Ухвала
від 12.02.2025 по справі 391/49/25
КОМПАНІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМПАНІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 391/49/25

Провадження № 2/391/104/25

У Х В А Л А

12.02.2025селище Компаніївка

Суддя Компаніївського районного суду Кіровоградської області Козюменська В.В., розглянувши заяву представника позивача адвоката Іванової Ірини Анатоліївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору - Служба у справах дітей Боярської міської ради Фастівського району Київської області про встановлення способу участі у вихованні дитини,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Компаніївського районного суду Кіровоградської області перебуває вказана цивільна справа.

Представник позивача Іванова І.А.. направила до суду заяву, в якій просила проводити судові засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи «ВКЗ», оскільки працює та мешкає в м. Кропивницький, що ускладнює її участь в судовому засіданні в Компаніївському районному суді Кіровоградської області, враховуючи проведення на території України військових дій та збільшення останнім часом інтенсивності ракетних обстрілів та пов`язані у зв`язку з цим значні ризики для життя та здоров`я при переміщенні територією України.

Відповідно до ч. 1,4ст.212 ЦПК України, учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України"Про електронні документи та електронний документообіг"та"Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Згідно вимог ч.7ст.11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

На підставі викладеного, з врахуванням наявністю введеного воєнного стану в Україні, приймаючи до уваги наявність технічної можливості проведення судового засідання у режимі відеоконференції, віддаленість суду від місця перебування представника позивача, з метою оперативності судового розгляду, суд вважає за доцільне провести судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи «ВКЗ».

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.212,260,261 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Заяву представника позивача адвоката Іванової Ірини Анатоліївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

Судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору - Служба у справах дітей Боярської міської ради Фастівського району Київської області про встановлення способу участі у вихованні дитини, призначене на 11:15 годину 04 березня 2025 року та наступні судові засідання (у разі необхідності), провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «ВКЗ».

Особою яка буде приймати участь у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою інтернет сервісу «ВКЗ», є представник позивача адвокат Іванова Ірина Анатоліївна: ІНФОРМАЦІЯ_1

Попередити, що відповідно до ч. 5ст.212 ЦПК Україниризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «ВКЗ», за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.

Копію ухвали надіслати представнику позивачу Івановій Ірині Анатоліївні.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя В.В. Козюменська

СудКомпаніївський районний суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення12.02.2025
Оприлюднено13.02.2025
Номер документу125088054
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —391/49/25

Ухвала від 12.02.2025

Цивільне

Компаніївський районний суд Кіровоградської області

Козюменська В. В.

Ухвала від 04.02.2025

Цивільне

Компаніївський районний суд Кіровоградської області

Козюменська В. В.

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Компаніївський районний суд Кіровоградської області

Козюменська В. В.

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Компаніївський районний суд Кіровоградської області

Козюменська В. В.

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Компаніївський районний суд Кіровоградської області

Капиш В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні