Ухвала
від 03.02.2025 по справі 921/770/23
ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81


УХВАЛА

03 лютого 2025 року Справа № 921/770/23

Суддя Західного апеляційного господарського суду Орищин Г.В.

розглянувши клопотання Фізичної особи-підприємця Космини Андрія Володимировича та Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКО-ПЕТ" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

за апеляційною скаргою Фізичної особи-підприємця Космини Андрія Володимировича

на рішення Господарського суду Тернопільської області від 04.11.2024 (повний текст рішення складено 18.11.2024, суддя Шумський І.П.)

у справі № 921/770/23

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКО-ПЕТ", Харківська область, смт. Васищеве

до відповідача Фізичної особи-підприємця Космини Андрія Володимировича Тернопільська область, с.Біла

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "АВС ЛАЙН", м. Харків

про стягнення 10279798,15 грн заборгованості

ВСТАНОВИВ:

Західний апеляційний господарський суд в ухвалі від 06.01.2025 призначив до розгляду апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця Космини Андрія Володимировича, подану на рішення Господарського суду Тернопільської області від 04.11.2024 у справі №921/770/23, на 06.02.2025.

30.01.2025 через систему «Електронний суд» позивачем подано клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з представником - Чубом Сергієм Володимировичем.

31.01.2025 через систему «Електронний суд» відповідачем були подані клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з представниками - Ярмусем Віктором Дмитровичем та Євсюковим Федором Борисовичем.

Відповідно до ч. 1, 3 ст. 197 ГПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи.

Розглянувши подані клопотання, суд вважає за можливе задоволити такі та провести судове засідання 06.02.2025 в режимі відеоконференції з представником Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКО-ПЕТ" - Чубом С.В. та представниками Фізичної особи-підприємця Космини Андрія Володимировича - Ярмусем В.Д. та Євсюковим Ф.Б.

Керуючись ст. 197, 234 ГПК України Західний апеляційний господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Фізичної особи-підприємця Космини Андрія Володимировича та Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКО-ПЕТ" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задоволити.

2. Судове засідання у справі №921/770/23, призначене на 11 год 45 хв 06.02.2025, провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з представником Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКО-ПЕТ" - Чубом С.В. ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та представниками Фізичної особи-підприємця Космини Андрія Володимировича - Ярмусем В.Д. ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ) та Євсюковим Ф.Б.( ІНФОРМАЦІЯ_3 )

3. Попередити сторін спору (їх представників) про наступне:

- відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

- відповідно до частини 8 статті 197 ГПК України використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку;

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Г.В. Орищин

СудЗахідний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення03.02.2025
Оприлюднено05.02.2025
Номер документу124895149
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них

Судовий реєстр по справі —921/770/23

Ухвала від 09.05.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 07.05.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 15.04.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 20.03.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 27.02.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 06.02.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 03.02.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 06.01.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 20.12.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

Ухвала від 11.12.2024

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Орищин Ганна Василівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні