Справа № 584/1191/24
Провадження № 2/584/139/25
УХВАЛА
13.02.2025 Путивльський районний суд Сумської області
у складі: головуючого судді Данік Я.І.,
за участю секретаря Кравченко А.Ю.,
розглянувши матеріали цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки,
встановив:
Ухвалою Путивльського районного суду Сумської області від 13 лютого 2025 року провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Новослобідськоїсільської радиКонотопського районуСумської областіпро достроковерозірвання договоруоренди земельноїділянки закрито з підстав, передбачених п.1 ч.1 ст.255 ЦПК України.
Як вбачається з ухвали суду, у його резолютивній частині допущено описку.
Особи, які беруть участь у справі, в судове засідання не з`явились, про час та місце розгляду заяви повідомлені належним чином, їх неприбуття не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Відповідно до ч.1 ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Судом встановлено, що у резолютивній частині ухвали допущено описку.
Зважаючи на викладене, зазначена очевидна описка, допущена у резолютивній частині ухвали, необхідно виправити.
На підставі викладеного, керуючись ст.269 ЦПК України, суд
ухвалив:
Виправити опискув ухваліПутивльського районногосуду Сумськоїобласті від13лютого 2025року усправі №584/1191/24,провадження №2/584/139/25 за позовом ОСОБА_1 до Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки.
Викласти перший абзац резолютивної частини ухвали в наступній редакції: «Провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 доНовослобідської сільськоїради Конотопськогорайону Сумськоїобласті продострокове розірваннядоговору орендиземельної ділянки закрити з підстав, передбачених п.1 ч.1 ст.255 ЦПК України.».
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сумського апеляційного суду шляхом подачі протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Я.І.Данік
Суд | Путивльський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 13.02.2025 |
Оприлюднено | 17.02.2025 |
Номер документу | 125149669 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них оренди |
Цивільне
Путивльський районний суд Сумської області
Данік Я. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні