/25

УХВАЛА

про призначення підготовчого судового засідання

03 лютого 2025 року селище Козельщина

Суддя Козельщинського районного суду Полтавської області ОСОБА_1 , розглянувши обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному у Єдиний реєстр досудових розслідувань 30.01.2025 за № 12025170520000092, за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України,

ВСТАНОВИЛА:

03 лютого 2025 року до Козельщинського районного суду Полтавської області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному у Єдиний реєстр досудових розслідувань 30.01.2025 за № 12025170520000092, за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, разом з угодою про визнання винуватості.

До обвинувального акту додано реєстр матеріалів досудового розслідування, розписка підозрюваної ОСОБА_2 та захисника підозрюваної адвоката ОСОБА_3 про отримання копій обвинувального акту, реєстру матеріалів досудового розслідування та угоди про визнання винуватості.

У кримінальному провадженні захист обвинуваченої ОСОБА_2 здійснює захисник - адвокат ОСОБА_3 .

Обвинуваченій під час досудового розслідування запобіжний захід не обирався.

Потерпілим у кримінальному провадженні є: Комунальне підприємство «Житлово-комунальне підприємство Новогалещинської селищної ради» (представник потерпілого ОСОБА_4 ).

Майнова шкода кримінальним правопорушенням завдана у розмірі 536 868 гривня 00 копійок, яка не відшкодована.

Цивільний позов під час досудового розслідування не заявлявся.

Згідно зі ч. 1 ст. 314 КПК України після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п`яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.

На підставі викладеного і керуючись ст. 314 КПК України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

Призначити підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 367 КК України, на 11лютого 2025року о10годині 00хвилин у приміщенні Козельщинського районного суду Полтавської області, за адресою: вулиця Остроградського, буд. 75/15, селище Козельщина, Кременчуцький район, Полтавська область.

Здійснити судовий виклик у підготовче судове засідання: прокурора, представника потерпілого, захисника та обвинувачену.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудКозельщинський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення03.02.2025
Оприлюднено04.02.2025
Номер документу124857429
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Службова недбалість

Судовий реєстр по справі —533/82/25

Вирок від 11.02.2025

Кримінальне

Козельщинський районний суд Полтавської області

Козир В. П.

Ухвала від 03.02.2025

Кримінальне

Козельщинський районний суд Полтавської області

Козир В. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні