Справа № 161/2585/25
Провадження № 2/161/1824/25
У Х В А Л А
10 лютого 2025 року місто Луцьк
Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі головуючого судді Ковтуненка В.В, вивчивши матеріали цивільної справи № 161/2585/25 за позовною заявою адвоката Нестерука Романа Васильовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 до ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області про визнання права власності,
В С Т А Н О В И В:
Адвокат Нестерук Роман Васильович звернувся до суду в інтересах ОСОБА_1 з позовом до ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області про визнання права власності.
10 лютого 2025 року представник позивача подав до суду заяву про відкликання позовної заяви.
Заява представника позивача про відкликання позовної заяви підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до п. 3. ч. 4 ст. 185 ЦПК України заява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Приймаючи до уваги викладене та враховуючи, що представник позивача подав до суду заяву про відкликання позовної заяви, що є його правом. А тому за таких обставин, суд приходить до висновку про задоволення заяви та повернення позовної заяви.
Керуючись п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Заяву адвоката Нестерука Романа Васильовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 про відкликання позовної заяви задовольнити повністю.
Позовну заяву адвоката Нестерука Романа Васильовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 до ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області про визнання права власності повернути позивачу.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Волинського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15-ти днів з моменту її підписання суддею. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя В.В. Ковтуненко
Суд | Луцький міськрайонний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2025 |
Оприлюднено | 12.02.2025 |
Номер документу | 125030792 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: |
Цивільне
Луцький міськрайонний суд Волинської області
Ковтуненко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні