Ухвала
від 18.02.2025 по справі 446/12/25
КАМ'ЯНКА-БУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 446/12/25

УХВАЛА

судового засідання

18.02.2025 м.Кам`янка-Бузька

Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:

головуючого - судді Котормус Т. І.

присяжних Малиновська О.В. та Рудик С.Р.;

за участі секретаря судового засідання Луківська Л.Б.,

представника заявника Білик Р.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам`янка-Бузька цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , за участі заінтересованої особи: Кам`янка-Бузького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Львівському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) про оголошення фізичної особи померлою,

встановив:

10.01.2024 представник заявниці ОСОБА_1 - адвокат Білик Р.О. через систему "Електронний суд" подала до Кам`янка-Бузького районного суду Львівської області заяву, в якій просить оголосити ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Онега, Архангельської області російської федерації, останнє відоме місце проживання АДРЕСА_1 - померлим.

Ухвалою суду від 13.01.2025 заяву залишено без руху.

16.01.2025 заявниця усунула недоліки заяви.

Ухвалою суду від 17.01.2025 відкрито провадження у справі за правилами окремого позовного провадження.

У судовому засіданні представник заявниці ОСОБА_1 - адвокат Білик Р.О., заявила клопотання про залучення до участі в справі заінтересовану особу: доньку ОСОБА_2 ОСОБА_3 , так як рішення по справі може вплинути в майбутньому на її права та обов`язки.

Заслухавши думку представника заявниці, суд приходить до наступних висновків.

Згідно з ч. 4 ст. 294 ЦПК України, справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.

З огляду на те, що порядок залучення заінтересованої особи у ЦПК України не врегульований, а відповідно до частини третьої статті 294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, суд при залученні заінтересованої особи керується вимогами статей 52, 53 ЦПК України.

Так, відповідно до ч.3 ст. 53 ЦПК України, якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов`язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

Із врахуванням наведеного, з метою повного і об`єктивного розгляду справи, суд дійшов до висновку про необхідність залучення до участі у справі ОСОБА_3 , в якості заінтересованої особи.

Разом з тим, 17.02.2025 представник заявниці ОСОБА_1 - адвокат Білик Р.О. через систему "Електронний суд" подала до суду клопотання про витребування доказів.

В обгрунтування клопотання про витребування доказів вказала, що з метою повного та об`єктивного розгляду справи необхідно витребувати у Адміністрації ДПС України інформацію чи перетинав державний кордон України - громадянин ОСОБА_2 , якщо так, то де і в яку країну прямував, та у ВП №1 ЛРУП №1 ГУНП у Львівській області інформацію про проведення розшукових дій ОСОБА_2 .

Розглядаючи клопотання представника заявника про витребування доказів, суд дійшов наступного висновку.

Справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом (ч. 3 ст. 294 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу.

Разом з тим, згідно з ч. 1 ст. 14 Закону України "Про захист персональних даних" поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб`єкта персональних даних.

Беручи до уваги те, що представнику заявниці не видається можливим надати необхідні докази, такі докази містять конфеденційну інформацію та можуть бути надані лише на виконання відповідного судового рішення, враховуючи, що такі документи мають значення для розгляду даної справи, суд вважає, що клопотання про витребування необхідно задовольнити та витребувати необхідну інформацію

У зв`язку з витребуванням доказів, судове засідання необхідно відкласти.

Керуючись ст. 53, 260, 294 ЦПК України,

ухвалив:

Залучити до участі у справі за заявою ОСОБА_1 , за участі заінтересованої особи: Кам`янка-Бузького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Львівському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) про оголошення фізичної особи померлою, заінтересовану особу ОСОБА_3 , яка проживає у АДРЕСА_1 .

Копію даної ухвали надіслати заінтересованій особі разом із копією матеріалів заяви.

Клопотання представника заявниці про витребування доказів задовольнити.

Витребувати у :

- Державної прикордонної служби України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 26, код ЄДРПОУ 37996391) інформацію чи перетинав державний кордон України ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , паспорт Громадянина України серії НОМЕР_1 , виданий 22.02.2000 Кам`янка-Бузьким РВ УМВС України у Львівській області якщо так то де, коли та в яку країну прямував;

- ВП №1 ЛРУП №1 ГУНП у Львівській області (вул.Незалежності, 22 , м.Кам`янка-Бузька, 80400) інформацію про розшук ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , останнє відоме місце проживання АДРЕСА_1 , та результати проведених розшукових дій.

Копію ухвали направити Державній прикордонної служби України та у ВП №1 ЛРУП №1 ГУНП у Львівській області.

Роз`яснити відповідальним особам Державної прикордонної служби України та ВП №1 ЛРУП №1 ГУНП у Львівській області, як особам в яких знаходиться доказ, те, що відповідно до ч. 6 ст. 84 ЦПК України вони повинні видати доказ на вимогу суду.

У разі відсутності можливості подати доказ, який витребовує суд, або можливості подати такий доказ у встановлені строки, вони зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Відкласти судове засідання у даній справі до 11:30 год. 01 квітня 2025 року, в яке викликати всіх учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її проголошення.

Дата складання ухвали 18.02.2025.

Головуючий суддя: Котормус Т.І.

Присяжні Малиновська О.В.

Рудик С.Р.

СудКам'янка-Бузький районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення18.02.2025
Оприлюднено20.02.2025
Номер документу125234343
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою

Судовий реєстр по справі —446/12/25

Ухвала від 18.02.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Котормус Т. І.

Ухвала від 17.01.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Котормус Т. І.

Ухвала від 13.01.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Котормус Т. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні