Справа №678/12/21
Провадження №2-678-15/25
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
19 лютого 2025 року селище Летичів
Летичівський районний суд Хмельницької області в складі:
головуючого-судді Цибульського Д.В.,
при секретарях судового засідання Іськовій Т.Л., Валовій Г.В.,
Баранєвич І.М.,
з участю: представника позивачки ОСОБА_1 - адвоката Стасишина А.Л.,
представника відповідача ОСОБА_2 - адвоката Пасічника В.С.,
представників відповідача Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Поліщук О.М., Шрубковського В.Г. ,
представника третьої особи Меджибізької селищної ради
Хмельницького району Хмельницької області Духневич В.Б.,
розглянувши в порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні в залі суду в селищі Летичів справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_4 , Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області про визнання незаконним та скасування наказу, скасування запису в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, витребування земельної ділянки у добросовісного набувача,
ухвалив:
У задоволенні позову ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог: ОСОБА_4 , Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області про визнання незаконним та скасування наказу, скасування запису в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, витребування земельної ділянки у добросовісного набувача, - відмовити.
Судові витрати по справі залишити за позивачем.
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана Хмельницькому апеляційному суду через Летичівський районний суд Хмельницької області протягом тридцяти днів з дня складення судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повне найменування сторін:
Позивачка: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , проживаюча за адресою адресою АДРЕСА_1 .
Представник позивачки ОСОБА_1 : адвокат Стасишин Анатолій Леонтійович, місцезнаходження АДРЕСА_2 , емейл: ІНФОРМАЦІЯ_2
Відповідач: Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, код ЄДРПОУ 39767476, місцезнаходження м.Хмельницький, вул.Інститутська, 4/1, Хмельницької області, п.і.29016, емейл: khmelnytskyi@land.gоv.ua.
Відповідач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_2 , проживаючий за адресою АДРЕСА_3 .
Представник відповідача ОСОБА_2 : адвокат Пасічник Віталій Сергійович, місцезнаходження АДРЕСА_4 , емейл: ІНФОРМАЦІЯ_4
Третя особа: ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_3 , проживаюча за адресою АДРЕСА_5 .
Третя особа: Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 04404556, місцезнаходження селище Меджибіж, вул.Святотроїцька, 5, Хмельницького (Летичівського) району Хмельницької області, п.і.31530, емейл: medgibig.sr@gmail.com.
Повний текст судового рішення буде складено 27 лютого 2025 року.
Суддя: Д.В.Цибульський
Суд | Летичівський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2025 |
Оприлюднено | 24.02.2025 |
Номер документу | 125284504 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання незаконним акта, що порушує право власності на земельну ділянку |
Цивільне
Летичівський районний суд Хмельницької області
Цибульський Д. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні