Ухвала
від 10.02.2025 по справі 757/47197/24-ц
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Апеляційне провадження Доповідач - Кафідова О.В.

№ 22-ц/824/7130/2025

У Х В А Л А

м. Київ Справа № 757/47197/24

10 лютого 2025 року Київський апеляційний суд в складі колегії суддів Судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого судді: Кафідової О.В.

суддів: Оніщука М.І.

Шебуєвої В.А.

розглянувши матеріали апеляційної скарги представника відповідачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 адвоката Дерев`янка Артема Івановича на рішення Печерського районного суду м. Києва від 18 грудня 2024 року, ухвалене під головуванням судді Ільєвої Т.Г. у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КАДОРР ГРУПП МЕНЕДЖМЕНТ КИЇВ» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, -

в с т а н о в и в:

Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 18 грудня 2024 року позов Товариства з обмеженою відповідальністю «КАДОРР ГРУПП МЕНЕДЖМЕНТ КИЇВ» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги - задоволено.

Стягнуто із ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «КАДОРР ГРУПП МЕНЕДЖМЕНТ КИЇВ» заборгованість за житлово-комунальні послуги у розмірі 14 201 (чотирнадцять тисяч двісті одну) грн. 72 коп. та судовий збір у розмірі 331 (триста тридцять одна) грн. 26 коп.

Стягнуто із ОСОБА_2 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «КАДОРР ГРУПП МЕНЕДЖМЕНТ КИЇВ» заборгованість за житлово-комунальні послуги у розмірі 113 893 (сто тринадцять тисяч вісімсот дев`яносто три) грн. 93 коп., інфляційні витрати в сумі 1496 (одна тисяча чотириста дев`яносто шість) грн. 29 коп., 3 % річних за прострочення виконання зобов`язань в сумі 250 (дві п`ятдесят) грн. 10 коп. та судовий збір у розмірі 2696 (дві тисячі шістсот дев`яносто шість) грн. 74 коп.

Повний текст рішення складений 18 грудня 2024 року.

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень, рішення Печерського районного суду м. Києва від 18 грудня 2024 року, було оприлюднене в реєстрі 26 грудня 2024 року.

Не погоджуючись з таким рішенням суду першої інстанції, 17 січня 2025 року представник відповідачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 адвокат Дерев`янко Артем Іванович подав апеляційну скаргу в якій просить рішення суду першої інстанції скасувати та ухвалити нове, яким у задоволенні позову відмовити.

За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.

Апеляційна скарга подана особою, яка має право на апеляційне оскарження.

Керуючись ст. ст. 354, 356, 359 ЦПК України, -

у х в а л и в:

Відкрити апеляційне провадження в цивільній справі за апеляційною скаргою представника відповідачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 адвоката Дерев`янка Артема Івановича на рішення Печерського районного суду м. Києва від 18 грудня 2024 року, ухвалене під головуванням судді Ільєвої Т.Г. у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КАДОРР ГРУПП МЕНЕДЖМЕНТ КИЇВ» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Встановити учасникам справи строк на подання відзиву на апеляційну скаргу до 25 лютого 2025 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Головуючий: Судді:

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення10.02.2025
Оприлюднено12.02.2025
Номер документу125043786
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —757/47197/24-ц

Ухвала від 10.02.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Кафідова Олена Василівна

Ухвала від 10.02.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Кафідова Олена Василівна

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Кафідова Олена Василівна

Рішення від 18.12.2024

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Ільєва Т. Г.

Ухвала від 21.10.2024

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Ільєва Т. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні