Ухвала
від 06.02.2025 по справі 369/1239/24
БОБРИНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 369/1239/24

Номер провадження 2/383/186/25

УХВАЛА

06 лютого 2025 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області у складі головуючої Адаменко І.М.

за участю секретаря судового засідання - Зербул С.В.,

в приміщенні Бобринецького районного суду Кіровоградської області, в м. Бобринець Кіровоградської області, розглянувши клопотання представника позивача Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова Компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» Гречкосій Алли Володимирівни про її участь у справі №369/1239/24 за позовною заявою Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова Компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в режимі відеоконференції,-

ВСТАНОВИВ:

Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова Компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» звернувся до суду з вищевказаним позовом.

05лютого 2025року досуду відпредставника позивачаТзДВ СтраховаКомпанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»Гречкосій АллиВолодимирівни досуду надійшла заява про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, оскільки з`явитися до Бобринецького районного суду Кіровоградської області їй не має можливості.

Відповідно вимог ч.5ст.212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Згідно вимог ч.2ст.212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Аналіз наведеної норми свідчить, що прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов`язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції, в разі наявності про це клопотання сторони.

Випадки, в яких суд може постановити ухвалу про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, не визначені у законі. Проте, необхідність здійснення відеоконференції, на думку суду, визначається з врахуванням обставин справи, її складності та потребу у наданні пояснень залучених спеціалістів чи інших учасників процесу, які за станом здоров`я чи з інших незалежних від цих осіб причин не можуть бути присутніми у засіданні суду, а їх участь є обов`язковою та з урахуванням принципу змагальності та диспозитивності судового процесу.

Враховуючи відсутність обґрунтованих обставин для здійснення розгляду справи в режимі відеоконференції, а також подання заяви про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з порушенням ч.2 ст.212 ЦПК України, оскільки копія заяви в той самий строк подачі заяви до суду не надіслана іншим учасникам справи, суд дійшов висновку про відмову у задоволенні вказаної заяви.

Керуючись ст.ст. 212, 222, 260 ЦПК України,суд,-

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні заяви представника позивача Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова Компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ», Гречкосій Алли Володимирівни про її участь у справі №369/1239/24 за позовною заявою Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова Компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, в режимі відеоконференції - відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили негайно з моменту її підписання суддею.

Суддя І. М. Адаменко

СудБобринецький районний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення06.02.2025
Оприлюднено07.02.2025
Номер документу124957094
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП

Судовий реєстр по справі —369/1239/24

Ухвала від 06.02.2025

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Адаменко І. М.

Ухвала від 30.01.2024

Кримінальне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Янченко А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні