Справа № 544/1549/19
пров. № 6/544/4/2025
У Х В А Л А
про призначення судового розгляду
05 лютого 2025 року м.Пирятин
Пирятинський районний суд Полтавської області у складі:
головуючої - судді Сайко О.О.,
розглянувши заяву представника Обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Лубнитеплоенерго" - Мітасьової Ольги Василівни про заміну сторони виконавчого провадження,
В С Т А Н О В И В:
Представник заявника звернувся до Пирятинського районного суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження. Просить замінити боржника у виконавчому провадженні №67173430 з примусового виконання судового наказу №544/1549/19, виданого 26.02.2020 Пирятинським районним судом Полтавської області про стягнення з ОСОБА_1 на користь Обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Лубнитеплоенерго" заборгованість за спожиту теплову енергію у розмірі 43 240,12 грн. та судовий збір у розмірі 192,10 грн. (за заявою Стягувача залишок боргу становить 41 868, 60 грн., та судові витрати 192,10 грн.)
Крім того, у вищевказаній заяві міститься клопотання представника заявника про витребування доказів. У зв`язку з неможливістю самостійно отримати докази, представник заявника просить витребувати:
- від Відділу державної реєстрації виконавчого комітету Пирятинської міської ради (вул. Соборна, 42, м. Пирятин, Полтавська область, 37000) відомості про адресу поточного задекларованого/зареєстрованого місця проживання ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
- від Відділу державної реєстрації виконавчого комітету Пирятинської міської ради ( вул. Соборна, 42, м. Пирятин, Полтавська область, 37000) відомості про особу (осіб), що була зареєстрована (були зареєстровані) за однією адресою з померлим ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 на день його смерті ІНФОРМАЦІЯ_3 ;
- від Відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Лубенському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження ОСОБА_2 .
Відповідно до ч. 3 ст. 12, ч. 1 ст. 81 Цивільного процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених ЦПК України.
Приймаючи до уваги те, що клопотання щодо витребування доказів відповідає вимогам ч. 2ст. 84 ЦПК України, заявник позбавлений можливості самостійно отримати зазначені докази, суд дійшов висновку, що клопотання представника заявника підлягає задоволенню.
Справа підсудна Пирятинському районному суду Полтавської області.
Розглянувши заяву та додані до неї документи суддя вважає, що є всі підстави для її прийняття до розгляду.
Згідно ч. 1, 2 ст.442 ЦПК України - у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Відповідно ч. 3 ст. 442 ЦПК України - суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.
Заявник має право на звернення із зазначеною заявою до Пирятинського районного суду Полтавської області, перепон для відмови у призначенні даної заяви до судового розгляду не встановлено.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.442 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Призначити до розгляду заяву представника Обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Лубнитеплоенерго" - Мітасьової Ольги Василівни, про заміну сторони виконавчого провадження, на 13 лютого 2025 року о 08 год. 00 хв.
Клопотання представника Обласногокомунального виробничогопідприємства тепловогогосподарства "Лубнитеплоенерго"-Мітасьової ОльгиВасилівни - задовольнити.
Зобов`язати Відділ державної реєстрації виконавчого комітету Пирятинської міської ради (вул. Соборна, 42, м. Пирятин, Полтавська область, 37000) надати відомості про адресу поточного задекларованого/зареєстрованого місця проживання ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Зобв`язати Відділ державної реєстрації виконавчого комітету Пирятинської міської ради ( вул. Соборна, 42, м. Пирятин, Полтавська область, 37000) надати відомості про особу (осіб), що була зареєстрована (були зареєстровані) за однією адресою з померлим ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 на день його смерті ІНФОРМАЦІЯ_3 .
Зобов`язати Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Лубенському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції надати витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Повідомити про розгляд заяви заявника.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя О.О.Сайко
Суд | Пирятинський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 05.02.2025 |
Оприлюднено | 19.02.2025 |
Номер документу | 125220109 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Пирятинський районний суд Полтавської області
Сайко О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні