Справа № 487/303/25
Провадження № 2/487/1114/25
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 січня 2025 року м. Миколаїв
Суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Сухаревич З.М., розглянувши клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНІНВЕСТСЕРВІС» адвоката Коваль Ірини Вікторівни про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції,
ВСТАНОВИВ:
В проваджені суду перебуває позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНІНВЕСТСЕРВІС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором позики.
Судове засідання призначено на 13.03.2025 09:30 год.
29 січня 2025 року до суду надійшло клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНІНВЕСТСЕРВІС» адвоката Коваль Ірини Вікторівни про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів.
Відповідно до ч. 3 ст. 212 ЦПК України, вказана заява розглядається без повідомлення учасників справи.
Відповідно до частини 13 статті 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Вирішуючи вказане клопотання, суд дійшов такого:
Відповідно до ст. 212 ЦПК України, учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.
Аналогічні положення містить п. 46 глави 3 Розділу ІІІ Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду справи, суд вважає можливим надати можливість брати участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), з урахуванням технічних можливостей у суді.
Керуючись ст.ст.212, 223, 247, 260, 353 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНІНВЕСТСЕРВІС» адвоката Коваль Ірини Вікторівни про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Судове засідання 13.03.2025 о 09:30 год. та наступні судові засідання у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНІНВЕСТСЕРВІС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором позики проводити врежимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою Електронного кабінету та власних технічних засобів згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), з урахуванням технічних можливостей у суді.
Особою, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів є адвокат Коваль Ірина Вікторівна.
Попередити, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.
Відеоконференція буде проведена за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів) - vkz.court.gov.ua.
Доступ користувачів до сервісу відеоконференцзв`язку ЄСІТС буде можливий тільки через Електронний кабінет Електронного суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: З.М. Сухаревич
Суд | Заводський районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2025 |
Оприлюднено | 10.02.2025 |
Номер документу | 124986681 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Заводський районний суд м. Миколаєва
Сухаревич З. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні