Ухвала
від 19.02.2025 по справі 742/833/25
ПРИЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 2/742/787/25

Єдиний унікальний № 742/833/25

УХВАЛА

19 лютого 2025 року місто Прилуки

Суддя Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області Ільченко О.І., розглянувши позовну заяву разом з доданими документами ОСОБА_1 до Талалаївської селищної ради, третя особа друга Прилуцька державна нотаріальна контора Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про встановлення факту належності правовстановлюючого документа та визнання права на земельну частку (пай) в порядку спадкування, -

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Талалаївської селищної ради, третя особа друга Прилуцька державна нотаріальна контора Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про встановлення факту належності ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , права на земельну частку (пай) розміром 3,51 га, в умовних кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі (на місцевості), що належало померлій ОСОБА_3 , на підставі сертифікату на право на земельну частку (пай) серії СМ №0133603, який виготовлений на підставі розпорядження Конотопської районної державної адміністрації від 26.11.1996 №344-р. та зареєстрований у Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай), що видаються Конотопською районною державною адміністрацією членам КСП ім.Кірова 20.02.1997 за №603, в порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 . А також визнати за позивачем ОСОБА_1 право на зазначену земельну частку (пай).

За загальним правилом позови до юридичних осіб пред`являються в суд за їхнім місцезнаходженням згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. (ч.2 ст.27 ЦПК України).

Місцезнаходження відповідача Талалаївська селищна рада Прилуцького району Чернігівської області значиться за адресою: АДРЕСА_1 .

Згідно з ч.9 ст.187 ЦПК України якщо за результатами отриманої судом інформації буде встановлено, що справа не підсудна цьому суду, суд надсилає справу за підсудністю в порядку, встановленомустаттею 31 ЦПК України.

Пунктом 1 ч.1 ст.31 ЦПК України передбачено передачу справи з одного суду до іншого, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

А частиною 3 статті 31 ЦПК України закріплено, що передача справи на розгляд іншого суду за встановленою ЦПК України підсудністю з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої цієї статті, здійснюється на підставі ухвали суду не пізніше п`яти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги - не пізніше п`яти днів після залишення її без задоволення.

Тож, приймаючи до уваги, що місцезнаходження відповідача - Талалаївська селищна рада Прилуцького району Чернігівської області значиться за адресою: АДРЕСА_1 , що входить до складу Талалаївської територіальної громади, суддя вважає за доцільне надіслати дану справу за підсудністю, тобто до Талалаївського районного суду Чернігівської області (юридична адреса: вул.Центральна, буд.38, смт Талалаївка, Чернігівська область, 17200).

На підставі викладеного вище, керуючись ст.27, 28, 31,187, 258-261, 353-354 ЦПК України, суддя

П О С Т А Н О В И В :

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Талалаївської селищної ради, третя особа друга Прилуцька державна нотаріальна контора Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про встановлення факту належності правовстановлюючого документа та визнання права на земельну частку (пай) в порядку спадкування - передати на розгляд за підсудністю до Талалаївського районного суду Чернігівської області (юридична адреса: вул.Центральна, буд.38, смт Талалаївка, Чернігівська область, 17200).

Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Повний текст ухвали складено та підписано 19.02.2025.

На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення до Чернігівського апеляційного суду.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя Олександр ІЛЬЧЕНКО

СудПрилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення19.02.2025
Оприлюднено21.02.2025
Номер документу125281935
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —742/833/25

Ухвала від 19.02.2025

Цивільне

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

Ільченко О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні