Чортківський районний суд Тернопільської області
Копія:
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 лютого 2025 року Справа № 608/1865/24
Номер провадження2-о/608/7/2025
Чортківський районний суд Тернопільської області в складі:
головуючої судді Яковець Н. В.
з участю секретаря Олійник О. С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чорткові цивільну справу за заявою ОСОБА_1 ,з участюзаінтересованих осібБілобожницької сільськоїради,Міністерства оборониУкраїни,військової частини НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,Департаменту соціальногозахисту населенняТернопільської обласноїдержавної адміністрації,Головного управлінняПенсійного фондуУкраїни уТернопільській області про встановлення факту, що має юридичне значення, --
ВСТАНОВИВ:
У липні 2024 року ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме перебування на утриманні ОСОБА_2 з 31 серпня 2013 року по 14 червня 2024 року, вказавши заінтересованими особами: Білобожницьку сільську раду Чортківського району Тернопільської області, Міністерство оборони України.
Ухвалою Чортківськогорайонного судуТернопільської областівід 14листопада 2024року заклопотання представниківсторін залученодо участів справі вякості заінтересованихосіб:військову частину НОМЕР_1 ; ІНФОРМАЦІЯ_2 ;Департамент соціальногозахисту населенняТернопільської обласноїдержавної адміністрації;Головне управлінняПенсійного фондуУкраїни уТернопільській області.
До початку розгляду справи по суті від представника заявниці адвоката Іжука Б. В. надійшла заява про залишення заяви без розгляду.
Відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Відповідно до ч. 3 ст. 294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Враховуючи, що представник заявниці до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення заяви про встановлення факту, що має юридичне значення, без розгляду, то керуючись п. 5 ч. 1, ч. 2 ст. 257, ст. 294 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 ,з участюзаінтересованих осібБілобожницької сільськоїради,Міністерства оборониУкраїни,військової частини НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,Департаменту соціальногозахисту населенняТернопільської обласноїдержавної адміністрації,Головного управлінняПенсійного фондуУкраїни уТернопільській області про встановленняфакту,що маєюридичне значення залишити без розгляду.
Роз`яснити заявниці її право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги Тернопільському апеляційному суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя:/підпис/
Згідно з оригіналом
Ухвала набрала законної сили «____» лютого 2025 року.
Оригінал ухвали знаходиться в матеріалах справи № 608/1865/24, яка зберігається в Чортківському районному суді Тернопільської області.
Суддя: Н. В. Яковець
Копію ухвали видано «___»
Секретар:
Суд | Чортківський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2025 |
Оприлюднено | 13.02.2025 |
Номер документу | 125071735 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Чортківський районний суд Тернопільської області
Яковець Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні