Ухвала
від 05.02.2025 по справі 758/971/25
ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 758/971/25

Категорія 129

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 лютого 2025 року суддя Подільського районного суду міста Києва Будзан Л.Д., розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Гончарова Михайла Васильовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності, -

ВСТАНОВИЛА:

У провадженні Подільського районного суду м. Києва перебуває адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.

04 лютого 2025 року через підсистему «Електронний суд» надійшла заява представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Гончарова Михайла Васильовича про надання можливості представнику взяти участь у судового засіданні в режимі відеоконференції.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до ч. 1 ст. 195 КАС України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Частина 2 ст. 195 КАС України передбачає, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Тому, для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів встановлено певні умови, дотримання яких направлене на забезпечення технічної та організаційної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Враховуючи вищевикладене, подана представником позивача ОСОБА_1 - адвокатом Гончаровим Михайлом Васильовичем заява не відповідає вище вказаним вимогам, а саме відсутні докази надсилання копії заяви про участь у засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів відповідачу ІНФОРМАЦІЯ_1 , а тому суд дійшов висновку щодо відмови в задоволенні вказаної заяви.

На підставі наведеного, керуючись ст. 195 КАС України, суддя -

ПОСТАНОВИЛА:

Заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Гончарова Михайла Васильовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності, залишити без задоволення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Леся БУДЗАН

СудПодільський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення05.02.2025
Оприлюднено10.02.2025
Номер документу124972276
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо

Судовий реєстр по справі —758/971/25

Ухвала від 12.02.2025

Адміністративне

Подільський районний суд міста Києва

Будзан Л. Д.

Ухвала від 05.02.2025

Адміністративне

Подільський районний суд міста Києва

Будзан Л. Д.

Ухвала від 29.01.2025

Адміністративне

Подільський районний суд міста Києва

Будзан Л. Д.

Ухвала від 22.01.2025

Адміністративне

Подільський районний суд міста Києва

Будзан Л. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні