Ухвала
від 04.02.2025 по справі 761/7274/23
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

04 лютого 2025 року

м. Київ

провадження № 22-ц/824/7608/2025

Київський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Євграфової Є. П.

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою адвоката Мороз Людмили Святославівни, яка діє в інтересах ОСОБА_1 ,

на рішення Шевченківського районного суду міста Києва

від 15 січня 2025 року

у цивільній справі № 761/7274/23 Шевченківського районного суду міста Києва

за позовом ОСОБА_1

до Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІН ФІНАНС»</a>,

третя особа: ОСОБА_2

про усунення перешкод у користуванні майном шляхом зняття обтяження,

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 15 січня 2025 року позов залишено без задоволення.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду, адвокат Мороз Л. С., яка діє в інтересах ОСОБА_1 , 30 січня 2025 року безпосередньо до Київського апеляційного суду через засоби поштового зв`язку подала апеляційну скаргу. Апеляційна скарга надійшла до Київського апеляційного суду та зареєстрована 03 лютого 2025 року.

Оскільки апеляційна скарга подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції, матеріали справи відсутні, то суд апеляційної інстанції позбавлений можливості перевірити апеляційну скаргу на відповідність вимогам ст. 356 ЦПК України.

За наведених обставин суд приходить до висновку про необхідність витребування матеріалів справи.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 352-361 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Витребувати з Шевченківського районного суду міста Києва цивільну справу № 761/7274/23 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІН ФІНАНС»</a>, третя особа: ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні майном шляхом зняття обтяження.

Ухвала апеляційного суду підлягає виконанню судом першої інстанції негайно після отримання її копії.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Є. П. Євграфова

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення04.02.2025
Оприлюднено07.02.2025
Номер документу124946810
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: усунення перешкод у користуванні майном

Судовий реєстр по справі —761/7274/23

Ухвала від 04.02.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Євграфова Єлизавета Павлівна

Рішення від 15.01.2025

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волошин В. О.

Рішення від 15.01.2025

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волошин В. О.

Ухвала від 13.01.2025

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волошин В. О.

Ухвала від 23.09.2024

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волошин В. О.

Ухвала від 30.04.2024

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волошин В. О.

Ухвала від 03.03.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волошин В. О.

Ухвала від 03.03.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волошин В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні