Ухвала
від 20.02.2025 по справі 922/4219/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

(вступна та резолютивна частина)

"20" лютого 2025 р. м. ХарківСправа № 922/4219/24

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Шарко Л.В.

при секретарі судового засідання Колесніченко О.В.

розглянувши матеріали справи

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "МБС-Інжинірінг", м. Київ до Товариства з обмеженою відповідальністю "Буденергомонтаж-1", Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Есхар про стягнення 279500,72 грн. за участю представників учасників справи:

позивача - не з`явився;

відповідача - не з`явився;

ВСТАНОВИВ:

Враховуючи складність виготовлення повного тексту ухвали по справі та керуючись абз. 2,3 ч.6 ст.233 Господарського процесуального кодексу України, резолютивну частину ухвали оголосити в такій редакції:

УХВАЛИВ:

Клопотання позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "МБС-Інжинірінг" про повернення до стадії підготовчого провадження по справі № 922/4219/24 після закриття підготовчого провадження (вх. № 4587 від 20.02.2024) - задовольнити.

Здійснити повернення зі стадії розгляду справи по суті до стадії підготовчого провадження у справі № 922/4219/24.

Прийняти до розгляду та задовольнити заяву позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "МБС-Інжинірінг" про зменшення позовних вимог (вх. № 4592/25 від 20.02.2025 року).

Подальший розгляд справи здійснювати з урахуванням заяви про зменшення позовних вимог, а саме нову ціну позову про стягнення заборгованості за договором субпідряду №17/01-20 у розмірі 278972,72 грн.

Встановити відповідачу строк для подання відзиву на заяву про зменшення позовних вимог, оформленого відповідно до ст. 165 ГПК України, - протягом п`ятнадцяти днів, з дня вручення цієї ухвали. Суд роз`яснює відповідачу, що відповідно до ч. 2 ст. 178 ГПК України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Долучити до матеріалів справи додаткові докази, а саме: копії акту звірки, видаткових накладних, податкових накладних, довідок форми КБ-3, доказів направлення відповідачу акту звірки та видаткових накладних.

Відкласти підготовче засідання на "18" березня 2025 р. о 14:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, майдан Свободи 5, 8-й під`їзд, 1-й поверх, зал №113.

Звернути увагу учасників справи, що подання доказів у справі здійснюється учасниками справи на стадії підготовчого провадження.

Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі зі сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://court.gov.ua/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Повна ухвала буде складена на протязі п`яти днів з дня оголошення вступної та резолютивної частини, відповідно до ч. 6 ст. 233 ГПК України.

СуддяЛ.В. Шарко

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення20.02.2025
Оприлюднено21.02.2025
Номер документу125291624
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі підряду, з них

Судовий реєстр по справі —922/4219/24

Рішення від 31.03.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Рішення від 31.03.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Ухвала від 18.03.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Ухвала від 20.02.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Ухвала від 20.02.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Ухвала від 24.01.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Ухвала від 26.12.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

Ухвала від 29.11.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Шарко Л.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні