справа № 403/339/21
провадження № 1-кп/388/112/2025
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19.02.2025м. Долинська
Суддя Долинського районного суду Кіровоградської області ОСОБА_1 розглянув обвинувальний акту кримінальному провадженні внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 42020120000000182 від 10.11.2020 року відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Одеса, українця, громадянина України, освіта середня, не одружений, маючий на утриманні неповнолітню дитину, працюючий директором ТОВ «АГРО ГЮБІ+» зареєстрований за адресою : АДРЕСА_1 , проживаючий за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимий,
у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.366, ч.2 ст.15, ч.4 ст.191 КК України,-
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Долинського районного суду Кіровоградської області знаходиться обвинувальний акт відносно ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.366, ч.2 ст.15, ч.4 ст.191 КК України.
19лютого 2025року прокуроромнадіслано клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції за допомогою програми EasyCon.
Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин.
За змістом ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення.
З огляду на вищезазначене, а також зважаючи на доводи прокуроращодо необхідності призначення дистанційного судового провадження суд вважає можливо здійснювати судове провадження у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, тобто за допомогою програми EasyCon.
На підставі викладеного, керуючись ст. 336 КПК України, -
У Х В А Л И В:
Судове засіданняпо кримінальномупровадженнюзаобвинуваченням ОСОБА_2 увчиненнікримінальних правопорушень,передбачених ч.2ст.366,ч.2ст.15,ч.4ст.191КК України,щовідбудетьсяо 14.00 годині 19лютого 2025 року здійснювати дистанційно в режимівідеоконференції звикористанням власнихтехнічних засобівза участю прокурора ОСОБА_3 під час трансляції з іншого приміщення за допомогою програми EasyCon.
Попередити учасників справи, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція буде проведена за допомогою системи EasyCon.
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
Попередити учасників справи про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
Для підтвердження особи, учасникам справи необхідно мати електронний підпис, а якщо особа не має такого підпису, то документ, який посвідчує особу.
Копію ухвали негайно надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Долинський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2025 |
Оприлюднено | 20.02.2025 |
Номер документу | 125255469 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем |
Кримінальне
Долинський районний суд Кіровоградської області
Степанов С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні