ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Номер провадження 22-ц/821/261/25 Справа № 690/548/24Ватутінський міський суд Черкаської області
УХВАЛА
про призначення справи до розгляду
03 лютого 2025 року м. Черкаси
Черкаський апеляційнийсуд ускладі колегіїсуддів:
Сіренка Ю.В., Фетісової Т.Л., Новікова О.М.,
заслухавшидоповідь суддіСіренка Ю.В.про призначеннядо розглядуапеляційної скарги представника ОСОБА_1 адвоката Тараненка Мирослава Олександровича на додаткове рішення Ватутінського міського суду Черкаської області від 18 листопада 2024 року в справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Ватутінський комбінат вогнетривів» до ОСОБА_1 про відшкодування сплаченої частини солідарного боргу та завданих збитків,
в с т а н о в и в:
26 грудня 2024 року ухвалою Черкаського апеляційного суду відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Тараненка Мирослава Олександровича на додаткове рішення Ватутінського міського суду Черкаської області від 18 листопада 2024 року в справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Ватутінський комбінат вогнетривів» до ОСОБА_1 про відшкодування сплаченої частини солідарного боргу та завданих збитків.
Вимоги ст. 361 ЦПК України апеляційним судом виконані. Згідно з положеннями ч.3ст. 359 та ч. 1 ст. 360 ЦПК України учасникам справи роз`яснено право на подачу відзиву на апеляційну скаргу.
Підготовчі дії по справі проведено.
Відповідно до положень ч. 1ст. 369 ЦПК Україниапеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи. Підстав для застосування положень ч. 3ст. 369 ЦПК Українивстановлено не було.
Згідно ч. 13ст. 7 ЦПК Українирозгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.
Враховуючи, що додатковим рішенням стягнуто з відповідача понесені судові витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 25000 грн, що становить менше тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тому дану справу необхідно призначити до розгляду в апеляційному суді в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи за наявними у ній матеріалами.
Керуючись ст. ст.365,366, ч. 1 ст.369 ЦПК України, апеляційний суд,
у х в а л и в:
Проведення підготовчих дій за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Тараненка Мирослава Олександровича на додаткове рішення Ватутінського міського суду Черкаської області від 18 листопада 2024 року в справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Ватутінський комбінат вогнетривів» до ОСОБА_1 про відшкодування сплаченої частини солідарного боргу та завданих збитків, закінчити.
Призначити справу до розгляду в порядку письмового провадження.
На підставі ч. 13 ст. 7 ЦПК України проводити розгляд справи без призначення судового засідання та без повідомлення осіб, які брали участь у справі.
Інформацію про дату розгляду справи оприлюднити на офіційному вебпорталі судової влади України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді Ю.В. Сіренко
Т.Л. Фетісова
О.М. Новіков
Суд | Черкаський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2025 |
Оприлюднено | 05.02.2025 |
Номер документу | 124870396 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Черкаський апеляційний суд
Сіренко Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні