Ухвала
від 04.02.2025 по справі 5019/592/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Давидюка Тараса, 26А, м. Рівне, 33013, тел. (0362) 62 03 12, код ЄДРПОУ: 03500111,

e-mail: inbox@rv.arbitr.gov.ua, вебсайт: https://rv.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про участь учасника справи у судовому засіданні

в режимі відеоконференції у приміщенні суду

04 лютого 2025 року м. Рівне Справа № 5019/592/12(918/1193/24)

Господарський суд Рівненської області у складі головуючого судді Войтюка В.Р., розглянувши заяву про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

у справі

за позовом Приватного підприємства "Кольортех"

до відповідача - 1 фізичної особи-підприємця Ніколаєва Давида Борисовича

до відповідача - 2 Товариства з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко"

про повернення майна боржника

у межах справи про банкрутство Приватного підприємства "Кольортех".

Без виклику сторін.

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Господарського суду Рівненської області перебуває справа №5019/592/12 про банкрутство Приватного підприємства "Кольортех".

Постановою Господарського суду Рівненської області від 05 лютого 2014 року у справі № 5019/592/12 Приватне підприємство "Кольортех" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру; ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Михайловського С.В.

Постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 30 травня 2024 року апеляційну скаргу фізичної особи-підприємця Ніколаєва Давида Борисовича задоволено, ухвалу Господарського суду Рівненської області від 06 лютого 2024 року у справі №5019/592/12 скасовано та справу № 5019/592/12 направлено до Господарського суду Рівненської області для розгляду на стадію ліквідаційної процедури.

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 11 червня 2024 року, справу № 5019/592/12 передано на розгляд судді Войтюку В.Р.

Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 13 червня 2024 року, зокрема: справу № 5019/592/12 прийнято до свого провадження для розгляду на стадію ліквідаційної процедури; призначено розгляд справи у судовому засіданні на 01 липня 2024 року; арбітражному керуючому Михайловському С.В. виконати вимоги КУзПБ щодо належного виконання ліквідатором боржника своїх обов`язків у ліквідаційній процедурі, з урахуванням висновків викладених у постанові Північно-західного апеляційного господарського суду від 30 травня 2024 року у справі № 5019/592/12, стосовно повернення майна боржника у ліквідаційну масу.

30 грудня 2024 року Приватне підприємство "Кольортех" (в особі арбітражного керуючого Михайловського С.В.) звернулося до Господарського суду Рівненської області з позовом до відповідача - 1 фізичної особи-підприємця Ніколаєва Давида Борисовича до відповідача - 2 Товариства з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко" про повернення майна боржника.

Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 07 січня 2025 року позовну заяву Приватного підприємства "Кольортех" до відповідача - 1 фізичної особи-підприємця Ніколаєва Давида Борисовича до відповідача - 2 Товариства з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко" про повернення майна боржника залишено без руху, Приватному підприємству "Кольортех" встановлено 3-денний строк для усунення недоліків, а саме подання до Господарського суду Рівненської області доказів сплати судового збору у розмірі

4 844 грн. 80 коп.

Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 20 січня 2025 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі №5019/592/12(918/1193/24) за позовом Приватного підприємства "Кольортех" до фізичної особи-підприємця Ніколаєва Давида Борисовича та Товариства з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко" про повернення майна боржника, в межах справи про банкрутство Приватного підприємства "Кольортех", розгляд справи здійснювати у змішаній (паперовій та електронній) формі за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін, розгляд справи призначено на 05 лютого 2025 року.

03 січня 2025 року від від представника арбітражного керуючого Михайловського С.В. надійшла заява про проведення судового засідання призначеного на 05 лютого 2025 року в режимі відеоконференції.

Відеоконференція - телекомунікаційна технологія інтерактивної взаємодії двох або більше віддалених учасників судового провадження з можливістю обміну аудіо - та відеоінформацією у реальному масштабі часу.

Відповідно до частин 1 та 2 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Відповідно до частин 11 та 12 статті 197 ГПК України використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки. Відеоконференція, у якій беруть участь учасники справи, фіксується судом, який розглядає справу, за допомогою технічних засобів відео - та звукозапису. Відео- та звукозапис відеоконференції зберігається в матеріалах справи.

Суд звертає увагу, що відповідно до ч. 5 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

На виконання п. 8, 18, 45, 49 Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи вхід (авторизація) до підсистеми відеоконференцзв`язку можливий тільки через Електронний кабінет Електронного суду - https://cabinet.court.gov.ua). Після авторизації в Кабінеті необхідно вибрати пункт "Відеозв`язок".

Зважаючи на вищевикладене, суд вважає за можливе задовольнити вказані клопотання у зв`язку з наявністю у суді відповідної технічної можливості (встановлена система відеоконференцзв`язку) та провести судове засідання 05 лютого 2025 о 11 год. 00 хв. по справі № 5019/592/12 (918/1193/24) у Господарському суді Рівненської області в режимі відеоконференції.

Окрім того, суд роз`яснює заявнику, що ст. 197 ГПК України не передбачає порядку проведення усіх майбутніх судових зсідань в режимі відеоконференції за умови подачі однієї заяви, тобто, у кожному випадку сторона повинна подавати окрему заяву (клопотання) для вирішення судом питання щодо задоволення або відмови забезпечення проведення судового засіданні в режимівідеоконференції.

Керуючись ст. ст. 197, 234-235 ГПК України, господарський суд -

УХВАЛИВ:

1. Задоволити клопотання представника арбітражного керуючого Михайловського С.В. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

2. Провести судове засідання призначене на "05" лютого 2025 р. об 11:00 год. по справі 5019/592/12 (918/1193/24) у Господарському суді Рівненської області із представником арбітражного керуючого Михайловського С.В. в режимі відеоконференції.

3. Вхід (авторизація) до підсистеми відеоконференцзв`язку - через Електронний кабінет Електронного суду - https://cabinet.court.gov.ua.

4. Попередити представника позивача, який братиме участь в режимі відеоконференції про наступне:

- відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву;

- відповідно до ч. 11 ст. 197 ГПК України використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку;

- участь у відеоконференції забезпечується з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://rv.arbitr.gov.ua.

Суддя Войтюк В.Р.

СудГосподарський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення04.02.2025
Оприлюднено05.02.2025
Номер документу124897131
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: майнові спори, стороною в яких є боржник, з них:

Судовий реєстр по справі —5019/592/12

Ухвала від 10.04.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Мовчун А.І.

Ухвала від 20.03.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Мовчун А.І.

Ухвала від 20.03.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Мовчун А.І.

Ухвала від 10.03.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 05.02.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 05.02.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 04.02.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 20.01.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 06.01.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

Ухвала від 07.01.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Войтюк В.Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні