ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
17.02.2025 м.Дніпро Справа № 908/3472/23
Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючий суддя Чус О.В. (доповідач),
судді Дармін М.О., Кощеєв І.М.,
перевіривши матеріали апеляційної скарги Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Сеченова 25а» на рішення Господарського суду Запорізької області від 05.04.2024 у справі № 908/3472/23
до відповідача-1: Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго», ідентифікаційний код юридичної особи 00130926 (вул. Сталеварів, 14, м. Запоріжжя, 69035)
до відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю «Запоріжжяелектропостачання», ідентифікаційний код юридичної особи 42093239 (вул. Олександрівська, буд. 35, м.Запоріжжя, 69063)
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса), ідентифікаційний код юридичної особи 43315529, (пр. Дмитра Яворницького, буд. 21-а, м. Дніпро, 49005)
про визнання договору недійсним в частині, перерахування суми заборгованості та зобов`язання вчинити,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Центрального апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Сеченова 25а» на рішення Господарського суду Запорізької області від 05.04.2024 у справі № 908/3472/23, розгляд якої призначено на 05.02.2024 о 12:00 годині.
05.02.2025 судове засідання не відбулось через перебування судді-доповідача Чус О.В. у незапланованій відпустці.
У зв`язку з усуненням зазначених обставин, колегія суддів вважає за необхідне призначити дату наступного судового засідання для розгляду апеляційної скарги у справі.
Відповідно до ч. 3 ст. 216 Господарського процесуального кодексу України про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.
Керуючись ст. ст. 234, 235 ГПК України, апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
Розгляд апеляційної скарги Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Сеченова 25а» на рішення Господарського суду Запорізької області від 05.04.2024 у справі № 908/3472/23, призначити у судовому засіданні на 07.05.2025 о 09: 30 год.
Повідомити учасників провадження у справі, що засідання відбудеться в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 65, зал засідань № 511.
Судове засідання у справі № 908/3472/23 провести в режимі відеоконференції.
Доручити Господарському суду Запорізької області, що знаходиться за адресою: 69001, м.Запоріжжя, вул. Гетьманська, 4 забезпечити проведення відеоконференції за участю представника Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» Лєлєкової В.В. з Центральним апеляційним господарським судом 07.05.2025 року о 09:30 год.
Представнику відповідача-1: Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» Лєлєковій Вікторії Володимирівни з`явитися до Господарського суду Запорізької області для проведення судового засідання в режимі відеоконференції 07.05.2025 року о 09:30 год.
Центральний апеляційний господарський суд доручає відповідній службовій особі Господарського суду Запорізької області перевірити документи, що посвідчують особу Лєлєкової Вікторії Володимирівни та перебувати поряд з нею до закінчення судового засідання.
Учасникам судового засідання має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені Господарським процесуальним кодексом України.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Засідання відбудеться в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро , пр. Д. Яворницького, 65, зал №511.
Зобов`язати сторін у справі забезпечити явку повноважених представників в засідання апеляційного господарського суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.
Головуючий суддя О.В. Чус
Суддя М.О. Дармін
Суддя І.М. Кощеєв
Суд | Центральний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 17.02.2025 |
Оприлюднено | 18.02.2025 |
Номер документу | 125188373 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв |
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Чус Оксана Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні