Корецький районний суд рівненської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 562/3901/24
У Х В А Л А
12.02.2025 Здолбунівський районний суд Рівненської області в складі головуючого судді Ковалика Ю.А., секретаря судових засідань Щербак В.В., розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Здолбунів цивільну справу за позовом Органу опіки та піклування Здовбицької сільської ради до ОСОБА_1 , третя особа , яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Служба у справах дітей Мізоцької селищної ради про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів,
ВСТАНОВИВ:
Орган опіки та піклування Здовбицької сільської ради звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Служба у справах дітей Мізоцької селищної ради про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.
В підготовче судове засідання представник позивача Рощенко О.О. не з`явилася, подала до суду заяву від 12.02.2025, якою позов підтримала, просила розгялянути справу без її участі.
Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не з`явилася, належним чином повідомлялася про час та місце судового засідання.
Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Служба усправах дітейМізоцької селищноїрадив судове засідання не з`явилася, подала до суду заяву від 17.01.2025, якою позов підтримала, просила розгялянути справу без її участі.
Спір між сторонами до судового розгляду не врегульовано.
Відповідно до ч.3ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Відповідно до ст. 210 ЦПК України, суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку.
Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.197,198,200 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Підготовче провадження у справі за позовом Органу опікита піклуванняЗдовбицької сільськоїради до ОСОБА_1 ,третя особа,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета споруСлужба усправах дітейМізоцької селищноїради пропозбавлення батьківськихправ тастягнення аліментів- закрити.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 11 год. 15 хв. 26 лютого 2025 року в приміщенні Здолбунівського районного суду (м. Здолбунів, вул. Незалежності, 10 Рівненської області) з повідомленням (викликом) сторін, третьої особи.
Інформацію щодо даної справи учасники можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет за веб-адресою: http://cout.gov.ua/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Ю.А. Ковалик
Суд | Корецький районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 12.02.2025 |
Оприлюднено | 17.02.2025 |
Номер документу | 125155107 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Здолбунівський районний суд Рівненської області
Ковалик Ю. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні