Тернопільський міськрайонний суд тернопільської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяР І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(вступна та резолютивна частини)
03.02.2025 Справа №607/18275/24 Провадження №2/607/1130/2025
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
в складі:
головуючого Ромазана В.В.
з участю секретаря Бумба М.І.
представника позивачів ОСОБА_1
відповідача та його представника ОСОБА_2 , ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі цивільну справу за позовом ОСОБА_4 , ОСОБА_5 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Перша тернопільська державна нотаріальна контора про скасування державної реєстрації права власності, визнання права власності на спадкове майно,
У Х В А Л И В :
Позов ОСОБА_4 , ОСОБА_5 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Перша тернопільська державна нотаріальна контора про скасування державної реєстрації права власності, визнання права власності на спадкове майно, задовольнити частково.
Скасувати державну реєстрацію права власності за ОСОБА_2 на квартиру АДРЕСА_1 , загальною площею 23,5 кв.м., житловою 14,1 кв.м., реєстраційний номер майна: 36617265, дата прийняття рішення про державну реєстрацію: 10.05.2012, підстава виникнення права власності: договір довічного утримання, що укладений у частині між ОСОБА_6 та ОСОБА_2 24.06.1994, посвідчений нотаріусом Першої тернопільської державної нотаріальної контори за реєстровим номером 1-2663.
У решті вимог, відмовити.
Стягнути із ОСОБА_2 у користь ОСОБА_4 , ОСОБА_5 суму сплаченого ними судового збору у розмірі 1211 (одну тисячу двісті одинадцять) грн. 20 коп., тобто по 605 (шістсот п`ять) грн.. 60 коп. у користь кожного, пропорційно до задоволених позовних вимог.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Тернопільського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення повного рішення суду.
Рішення суду у повному обсязі буде виготовлене у строк не пізніше 14 лютого 2025 року.
Головуючий суддяВ. В. Ромазан
| Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
| Дата ухвалення рішення | 03.02.2025 |
| Оприлюднено | 05.02.2025 |
| Номер документу | 124872498 |
| Судочинство | Цивільне |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Ромазан В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні