ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
п р о в і д к л а д е н н я р о з г л я д у с п р а в и
19 лютого 2025 року Справа № 926/216/25
За позовом Чернівецької міської ради
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Декор-Плайвуд"
про стягнення безпідставно збережених коштів в сумі 11600,76 грн
Суддя Тинок О.С.
Секретар судових засідань Григораш М.І.
Представники:
від позивача Гулевич М.М.
від відповідача не з`явився
ВСТАНОВИВ:
Чернівецька міська рада звернулась до Господарського суду Чернівецької області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Декор-Плайвуд" про стягнення безпідставно збережених коштів в сумі 11600,76 грн.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 22 січня 2025 року, позовну заяву по справі №926/216/25 передано судді Тинок О.С.
Ухвалою суду від 23 січня 2025 року позовну заяву Чернівецької міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Декор-Плайвуд" про стягнення безпідставно збережених коштів в сумі 11600,76 грн, яка надійшла до Господарського суду Чернівецької області за вх. №216 від 22 січня 2025 року залишено без руху.
29 січня 2025 року представник позивача подала до суду заяву про усунення недоліків (вх. №319).
Ухвалою суду від 30 січня 2025 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Постановлено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 19 лютого 2025 року.
Відповідач явку належного представника у судове засідання 19 лютого 2025 року не забезпечив, хоча був належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, причини неявки суду не відомі, відзив на позовну заяву до суду не подано.
З огляду на першу неявку відповідача в судове засідання, з метою надання можливості відповідачу скористатись своїми процесуальними правами, задля остаточного з`ясування предмету позову, з урахуванням вимоги частини 1 статті 2 ГПК України, згідно якої завданням господарського судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів, пов`язаних із здійсненням господарської діяльності, та розгляд інших справ, віднесених до юрисдикції господарського суду, з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, керуючись статтями 183, 202, 216, 233, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Відкласти підготовче засідання на 10 березня 2025 року о 12 годині 00 хвилин. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14, зал судових засідань № 2.
2. Повідомити Товариство з обмеженою відповідальністю "Декор-Плайвуд" про дату, час і місце розгляду справи, розмістивши оголошення про виклик до суду на веб-порталі судової влади України на офіційному веб-сайті Господарського суду Чернівецької області.
3. Попередити сторін по справі, що неявка уповноважених представників у судове засідання не буде перешкоджати розгляду справи за відсутності таких учасників справи.
4. Копію ухвали направити сторонам у справі до їх електронних кабінетів підсистеми Електронний Суд.
Інформацію по справі можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://cv.arbitr.gov.ua/sud5027/
Суддя Олександр ТИНОК
Суд | Господарський суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2025 |
Оприлюднено | 21.02.2025 |
Номер документу | 125291748 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин |
Господарське
Господарський суд Чернівецької області
Тинок Олександр Сергійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні