Ухвала
від 11.02.2025 по справі 926/51/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

58000, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 14, тел. 55-09-34, е-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

11 лютого 2025 року Справа № 926/51/25Господарський суд Чернівецької області в складі судді Ковальчук Т.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовною заявою

Акціонерного товариства "Державний ощадний банк України", м. Чернівці,

до Фізичної особи-підприємця Бугай Марії Іванівни , м. Чернівці,

про стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмет застави в сумі 422804,66 грн.,

за участю секретаря судового засідання Орловської М.Л.,

представників сторін:

позивача - Калмикова С.С., адвокат, дов. № 19/402/808 від 19.12.2024,

відповідачка - не з`явилася,

ВСТАНОВИВ :

Акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" звернулося з позовною заявою до Фізичної особи-підприємця Бугай Марії Іванівни про стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмет застави на суму 422804,66 грн., у тому числі 332615,46 грн. боргу за простроченим кредитом і 90189,20 грн. процентів за користування кредитом.

В обгрунтування позовних вимог у позові зазначено, що на порушення укладеного між сторонами кредитного договору № 478-ДК від 20.11.2020 відповідачка, як позичальниця, не повернула в установлений строк кошти кредиту та не сплатила проценти, у зв`язку з чим позивач просить стягнути з неї борг і звернути стягнення на предмет застави обладнання та устаткування для ультразвукової діагностики згідно з договором застави обладнання № 914-ДК від 20.11.2020.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 09.01.2025 позовну заяву Акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" передано на розгляд судді Ковальчук Т.І.

Ухвалою від 13.01.2025 відкрито спрощене провадження у справі за участю представників сторін, розгляд справи в судовому засіданні призначено на 11.02.2025, відповідачці встановлено 15-тиденний строк для подання відзиву на позовну заяву і заяви із запереченнями про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження (за наявності), зобов`язано позивача провести звірку взаємних розрахунків з відповідачкою, детальний акт звірки взаємних розрахунків подати суду до 11.02.2025.

У судове засідання 11.02.2025 відповідачка ФОП Бугай М.І. не з`явилася, відзиву на позов не надійшло, надіслана ФОП Бугай М.І. ухвала від 13.01.2025 повернулася без вручення.

Доказів проведення звірки розрахунків з відповідачкою позивачем не надано.

Зазначені обставини перешкоджають розгляду справи в першому судовому засіданні, відтак, суд вирішив відкласти розгляд справи та додатково повідомити відповідачку ФОП Бугай М.І. про дату, час і місце наступного судового засідання шляхом розміщення оголошення на веб-порталі судової влади України в порядку, визначеному статтею 122 ГПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 4, 13-15, 122, 202, 234, 252 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи в судовому засіданні відкласти на 15-00 год. 25 лютого 2025 року за участю представників сторін.

2. Повідомити відповідачку Фізичну особу-підприємця Бугай Марію Іванівну про дату, час і місце судового засідання о 15-00 год. 25.02.2025 шляхом надіслання ухвали на її юридичну адресу та шляхом розміщення відповідного оголошення на офіційному сайті судової влади України на веб-сторінці Господарського суду Чернівецької області в порядку частини 4 статті 122 ГПК України.

Суддя Т. Ковальчук

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб - порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб - адресою: http://cv.arbitr.gov.ua/sud5027/.

СудГосподарський суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення11.02.2025
Оприлюднено12.02.2025
Номер документу125060466
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань банківської діяльності кредитування

Судовий реєстр по справі —926/51/25

Ухвала від 04.03.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 13.01.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні