Справа №739/2543/24р.
Провадження по справі 2/735/2/2025р.
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
03 лютого 2025 року смт.Короп
Коропський районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого - судді Грушко О.П.
при секретарі - Хілько Н.В.
розглянувши у спрощеному позовному провадженні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 , представник позивача ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з даною позовною заявою, вказуючи на те, що він з відповідачем перебуває в зареєстрованому шлюбі з 20.12.2023 року. Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають. ОСОБА_1 просить суд розірвати шлюб з ОСОБА_3 вказуючи на те, що подружнє життя в них не склалося, в них виникли різні погляди на життя. А тому позивач вважає, що при таких обставинах збереження шлюбу між ними є неможливим.
В судове засідання позивач ОСОБА_1 та його представник не викликались, оскільки справу призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.
В судове засідання відповідач ОСОБА_3 не викликалась, відзив на позов не подала.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального засобу не здійснювалось.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню зі слідуючих підстав.
Даний позов зареєстровано в суді 01.01.2025 року. Згідно ухвали Коропського районного суду Чернігівської області від 03.01.2025 року відкрито провадження у справі та призначене спрощене позовне провадження.
Як встановлено, подружнє життя ОСОБА_1 та ОСОБА_3 не склалося, в них виникли різні погляди на життя. Позивач наполягає на розірванні шлюбу, вважаючи збереження сім`ї неможливим.
При таких обставинах у суду наявні підстави для розірвання шлюбу.
Спору майнового характеру на час розгляду справи між сторонами не має.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 12, 81, 263-265, 279 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В:
Шлюб між ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) та ОСОБА_4 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ) зареєстрований Чернігівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Чернігівському районі Чернівської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, 20 грудня 2023 року, актовий запис № 285 - розірвати.
Після розірвання шлюбу ОСОБА_3 залишити прізвище ОСОБА_5 .
Копію рішення суду, після набрання ним законної сили, направити в Коропський відділ ДРАЦС Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня його проголошення в порядку, передбаченому ст.ст. 354, 355 ЦПК України.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя: О. П. Грушко
Суд | Коропський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 03.02.2025 |
Оприлюднено | 05.02.2025 |
Номер документу | 124884290 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про розірвання шлюбу |
Цивільне
Коропський районний суд Чернігівської області
Грушко О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні