Справа №591/11170/24
Провадження № 2/591/2137/24
У Х В А Л А
про закриття підготовчого провадження та
призначення справи до судового розгляду
11 лютого 2025 року
Зарічний районний суд м. Суми в складі:
головуючого судді Ніколаєнко О.О.,
за участю секретаря судового засідання Полякової А.О.,
розглянувши увідкритому підготовчомузасіданні вм.Суми справу№ 591/13288/24за позовом ОСОБА_1 до Сумського державного університету про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії,-
ВСТАНОВИВ :
У провадженні суду перебуває зазначена справа. Представник позивача адвокат Ковбасюк В.А., діючи в інтересах ОСОБА_1 , просить суд:
1) визнати дії Сумського державного університету щодо відмови в поновленні на навчання особи - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , протиправними;
2) зобов`язати Сумський державний університет поновити на навчання особу - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на підставі наявних документів.
Представник позивача в поданій заяві просить судове засідання провести без його участі, справу призначити до судового розгляду.
Представник відповідача у відзиві на позов заперечує проти позовних вимог, просить справу розглядати без участі представника.
Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання для розгляду справи по суті.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
За таких обставин, оскільки до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті вчинено всі необхідні процесуальні дії, суд вважає за необхідне закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.197, 200, 211, 258-261 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ :
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Сумського державного університету про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії.
Призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 09квітня 2025 рокуо 09год 30хв. в приміщенні Зарічного районного суду м. Суми за адресою: м. Суми, вул. Академічна 13, зал судових засідань № 12.
Про місце, дату і час судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили після її проголошення.
Суддя О.О. Ніколаєнко
Суд | Зарічний районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 11.02.2025 |
Оприлюднено | 12.02.2025 |
Номер документу | 125049702 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Зарічний районний суд м.Сум
Ніколаєнко О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні