Справа № 951/825/24
Провадження №2/951/39/2025
УХВАЛА
03 лютого 2025 року селище Козова
Козівський районний суд Тернопільської області у складі:
головуючого судді Чапаєва Р.В.,
з участю:
секретаря судового засідання Барилко А.А.,
позивача ОСОБА_1 ,
представника позивача адвоката Бойка П.В.,
представника відповідача Максиміва М.О., представника відповідача Іваніцької М.М.,
розглянувши у відкритому засіданні в залі суду у порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради про відновлення порушеного права на повне педагогічне навантаження,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернуласядо судуз позовомдо відповідачів про відновлення порушеного права на повне педагогічне навантаження.
Ухвалою судді Козівського районного суду Тернопільської області від 09.12.2024 позовна заява прийнята до розгляду, відкрито спрощене позовне провадження. До початку першого судового засідання представник відповідача Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради подав клопотання про залучення до участі у справі як третьої особи ОСОБА_2 завідувача Дибщенської філії Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради.
Мотивами такого процесуального рішення, на думку автора клопотання, є те що ОСОБА_2 як завідувач в силу своїх посадових обов?язків, пов?язаних із вищевказаною посадою, здійснює безпосереднє керівництво Дибщенською філією Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради, до її повноважень як завідувача входить здійснення керівництва педагогічним колективом філії, організація освітнього процесу у філії, відповідальність за реалізацію Державних стандартів якість і ефективність роботи педагогічного колективу, порушення клопотання перед директором Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради щодо прийняття та звільнення працівників філії, розроблення тарифікаційний списків, підготовка тарифікацій педагогічних працівників філії.
Суд заслухав думку інших учасників справи.
Представник відповідача Максимів М.О. підтримав подане ним клопотання.
Позивач ОСОБА_1 та її представник адвокат Бойко П.В. заперечували щодо залучення до участі у справі як третьої особи ОСОБА_2 завідувача Дибщенської філії Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради.
Представник відповідача Іваніцька М.М. просила задовольнити вказане клопотання та залучити до участі у справі як третьої особи ОСОБА_2 завідувача Дибщенської філії Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради.
При вирішенні клопотання про залучення в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача, суд виходить з положень ст. 53 ЦПК України, якою визначено, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу, зокрема за заявою учасників справи у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Суд залучає таких осіб до участі у справі про що постановляє ухвалу.
Суд, дослідивши клопотання (заяву) та додатки до нього, зокрема посадову інструкцію №11 завідувача філії опорного закладу, затверджену наказом директора Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради від 30.08.2024 №140-од, вважає, що рішення у цій справі може вплинути на правовідносини між ОСОБА_1 як найманим працівником та завідувачем Дибщенської філії Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради, оскільки з урахуванням рішення може підлягати до виконання в певній його частині саме завідувачем філії Дибщенської філії Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради в частині вчинення нею юридично значимих дій, визначених згаданою посадовою інструкцією.
Враховуючи вищенаведене у сукупності, суд вважає за необхідне залучити до участі у справі як третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача завідувача Дибщенської філії Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради Шиндлярську Зіновію Богданівну, у зв`язку з чим відкласти судове засідання у даній справі.
Керуючись ст. 53, 181 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
У справі за позовом ОСОБА_1 до Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради про відновлення порушеного права на повне педагогічне навантаження залучити до участі у справі як третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача ОСОБА_2 як завідувача Дибщенської філії Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради.
Судове засідання відкласти на 28.02.2025 року на 14 год 15 хвилин.
Направити третій особі разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно копію позовної заяви та доданих до неї документів.
Встановити строк третій особі для надіслання (надання) до суду пояснення на позовну заяву та всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову, - протягом 15 (п`ятнадцяти) календарних днів з дня одержання копії цієї ухвали.
Зобов`язати третю особу, одночасно із надісланням (наданням) пояснення до суду, надіслати (надати) копії такого пояснення та доданих до них документів сторонам.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Р.В. Чапаєв
Суд | Козівський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2025 |
Оприлюднено | 05.02.2025 |
Номер документу | 124872382 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Козівський районний суд Тернопільської області
Чапаєв Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні