Ухвала
від 03.02.2025 по справі 560/12645/24
СЬОМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

Справа № 560/12645/24 Суддя-доповідач: Капустинський М.М.

03 лютого 2025 року

м. Вінниця

Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

головуючого судді: Капустинського М.М.

суддів: Ватаманюка Р.В. Сапальової Т.В.

розглянувши в порядку письмового провадження заяву ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) про виправлення описки в ухвалі Сьомого апеляційного адміністративного суду від 27 січня 2025 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії,

В С Т А Н О В И В :

Сьомий апеляційний адміністративний суд ухвалою від 27 січня 2025 року заяву ІНФОРМАЦІЯ_2 (військова частина НОМЕР_1 ) про повернення судового збору, сплаченого за подання апеляційної скарги на рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 12 листопада 2024 року - задовольни. Повернув ІНФОРМАЦІЯ_3 (військова частина НОМЕР_1 ) (Код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) сплачений судовий збір в розмірі 1816,80 грн.

30 січня 2025 року предстаником ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) подано до суду апеляційної інстанції заяву про виправлення описки в постанові Сьомого апеляційного адміністративного суду, а саме:

"зазначити вірне найменування заявника, а саме ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 )"

Відповідно до положень ч.1 ст.253 КАС України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

На підставі вищевикладеного, дослідивши матеріали справи, колегія суддів приходить до висновку, що заява ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) про виправлення описки підлягає задоволенню, а допущені в ухвалі Сьомого апеляційного адміністративного суду від 27 січня 2025 року описки підлягають виправленню.

Керуючись ст.ст.243, 253, 325, 328, 329 КАС України, суд

У Х В А Л И В :

заяву ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) про виправлення описки задовольнити.

Виправити описки, допущені в ухвалі Сьомого апеляційного адміністративного судвід 27 січня 2025 року в адміністративній справі №560/12645/24 зазначити вірне найменування заявника, а саме ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 )"

Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку згідно зі ст.ст.328, 329 КАС України.

Головуючий Капустинський М.М. Судді Ватаманюк Р.В. Сапальова Т.В.

СудСьомий апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення03.02.2025
Оприлюднено05.02.2025
Номер документу124881404
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо звільнення з публічної служби, з них

Судовий реєстр по справі —560/12645/24

Ухвала від 03.02.2025

Адміністративне

Сьомий апеляційний адміністративний суд

Капустинський М.М.

Ухвала від 29.01.2025

Адміністративне

Сьомий апеляційний адміністративний суд

Капустинський М.М.

Ухвала від 27.01.2025

Адміністративне

Сьомий апеляційний адміністративний суд

Капустинський М.М.

Постанова від 13.01.2025

Адміністративне

Сьомий апеляційний адміністративний суд

Капустинський М.М.

Ухвала від 02.12.2024

Адміністративне

Сьомий апеляційний адміністративний суд

Капустинський М.М.

Ухвала від 28.11.2024

Адміністративне

Сьомий апеляційний адміністративний суд

Капустинський М.М.

Рішення від 12.11.2024

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Михайлов О.О.

Ухвала від 02.09.2024

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Михайлов О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні