Ухвала
від 11.02.2025 по справі 243/1127/25
СЛОВ'ЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 243/1127/25

Провадження № 2/243/628/2025

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

11лютого 2025року Суддя Слов`янського міськрайонного суду Донецької області Пронін С.Г., розглянувши позовну заяву Краматорської окружної прокуратури, яка діє в інтересах Державної екологічної інспекції у Донецькій області та Черкаської селищної військової адміністрації Краматорського району Донецької області до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, заподіяної навколишньому природньому середовищу внаслідок вчинення кримінального правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

До Слов`янського міськрайонного суду Донецької області надійшла позовна заява Краматорської окружної прокуратури, яка діє в інтересах Державної екологічної інспекції у Донецькій області та Черкаської селищної військової адміністрації Краматорського району Донецької області до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, заподіяної навколишньому природньому середовищу внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Вказана позовна заява підсудна Слов`янському міськрайонному суду Донецькоїобласті та відповідає вимогам ст. ст. 175-177 ЦПК України. Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження не встановлено.

Згідно п. 1 ч. 6 ст. 19 ЦПК України, справа є малозначною та підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження, проте з викликом сторін в судове засідання, оскільки як вбачається з матеріалів, долучених до позовної заяви, характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі вимагають проведення судового засідання з викликом сторін з метою повного та всебічного встановлення обставин справи.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 13, 19, 175-177, 184, 187, 279 ЦПК України,суддя -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовною заявою Краматорської окружної прокуратури, яка діє в інтересах Державної екологічної інспекції у Донецькій області та Черкаської селищної військової адміністрації Краматорського району Донецької області до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, заподіяної навколишньому природньому середовищу внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Призначити відкрите судове засідання у справі на 09 годину 00 хвилин 03 березня 2025 року.

Роз`яснити учасникам справи, що згідно ст. 212 ЦПК України, вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у тому числі з використанням власних технічних засобів. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Направити сторонам копію ухвали та роз`яснити, що в 15 денний строк з дня її отримання відповідач вправі подати відзив на позов і всі письмові та електронні докази, висновки експертів, заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідно до ст. 193 ЦПК України, відповідач має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

Відповідно до вимог ст.ст. 179, 187 ЦПК України, позивач в 10 денний строк з дня отримання відзиву на позов вправі подати відповідь на відзив.

Відповідно до вимог ст.ст. 180, 187 ЦПК України, відповідач в 10 денний строк з дня отримання відповіді позивача на відзив вправі подати заперечення.

Представникам учасників справи подати до суду документи, що посвідчують повноваження представників, перелік яких передбаченост. 62 ЦПК України.

Роз`яснити сторонам, що згідно із ст.187 ЦПК України, вони можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням - https://sl.dn.court.gov.ua/sud0544/.

У судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя Слов`янського міськрайонного

суду Донецької області С.Г. Пронін

СудСлов'янський міськрайонний суд Донецької області
Дата ухвалення рішення11.02.2025
Оприлюднено13.02.2025
Номер документу125082410
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них

Судовий реєстр по справі —243/1127/25

Рішення від 03.03.2025

Цивільне

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області

Пронін С. Г.

Ухвала від 11.02.2025

Цивільне

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області

Пронін С. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні