Ухвала
від 05.02.2025 по справі 753/2314/25
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/2314/25

провадження № 4-с/753/57/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"05" лютого 2025 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Мицик Ю.С., розглянувши матеріали скарги Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТРИ СУСІДИ 1», заінтересовані особи: ОСОБА_1 (боржник), державний виконавець Дарницького відділу державної виконавчої служби України у місті Києві Центрального міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Київ) Ковтун Владислава-Марія Сергіївна, на дії державного виконавця,-

В С Т А Н О В И В :

03.02.2025 до Дарницького районного суду м. Києва надійшла скарга Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТРИ СУСІДИ 1», в інтересах якого діє адвокат Завойко Дмитро Іванович, на дії державного виконавця Дарницького відділу державної виконавчої служби України у місті Києві Центрального міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Київ) Ковтун Владислави-Марії Сергіївни.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справ між суддями від 03.02.2025 для розгляду справи визначено суд у складі головуючого судді Мицик Ю.С. Фактично справу передано судді згідно реєстру передачі справ 04.02.2025.

Вивчивши матеріали скарги та додані до неї документів приходжу до висновку про те, що скарга має бути повернута заявнику без розгляду, з огляду на наступне.

Відповідно до ст. 447 ЦПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права чи свободи.

Відповідно до ч. 2 ст. 183 ЦПК України письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Наведене свідчить про наявність у скаржника обов`язку надати докази надсилання скарги та додатків до неї зокрема державному виконавцю дії або бездіяльність якого оскаржується.

Проте, зазначений обов`язок скаржник не виконав, доказів надсилання копій поданих до суду документів державному виконавцю не надав.

Згідно із ч. 4 ст. 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

У відповідності ч. 4 ст. 183 Цивільного Керуючись ст. ст. 183, 260, 353 ЦПК України, -

П О С Т А Н О В И В:

Скаргу Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТРИ СУСІДИ 1», заінтересовані особи: ОСОБА_1 (боржник), державний виконавець Дарницького відділу державної виконавчої служби України у місті Києві Центрального міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Київ) Ковтун Владислава-Марія Сергіївна на дії державного виконавця - повернути заявнику без розгляду.

Роз`яснити заявнику, що повернення скарги не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення скарги.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга на ухвали суду подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя Ю.С. Мицик

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення05.02.2025
Оприлюднено07.02.2025
Номер документу124940131
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —753/2314/25

Ухвала від 05.02.2025

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Мицик Ю. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні