У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06.02.2025 Справа №607/23468/24 Провадження №2/607/896/2025
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Дзюбич В.Л., розглянувши клопотання представника позивача про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат - Грицак Анна Миколаївна до Великогаївської територіальної громади про визнання права власності на спадкове майно, -
у с т а н о в и в :
В провадженні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області перебуває цивільна справа №607/23468/24 за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат - Грицак Анна Миколаївна до Великогаївської територіальної громади про визнання права власності на спадкове майно.
31.01.2025 до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області через систему «Електронний суд» надійшло клопотання від представника позивача - адвоката Грицак А.М. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів.
Частиною 4 ст.212 ЦПК України встановлено, що учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Згідно вимог ст. 11 ЗУ "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом.
За вказаних обставин, беручи до уваги те, що представник позивача не має можливості прибути особисто на судове засідання, з метою дотримання розумних строків розгляду цивільної справи №607/23468/24 за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат - Грицак Анна Миколаївна до Великогаївської територіальної громади про визнання права власності на спадкове майно, враховуючи наявну технічну можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню та вважає за можливе провести судове засідання у режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів.
На підставі викладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, суд, -
п о с т а н о в и в :
Клопотання представника позивача - адвоката Грицак Анни Миколаївни, задовольнити.
Судове засідання, яке відбудеться 10 лютого 2025 року о 11 год. 00 хв. у цивільній справі №607/23468/24 за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат - Грицак Анна Миколаївна до Великогаївської територіальної громади про визнання права власності на спадкове майно, провести у режимі відеоконференції під час трансляції з приміщення, яке знаходиться поза межами приміщення суду, за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua, з використанням власних технічних засобів представника позивача - ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів повідомити представника позивача - адвоката Грицак А.М.
Попередити, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Попередити сторону, що вхід до підсистеми відеоконференцзв`язку можливий тільки через кабінет Електронного суду.
Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів направити негайно особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В. Л. Дзюбич
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 06.02.2025 |
Оприлюднено | 10.02.2025 |
Номер документу | 124986158 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Дзюбич В. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні