Ухвала
від 06.02.2025 по справі 910/8646/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА вул. Б.Хмельницького, 44-В, м.Київ, 01054, тел. (044) 334 68 95 e-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua, web: ki.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 05379487

УХВАЛА

ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАСІДАННЯ

м. Київ

06.02.2025Справа № 910/8646/24

Господарський суд міста Києва у складі судді Стасюка С.В., за участю секретаря судового засідання Коваленко М.О., розглянувши матеріали справи

за заявою Акціонерного товариства "Сенс Банк" (03150, місто Київ, вулиця Велика Васильківська, будинок 100; ідентифікаційний код 23494714)

до Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд" (01011, місто Київ, вулиця Панаса Мирного, буд. 17; ідентифікаційний код 30264236)

про банкрутство

Представники учасників справи: згідно протоколу судового засідання

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Акціонерне товариство "Сенс Банк" звернулося до суду із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд" у зв`язку із наявною та непогашеною заборгованістю.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 22.07.2024 заяву Акціонерного товариства "Сенс Банк" про відкриття провадження у справі про банкрутство залишено без руху. Встановлено Акціонерному товариству "Сенс Банк" десятиденний строк з дня вручення ухвали для усунення недоліків заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство шляхом подання до суду пропозиції щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна та відповідно заяви арбітражного керуючого про участь у справі.

26.07.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла заява арбітражної керуючого Ковалко Галини Іванівни про участь у справі.

29.07.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла заява Акціонерного товариства "Сенс Банк" про усунення недоліків, зокрема пропозиція щодо кандидатури арбітражного керуючого з доданою заявою арбітражного керуючого Ковалко Галини Іванівни про участь у справі.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 31.07.2024 прийнято заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство до розгляду. Підготовче засідання суду призначено на 15.08.2024.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 15.08.2024 відкладено підготовче засідання на 29.08.2024.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 29.08.2024 відкладено підготовче засідання на 10.10.2024.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 10.10.2024 відкрито провадження у справі № 910/8646/24 про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд"; визнано грошові вимоги Акціонерного товариства "Сенс Банк" до Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд" в розмірі 177 625 728, 85 грн; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника; призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Ковалко Галину Іванівну. Попереднє засідання суду призначено на 19.12.2024.

11.11.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла заява Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" з кредиторськими вимогами до боржника, на суму 40 222, 68 грн.

13.11.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла заява Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" з кредиторськими вимогами до боржника, на суму 24 826 666, 29 грн.

13.11.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла заява Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС з кредиторськими вимогами до боржника, на суму 149 259, 76 грн.

14.11.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла заява Головного управління ДПС у Полтавській області з кредиторськими вимогами до боржника, на суму 13 339, 27 грн.

14.11.2024 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання розпорядника майна із доданим до нього повідомленням про результати розгляду вимог Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал".

21.11.2024 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання розпорядника майна із доданими до нього повідомленнями про результати розгляду вимог Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС та Головного управління ДПС у Полтавській області ДПС.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 26.11.2024 заяви Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал", Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС та Головного управління ДПС у Полтавській області ДПС з кредиторськими вимогами до боржника прийнято до розгляду. Призначено розгляд заяв у судовому засіданні на 19.12.2024.

30.12.2024 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання розпорядника майна про долучення до матеріалів справи інвентаризаційного опису майна боржника.

10.01.2025 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання розпорядника майна про сплату основної грошової винагороди.

У зв`язку з перебуванням судді Стасюка С.В. у відпустці в період з 18.12.2024 по 10.01.2025 та з 11.01.2025 по 15.01.2025 попереднє засідання в даній справі, що призначене на 19.12.2024 не відбулося.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.01.2025 призначено попереднє засідання на 06.02.2025.

У попередньому засіданні 06.02.2025 присутні представники кредиторів надали пояснення по суті заяв з кредиторськими вимогами до боржника та провили суд про визнання кредиторських вимог.

Розпорядник майна повідомила про визнання вимог кредиторів в повному обсязі.

Повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд" оприлюднено на офіційному веб-порталі судової влади України 14.10.2024 за № 74292.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.

За результатами розгляду вимог окремого кредитора господарський суд постановляє ухвалу про їх визнання чи відхилення (повністю або частково), що не може бути оскаржена окремо від ухвали господарського суду, постановленої за результатами попереднього засідання.

За результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу.

Розпорядник майна за результатами попереднього засідання вносить до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.

Неустойка (штраф, пеня) враховується в реєстрі вимог кредиторів окремо від основних зобов`язань у шосту чергу.

Погашення неустойки (штрафу, пені) у справі про банкрутство можливе лише в ліквідаційній процедурі.

Ухвала попереднього засідання є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному конкурсному кредитору під час прийняття рішення на зборах (комітеті) кредиторів. Для визначення кількості голосів для участі у представницьких органах кредиторів зі складу вимог конкурсних кредиторів виключається неустойка (штраф, пеня).

У ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів у наступному порядку:

1) у першу чергу задовольняються:

вимоги щодо виплати заборгованості з оплати за виконані роботи та/або надані послуги, а також інші кошти, належні гіг-спеціалістам за гіг-контрактами, укладеними згідно із Законом України "Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні", та нараховані на ці суми страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;

вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати перед працюючими та звільненими працівниками банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв`язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов`язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідна допомога, належна працівникам у зв`язку з припиненням трудових відносин та нараховані на ці суми страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;

вимоги щодо виплати заборгованості із компенсації збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини, постановлених проти України;

вимоги кредиторів за договорами страхування;

витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді;

витрати кредиторів на проведення аудиту, якщо аудит проводився за рішенням господарського суду за рахунок їхніх коштів;

2) у другу чергу задовольняються:

вимоги із зобов`язань, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров`ю громадян, шляхом капіталізації у ліквідаційній процедурі відповідних платежів, у тому числі до Фонду соціального страхування України за громадян, які застраховані в цьому фонді, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, зобов`язань із сплати страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, крім вимог, задоволених позачергово, з повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування України, а також вимоги громадян - довірителів (вкладників) довірчих товариств або інших суб`єктів підприємницької діяльності, які залучали майно (кошти) довірителів (вкладників);

3) у третю чергу задовольняються:

вимоги щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів);

вимоги центрального органу виконавчої влади, що здійснює управління державним резервом;

4) у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою;

5) у п`яту чергу задовольняються вимоги щодо повернення внесків членів трудового колективу до статутного капіталу підприємства;

6) у шосту чергу задовольняються інші вимоги.

У ході попереднього засідання судом встановлено, що після оприлюднення вказаного оголошення (поза межами тридцяти денного строку) до суду надійшли заяви чотири заяви з кредиторськими вимогами до боржника, зокрема.

Заява Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" на суму 40 222, 68 грн (в тому числі й 4 844, 80 грн - судовий збір за подання заяви з кредиторськими вимогами).

Як відзначає кредитор, та встановлено судом, 01.11.2002 між ВАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал», перейменованим на ПАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал», яке в подальшому перейменоване на ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал» та ЗАТ «Побутрембуд», яке в подальшому перейменоване на ПрАТ «Побутрембуд» було укладено договір на послуги водопостачання та водовідведення № 01250/5-10.

Також, 03.06.2013 сторонами було укладено додаткову угоду до договору № 01250/5-10 від 01.11.2002 на водовідведення додаткового об`єму стічних вод, які потрапляють в комунальну каналізацію м. Києва через зливоприймачі та люки каналізаційних колодязів.

Відповідно до п. 1. Договору Постачальник зобов`язується надавати Абоненту послуги з постачання питної води та водовідведення, а Абонент зобов`язується розраховуватися за вищезазначені послуги згідно умов договору та Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 01.07.1994 № 65 (на сьогодні діють Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316).

Відповідно до абз. 2 п. 1 Додаткової угоди Постачальник надає Абоненту послуги з водовідведення додаткового об`єму стічних вод від об`єкта Абонента за адресою: м. Київ, вул. Жуковського, буд. 22 А, які потрапляють до комунальної каналізаційної мережі міста через зливоприймачі та люки каналізаційних колодязів в періоди дощів та сніготанення, в порядку, передбаченому Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 № 190 (далі - Правила користування), Правилами приймання стічних вод абонентів у систему каналізації міста Києва, затверджених Розпорядженням Виконавчого органу Київської міської ради від 12.10.2011р. за № 1879, зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві 17.10.2011 за № 44/903 (далі - Правила №1879), Правилами приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України від 19 лютого 2002 року № 37( далі - Правила приймання), що втратили чинність на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 166-р « Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади» (на сьогодні діють Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316) та даними гідрометеорологічного центру державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Згідно п. 2.1 Договору Постачальник забезпечує постачання питної води, якість якої відповідає ДОСТу 2874-82 «Вода питна» (на сьогодні діє ДОСТу 7525:2014) та приймає каналізаційні стоки, які не перевищують гранично-допустимих концентрацій шкідливих речовин.

Відповідно до п. 2.2 Договору абонент сплачує вартість наданих послуг за тарифами, встановленими в порядку, передбаченому чинним законодавством. У разі зміни тарифів сплата послуг Абонентом здійснюється за новими тарифами з часу їх введення в дію без внесення змін до цього договору.

Відповідно до п. 2.3 Договору Абонент в кінці кожного кварталу направляє до Постачальника свого повноважного представника з письмовою інформацією, відповідно з додатком № 1 даного договору, щодо об`єму спожитих ним послуг з водопостачання (водовідведення), за останні три місяці, для проведення звірки розрахунків з Постачальником та підписання відповідного акту. У разі невиконання даної умови договору, об`єм спожитих послуг за відповідний період приймається Абонентом за даними Постачальника.

Кількість води, що подається Постачальником та використовується Абонентом, визначається за показниками водолічильників, зареєстрованих Постачальником.

Зняття показників водолічильників здійснюється, як правило, щомісячно представником Постачальника спільно з представником Абонента (п. 3.1 Договору).

Згідно п. 3.3 Договору кількість стічних вод, які надходять у каналізацію, визначаються за кількістю води, що надходить із комунального водопроводу та інших джерел водопостачання, згідно із показниками водолічильника та інших способів визначення об`ємів стоків, що потрапляють у міську каналізацію у відповідності до Правил користування.

Абонент розраховується за надані послуги у порядку, встановленому органами виконавчої влади у п`ятиденний термін з дня представлення Постачальником платіжних документів до банківської установи (п. 3.5 Договору).

Згідно п. 3.6 Договору у разі незгоди щодо кількості або вартості отриманих послуг Абонент зобов`язаний у 5-ти денний термін з дня представлення Постачальником платіжних документів до банківської установи, направити повноважного представника з обгрунтовуючими документами для проведення звірки розрахунків та підписання відповідного акту в цей же термін. При невиконанні цієї умови дані Постачальника вважаються прийнятими Абонентом.

Відповідно до абз. 3 п. 1 Додаткової угоди вартість послуг з водовідведення додаткового об`єму стічних вод розраховується Постачальником щомісячно (в інших випадках на квартал або рік) в залежності від об`ємів відведених стічних вод та на підставі тарифів на послуги з водовідведення, встановлених уповноваженими органами згідно з чинним законодавством України, і величини рівня атмосферних опадів за даними Українського Гідрометеорологічного центру.

Відповідно до абз. 4 п. 1 Додаткової угоди оплата послуг здійснюється Абонентом на підставі розрахункового документа, який Постачальник направляє Абоненту в електронному вигляді (дебетові повідомлення) або у паперовому (вимоги-доручення рахунки, тощо) шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника щомісячно (в інших випадках один раз на квартал або рік), у п`ятиденний строк з дня направлення Постачальником розрахункового документу Абоненту або до банківської установи Абонента. В разі неотримання від Постачальника поточного розрахункового документу, Абонент самостійно отримує його у Постачальника та здійснює оплату вартості наданих йому послуг не пізніше 5-го числа місяця, наступного за звітним періодом.

У свою кредитор вказує, що жодних зауважень та заперечень щодо кількості або вартості наданих послуг з водопостачання та водовідведення до Постачальника не надходило, таким чином вартість наданих послуг погоджені Абонентом та підлягають оплаті.

Однак, Боржник, в порушення умов Договору № 01250/5-10 від 01.11.2002 про надання послуг з водопостачання та водовідведення, та вимог чинного законодавства, яке регулює відносини у сфері надання зазначених послуг, несвоєчасно проводив розрахунки за надані з липня 2019 по вересень 2021року послуги з водопостачання та водовідведення, в результаті чого виникла заборгованість розміром 35 377,88 грн.

Приписами ст. 629 Цивільного кодексу України передбачено, що договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Згідно ст. 525 ЦК України одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Боржник зобов`язаний виконати свій обов`язок, а кредитор - прийняти виконання особисто, якщо інше не встановлено договором або законом, не випливає із суті зобов`язання чи звичаїв ділового обороту (ст. 527 ЦК України).

Вимоги Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" відповідно до повідомлення про результати розгляду кредиторських вимог від 13.11.2024 № 2007-47/02-01, визнані розпорядником майна в повному обсязі.

Розглянувши заяву Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" з кредиторськими вимогами до боржника, дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні в матеріалах справи докази, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених кредиторами вимог та визнання Приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" кредитором боржника на суму 40 222, 68 грн, з яких: 4 844, 80 грн - вимоги першої черги, 35 377, 88 грн - вимоги четвертої черги.

Заява Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" на суму 24 826 666, 29 грн (в тому числі й 6 056, 00 грн - судовий збір за подання заяви з кредиторськими вимогами).

Як відзначає кредитор та що у свою чергу встановлено судом, 30.08.2007 між АТ «Укрексімбанк» нове найменування Акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк в особі керуючого філією АТ «Укрексімбанк» у м. Києві та ПрАТ "Побутрембуд" укладено Кредитний договір №27107К13, з Лімітом кредитної лінії, еквівалентним 5 500 000,00 грн. строком дії до 29.08.2009, щодо надання кредиту у формі відновлювальної кредитної лінії.

Відповідно ст. 3 Кредитного договору Банком, відкрив Позичальнику, мультивалютну відновлювану відкличну кредитну лінію з лімітом заборгованості у сумі, еквівалентній 5 500 000,00 грн., для поповнення оборотних коштів для фінансування будівництва житлової та нежитлової нерухомості.

На підставі Договору про внесення змін №27107К13-3 від 29.04.2009 до Кредитного договору ліміт кредитної лінії встановлено у розмірі 830 950,00 дол. США та змінено вид кредитної лінії на невідновлювану кредитну лінію.

Згідно пп. 3.5.1. п. 3.5 ст. 3 Кредитного договору позичальник зобов`язаний сплачувати Банку за користування кредитом процента у розмірі 17% річних у гривні та 11,5% річних у доларах США, у валюті Кредиту.

На підставі Договору про внесення змін №27107К13-6 від 05.03.2010 до Кредитного договору починаючи з 01.03.2010 розмір процентної ставки за кредитом встановлено на рівні 0,1% річних у доларах США.

Відповідно до пп. 4.1.1 п. 4.1 ст. 4 Кредитного договору позичальник зобов`язувався щомісячно сплачувати Банкові плату за управління кредитом у розмірі 0,08% від суми ліміту кредитної лінії, визначеного Кредитним договором.

Свої зобов`язання, передбачені підпунктами 3.5.1, 5.1.3.2, 5.1.3.8 Кредитного договору, позичальник не виконував, що відповідно до пунктів 6.1.1, 6.1.5 статті 6 Кредитного договору вказані порушення Кредитного договору тлумачаться як Подія невиконання зобов`язань та тягнуть за собою наслідки, передбачені пунктом 6.2 статті 6 Кредитного договору, а саме - дострокове повернення непогашеної частини кредиту, нарахованих згідно з Кредитним договором відсотків та інших платежів, нарахованих згідно з Кредитним договором.

У зв`язку з невиконанням договірних зобов`язань за Кредитним договором, Банк звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом до Боржника та майнового поручителя за Кредитним договором ТОВ «Фінансова установа «Інвестбуд» про стягнення заборгованості за кредитним договором та звернення стягнення на предмет іпотеки за Іпотечним договором №27107Z15 від 31.08.2007 укладеним між АТ «Укрексімбанк» та ТОВ «Фінансова установа «Інвестбуд» з метою забезпечення виконання зобов`язань Боржника за Кредитним договором .

Рішенням Господарського суду міста Києва від 27.05.2011 у справі № 4/772-55/45, яке набрало законної сили 14.06.2011, позов Банку задоволено та вирішено, (з урахуванням ухвали від 22.02.2012):

1. Стягнути з Закритого акціонерного товариства «Побутрембуд»(код ЄДРПОУ 30264236) на користь Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України»(03150, м. Київ, вул. Горького, 127) в особі Філії AT «Укрексімбанк`в м.Києві (04053, м. Київ, вул. Воровського, 11-6 код ЄДРПОУ 26296587) заборгованість за Кредитним договором від 30.08.2007р. № 27107К13 в сумі 682096,55 дол.США, що за офіційним обмінним курсом Національного банку України станом на 30.03.2011р. становить 5429488,54 грн. та 750191, 44 грн. в тому числі: основна сума заборгованості за кредитом -681 986,67 дол.США, проценти за користування кредитними коштами - 109,88 дол. США, пеня по сплаті основної суми боргу - 685505,17 грн, пеня по сплаті відсотків - 7560,04 дол. США, пеня по сплаті плати за управління та обслуговування - 4508,35 грн.

2. Стягнути з ПрАТ "Побутрембуд" на користь АТ «Укрексімбанк» 1 655,84 дол. США державного мита, 668,49 грн. державного мита та 118,00грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

3. Стягнути з ТОВ «Фінансова установа «Інвестбуд» на користь АТ «Укрексімбанк» 1 655,84 дол. США державного мита, 668,49 грн. державного мита та 118,00 грн. витрат на інформаційно- технічне забезпечення судового процесу.

4. Звернути стягнення на предмет іпотеки за Іпотечним договором № 27107Z159, посвідченим 31.08.2007 Щелковим Д.М., приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу та зареєстрованим в реєстрі за №1697 - нежиле приміщення №3 (три) (в літ, А), загальною площею 329,9 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, буд. 25/2 та кошти від реалізації предмету іпотеки направити на погашення заборгованості Закритого акціонерного товариства «Побутрембуд» за Кредитним договором №27107К13 від 30.08.2007, укладеним між Публічним акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України та Закритим акціонерним товариством «Побутрембуд», в сумі 682096,55 дол.США, що за офіційним обмінним курсом НБУ станом на 30.03.2011р. становить 5429488,54 грн. та 750191,44 грн.

14.06.2011 Господарським судом м. Києва видано накази, які Банком пред`явлено до примусового виконання до органів державної виконавчої служби.

У подальшому, в ході виконавчого провадження з примусового виконання рішення Господарського суду м. Києва від 27.05.2011 у справі №4/772-55/45, предмет іпотеки - нежиле приміщення №3 (три) (в літ, А), загальною площею 329,9 м2, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, буд. 25/2 реалізовано на електронних торгах СЕТАМ 27.08.2016 за ціною 4 150 200,00 грн. Кошти від реалізації (за вирахуванням виконавчого збору та винагороди організатора торгів) направлено на погашення заборгованості ПрАТ «Побутрембуд» за Кредитним договором №27107К13 від 30.08.2007.

Таким чином, кредитора вказує, що на день звернення з даною заявою судове рішення у справі № 4/772-55/45 в частині стягнення з ПрАТ «Побутрембуд» на користь АТ «Укрексімбанк» заборгованості за Кредитним договором від 30.08.2007 №27107К13 та судових витрат не виконано. Виконавчі документа про стягнення заборгованості з Боржника перебувають на примусовому виконанні у приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Дутки І.В.

За приписами ст. 75 ГПК України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, крім встановлених рішенням третейського суду, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Таким чином, заборгованість боржника перед Банком станом на 09.10.2024 (включно) становить 600 990,45 доларів США та 6 842,49 грн. (розрахунки додані до заяви), з врахуванням рішення Господарського суду м. Києва від 27.05.2011 у справі № 4/772-55/45, що разом станом на звернення до суду у гривневому еквіваленті становить 24 826 666,29 грн., (відповідно до вимог ч. 2 ст. 45 Кодексу, за курсом, встановленим Національним банком України на дату подання цієї заяви з грошовими вимогами - 11.11.2024: 1 долар США = 41,2982 грн.) та складається із заборгованості:

1) за кредитним договором № 27107К13 від 30.08.2007 - 599 334,61 доларів США, в т.ч.:

- 543 871,55 дол. США - сума заборгованості за кредитом (основний борг);

- 6 199,56 дол. США - проценти за користування кредитом;

- 49 263,50 дол. США - 3% річних згідно ст. 625 ЦК України за прострочення зобов`язань;

2) за судовими витратами - 1 655,84 дол. США та 6 842,49 грн., в т.ч.:

- 6 056,00 грн. - судовий збір за подання даної заяви з грошовими вимогами до Боржника;

- 1 655,84 дол. США та 786,49 грн - витрати по сплаті державного мита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у справі № 4/772-55/45.

Означені суми заборгованості за Кредитним договором підтверджуються доданими до заяви виписками з рахунків обліку заборгованості за вказаним договором, платіжним дорученням від 05.11.2024, а також судовим рішенням, що набрало законної сили.

Відповідно до ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Невиконання зобов`язання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання) ст. 610 Цивільного кодексу України кваліфікує як порушення зобов`язання.

Відповідно до ч. 1 ст. 612 Цивільного кодексу України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Відповідно до ст. 193 Господарського кодексу України суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.

Згідно ст. 525, 526 Цивільного кодексу України зобов`язання має виконуватись належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту та інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від виконання зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Боржник зобов`язаний виконати свій обов`язок, а кредитор - прийняти виконання особисто, якщо інше не встановлено договором або законом, не випливає із суті зобов`язання чи звичаїв ділового обороту (ч. 1 ст. 527 Цивільного кодексу України).

Частиною 1 ст. 625 Цивільного кодексу України визначено, що боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання.

Договір є обов`язковим для виконання сторонами (ст. 629 Цивільного кодексу України).

Згідно ч. 2 ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Нарахування інфляційних витрат на суму боргу та трьох процентів річних входять до складу грошового зобов`язання і є особливою мірою відповідальності боржника (спеціальний вид цивільно-правової відповідальності) за прострочення грошового зобов`язання, оскільки виступають способом захисту майнового права та інтересу, який полягає у відшкодуванні матеріальних втрат (збитків) кредитора від знецінення грошових коштів внаслідок інфляційних процесів та отримання компенсації (плати) від боржника за користування утримуваними ним грошовими коштами, належними до сплати кредиторові.

Вимоги Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" відповідно до повідомлення про результати розгляду кредиторських вимог від 20.11.2024 № 2016-48/02-01, визнані розпорядником майна в повному обсязі.

Розглянувши заяву Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" з кредиторськими вимогами до боржника, дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні в матеріалах справи докази, перевіривши нарахування 3% річних, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених кредиторами вимог та визнання Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" кредитором боржника на суму 24 826 666, 29 грн, з яких: 6 056, 00 грн - вимоги першої черги, 24 820 610, 29 грн - вимоги четверної черги.

Заява Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС на суму 149 259, 76 грн., в тому числі недоїмка 144 327, 10 грн та 4 932, 66 несплаченої пені, що обґрунтовується наступним.

Кредитор відзначає, що за ПрАТ «Побутрембуд» обліковується податковий борг, який виник на підставі самостійно задекларованих сум грошових зобов`язань, що підлягали сплаті згідно самостійно задекларованих зобов`язань шляхом подання податкових декларацій та за наслідками проведення контрольно-перевірочних заходів. До заяви кредитором долучено детальний розрахунок заборгованості 21.05.2012-20.02.2018 та інформацію про залишок заборгованості 2012-2023 роки. Разом з тим, згідно доданої до заяви інформації про заборгованість станом на 30.09.2024 у ПрАТ "Побутрембуд" обліковується заборгованість з єдиного внеску, зокрема, основний платіж становить 138 427, 89 грн, штрафна санкція - 7 526, 07 грн, пеня - 3 305, 80 грн.

Відповідно до ч. 16 ст. 20 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування" строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені не застосовується.

Вимоги Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС відповідно до повідомлення про результати розгляду кредиторських вимог від 20.11.2024 № 2016-49/02-01, визнані розпорядником майна в повному обсязі.

Розглянувши заяву Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС з кредиторськими вимогами до боржника, дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні в матеріалах справи докази, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених кредиторами вимог та визнання Головного управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС кредитором боржника на суму 149 259, 76 грн, з яких: 138 427, 89 грн - вимоги другої черги, 10 831, 87 грн - вимоги шостої черги.

Заява Головного управління ДПС у Полтавській області на суму 13 339, 27 грн (в тому числі й 6 056, 00 грн - судовий збір за подання заяви з кредиторськими вимогами).

Кредитор відзначає, що за ПрАТ «Побутрембуд» обліковується заборгованість з орендної плати юридичних осіб у розмірі 7283,27 грн, що обґрунтовується наступним.

Підстави виникнення податкового боргу з орендної плати з юридичних осіб у сумі 187 638,73 грн, як зазначає ГУ ДПС у Полтавській області вказаний податковий борг виник на підставі самостійно задекларованих сум грошових зобов`язань, що підлягали сплаті згідно податкових декларацій з плати за землю:

- № 1700003339 від 01.03.2017, по терміну сплати 30.08.2017, за якою обліковується заборгованість за липень 2017 року у розмірі 439,07 грн (залишок несплаченого основного платежу, у зв`язку з частковим погашенням боргу становить 176,06 грн), подана ПРАТ ПрАТ «Побутрембуд» до ГУ ДПС у Полтавській області (Кременчуцька ОДПІ, Глобинське відділення), тобто до контролюючого органу за місцезнаходженням земельних ділянок (неосновним місцем обліку);

- № 1700003339 від 01.03.2017, по терміну сплати 30.09.2017, за якою обліковується заборгованість за серпень 2017 року у розмірі 439,07 грн, подана ПрАТ «Побутрембуд» до ГУ ДПС у Полтавській області (Кременчуцька ОДПІ, Глобинське відділення);

- № 1700003339 від 01.03.2017, по терміну сплати 30.10.2017, за якою обліковується заборгованість за вересень 2017 року у розмірі 439,07 грн, подана ПрАТ «Побутрембуд» до ГУ ДПС у Полтавській області (Кременчуцька ОДПІ, Глобинське відділення);

- № 1700003339 від 01.03.2017, по терміну сплати 30.11.2017, за якою обліковується заборгованість за жовтень 2017 року у розмірі 439,07 грн, подана ПРАТ «ПОБУТРЕМБУД» до ГУ ДПС у Полтавській області (Кременчуцька ОДПІ, Глобинське відділення)

- № 1700003339 від 01.03.2017, по терміну сплати 30.12.2017, за якою обліковується заборгованість за листопад 2017 року у розмірі 439,07 грн, подана ПрАТ «Побутрембуд» до ГУ ДПС у Полтавській області (Кременчуцька ОДПІ, Глобинське відділення);

- № 1700003339 від 01.03.2017, по терміну сплати 30.01.2018, за якою обліковується заборгованість за грудень 2017 року у розмірі 439,06 грн, подана ПрАТ «Побутрембуд» до ГУ ДПС у Полтавській області (Кременчуцька ОДПІ, Глобинське відділення);

- №775 від 29.01.2018, по термінам сплати: 02.03.2018, 30.03.2018, 30.04.2018, 30.05.2018, 30.06.2018, 30.07.2018, 30.08.2018, 30.09.2018, 30.10.2018, 30.11.2018, 30.12.2018, 30.01.2019 у загальній сумі 4911,87 грн, за якою обліковується заборгованість за січень-грудень 2018 року, подана ПрАТ «Побутрембуд» до ГУ ДПС у Полтавській області (Кременчуцька ОДПІ, Глобинське відділення).

З огляду на те, що вказаний податковий борг виник на підставі самостійно задекларованих сум грошових зобов`язань, що підлягали сплаті згідно податкових декларацій з орендної плати з юридичних осіб, які подані ПрАТ «Побутрембуд» до контролюючого органу за місцезнаходженням земельних ділянок (неосновним місцем обліку), то кредитор зазначає наступне.

Пунктом 36.1 ст. 36 ПК України визначено, що податковим обов`язком визнається обов`язок платника податку обчислити, задекларувати та/або оплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з митної справи, а згідно п. 36.3 ст. 36 ПК України податковий обов`язок є першочерговим стосовно інших неподаткових обов`язків платника, крім випадків, передбачених законом.

Пунктом 46.1 ст. 46 ПК України визначено, податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов`язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Відповідно до п. 54.1 ст. 54 ПК України, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов`язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов`язання та/або пені вважається узгодженою.

Згідно п. 57.1 ст. 57 ПК України, платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Крім того, згідно п. 56.11 ст. 56 ПК України не підлягає оскарженню грошове зобов`язання, самостійно визначене платником податків.

Згідно ст. 63 ПК України облік платників податків ведеться з метою створення умов для здійснення контролюючими органами контролю за правильністю нарахування, своєчасністю і повнотою сплати податків, нарахованих фінансових санкцій, дотримання податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Як визначено у п. 286.2 ст. 286 ПК України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов`язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Відповідно до п. 287.3 ст. 287 ПК України податкове зобов`язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Як зазначалось, сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений податковим законодавством строк, та непогашеної пені, нарахованої у визначеному законодавством порядку, вважається податковим боргом (п. 14.1.175 ст. 14 ПК України).

Відповідно до пн. 14.1.11 п. 14.1 ст. 14 ПК України, адміністрування податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) та інших платежів відповідно до законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи - це сукупність рішень та процедур контролюючих органів і дій їх посадових осіб, що визначають інституційну структуру податкових та митних відносин, організовують ідентифікацію, облік платників податків і платників єдиного внеску та об`єктів оподаткування, забезпечують сервісне обслуговування платників податків, організацію та контроль за оплатою податків, зборів, платежів відповідно до порядку, встановленого законом.

Як визначає пп. 14.1.156 п. 14.1 ст. 14 ПК України, податкове зобов`язання - сума коштів, яку платник податків повинен оплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством.

Згідно з приписами пп. 16.1.3, пп. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 ПК України платник податків зобов`язаний, у тому числі, подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і оплатою податків та зборів, сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до пп. 95.1 - 95.3 ст. 95 ПК України, контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Відповідно до п. 59.1 ст. 59 ПК України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Так, контролюючим органом ПрАТ «Побутрембуд» сформовано податкову вимогу форми «Ю» №3774-17/1608 від 27.07.2017, яка направлена Боржнику засобами поштового зв`язку, листом з рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення та отримано уповноваженим представником ПрАТ «Побутрембуд» 11.08.2017 під підпис.

Пунктом 95.1 ст. 95 ПК України передбачено, що контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

В свою чергу, п. 95.5 ст. 95 ПК України, зазначено, у разі якщо податковий борг виник у результат! несплати грошових зобов`язань та/або пені, визначених платником податків у податкових деклараціях або уточнюючих розрахунках, що подаються контролюючому органу в установлені цим Кодексом строки, стягнення коштів за рахунок готівки, що належить такому платнику податків, та/або коштів з рахунків такого платника у банках здійснюється за рішенням керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу без звернення до суду, за умови якщо такий податковий борг не сплачується протягом 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку його сплати, та відсутності/наявності у меншій сумі непогашеного зобов`язання держави щодо повернення такому платнику податків помилково та/або надміру сплачених ним грошових зобов`язань, та/або бюджетного відшкодування податку на додану вартість. У разі наявності непогашеного зобов`язання держави перед платником податків у сумі, що є меншою за суму податкового боргу, ця норма застосовується в межах різниці між сумою податкового боргу та сумою зобов`язання держави.

ГУ ДПС у Полтавській області 27.01.2022 прийнято рішення про стягнення коштів платника податків у банках у рахунок погашення податкового боргу № 134/16-31-13-02-29 від 27.01.2022, яке направлене боржнику засобами поштового зв`язку, листом з рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення та повернуто з відміткою «За закінченням терміну зберігання».

Відповідно до вимог п. 42.2 ст. 42 ПК України, документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові.

Якщо платник податків у порядку та у строки, визначені ст. 66 цього Кодексу, повідомив контролюючий орган про зміну податкової адреси, він на період з дня державної реєстрації зміни податкової адреси до дня внесення змін до облікових даних такого платника податків звільняється від виконання вимог документів, надісланих йому контролюючим органом за попередньою податковою адресою та в подальшому повернених як таких, що не знайшли адресата (п. 42.3. ст. 42 ПК України).

Механізм виконання судових рішень про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу передбачений главою 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 № 22, далі - Інструкція № 22 (чинного на дату направлення інкасового доручення), який передбачає оформлення інкасового доручення для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу. З метою стягнення заборгованості контролюючим органом здійснено заходи щодо її погашення, а саме направлено інкасові доручення/платіжні інструкції до банків, в яких було відкрито рахунки боржника:

- від 26.07.2022 № 777, № 776, № 775 № 774, № 773, № 772 № 771, № 770, № 769, № 768, № 767, № 766, № 765, № 764, № 763, № 762, № 761, № 760, № 759, № 758 повернуті без виконання з відмітками банку про відсутність коштів на рахунках;

- від 18.04.2023 № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 354, № 355, № 356, № 357, № 358, № 359, № 360, № 361, № 362, № 364, № 365, № 366, № 367 повернуті без виконання з відмітками банку про відсутність коштів на рахунках.

Вимоги Головного управління ДПС у Полтавській області відповідно до повідомлення про результати розгляду кредиторських вимог від 20.11.2024 № 2006-450/02-01, визнані розпорядником майна в повному обсязі.

Розглянувши заяву Головного управління ДПС у Полтавській області з кредиторськими вимогами до боржника, дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні в матеріалах справи докази, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених кредиторами вимог та визнання Головного управління ДПС у Полтавській області кредитором боржника на суму 13 339, 27 грн, з яких: 6 056, 00 грн - вимоги першої черги, 7 283, 27 грн - вимоги третьої черги.

Крім того, у ході попереднього засідання судом встановлено, що ухвалою Господарського суду міста Києва від 10.10.2024 визнано грошові вимоги Акціонерного товариства "Сенс Банк" до Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд" в розмірі 177 625 728, 85 грн, які у свою чергу підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів в наступній черговості: 162 026 341, 26 грн - вимоги четвертої черги; 15 599 387, 59 грн - вимоги шостої черги.

Керуючись ст. 45, 47 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Визнати кредитором у справі № 910/8646/24 по відношенню до боржника:

- Акціонерне товариство "Сенс Банк" на суму 177 625 728, 85 грн, з яких: 162 026 341, 26 грн - вимоги четвертої черги; 15 599 387, 59 грн - вимоги шостої черги;

- Приватне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал" на суму 40 222, 68 грн, з яких: 4 844, 80 грн - вимоги першої черги, 35 377, 88 грн - вимоги четвертої черги;

- Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" на суму 24 826 666, 29 грн, з яких: 6 056, 00 грн - вимоги першої черги, 24 820 610, 29 грн - вимоги четверної черги;

- Головне управління ДПС у м. Києві, як відокремлений підрозділ ДПС на суму 149 259, 76 грн, з яких: 138 427, 89 грн - вимоги другої черги, 10 831, 87 грн - вимоги шостої черги;

- Головне управління ДПС у Полтавській області на суму 13 339, 27 грн, з яких: 6 056, 00 грн - вимоги першої черги, 7 283, 27 грн - вимоги третьої черги.

2. Зобов`язати розпорядника майна Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд" у п`ятиденний строк з дня отримання даної ухвали надати суду уточнений реєстр вимог кредиторів, оформлений відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.

3. Зобов`язати розпорядника майна Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд" проаналізувати фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становище на товарних ринках; надати письмові докази про розмір активу та пасиву Приватного акціонерного товариства "Побутрембуд", наявну дебіторську заборгованість.

4. Зобов`язати розпорядника майна організувати проведення зборів кредиторів у відповідності до ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, вирішити питання відносно подальшого розгляду справи та відповідні протоколи надати суду.

5. Встановити дату проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів: 17.02.2025.

6. Зобов`язати розпорядника майна надати суду звіт про свою діяльність в процедурі розпорядження майном з врахуванням вимог ст. 44-49 Кодексу України з процедур банкрутства.

7. Визначити дату проведення підсумкового судового засідання у справі № 910/8646/24 на 10.04.2025 об 11:10 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 1.

8. Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного для їх подання, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.

9. Копію ухвали направити заявнику, боржнику, розпоряднику майна та кредиторам.

Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом чи Кодексом України з процедур банкрутства та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України.

Дата складання та підписання повного тексту ухвали: 13.02.2025.

Суддя Сергій СТАСЮК

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення06.02.2025
Оприлюднено18.02.2025
Номер документу125189175
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —910/8646/24

Ухвала від 06.02.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 06.02.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 16.01.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 26.11.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 29.08.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 15.08.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

Ухвала від 22.07.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Стасюк С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні