У Х В А Л А
Справа № 240/1411/22
19 лютого 2025 рокум. Вінниця
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Драчук Т. О.
суддів: Смілянця Е. С. Полотнянка Ю.П.
розглянувши апеляційну скаргу приватного акціонерного товариства "Біо мед скло" на рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 07 грудня 2022 року у справі за адміністративним позовом приватного акціонерного товариства "Біо мед скло" до Головного управління ДПС у Житомирській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, для проведення експертизи,
В С Т А Н О В И В :
в січні 2022 року позивач, - ПАТ "Біо мед скло", звернувся до Житомирського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у Житомирській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення ГУ ДПС у Житомирській області №00079250707 від 20.08.2021.
Рішенням Житомирського окружного адміністративного суду від 07.12.2022 відмовлено у задоволенні позовних вимог.
Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, позивачем подано апеляційну скаргу, в якій апелянт просить рішення суду першої інстанції скасувати та прийняти нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги в повному обсязі, посилаючись на неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального та порушення норм процесуального права, що призвело до неправильного вирішення питання.
Ухвалою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 02.05.2023 призначено у справі №240/1411/22 судову економічну експертизу.
Проведення судової економічної експертизи доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз.
Зупинено провадження у справі №240/1411/22 до одержання результатів судової економічної експертизи.
17.02.2025 до суду від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз надійшов висновок експерта.
Відповідно до частини 1 статті 237 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Отже, оскільки Київський науково-дослідний інститут судових експертиз надав висновок експерта в межах ухвали Сьомого апеляційного адміністративного суду від 02.05.2023, суд приходить до висновку, що обставини, які були підставою для зупинення провадження, відпали, у зв`язку з чим апеляційне провадження у справі необхідно поновити.
Керуючись ст.ст.237, 243, 325, 328, 329 КАС України, суд
У Х В А Л И В :
поновити провадження в адміністративній справі №240/1411/22.
Справу №240/1411/22 призначити до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 04 березня 2025 року о 11:30 у залі судового засідання № 1 Сьомого апеляційного адміністративного суду (м. Вінниця, вул.Соборна,48/вул.Оводова,34), про що повідомити осіб, які беруть участь у справі, та надіслати на їхні адреси інформацію про їхні права і обов`язки.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Головуючий Драчук Т. О. Судді Смілянець Е. С. Полотнянко Ю.П.
Суд | Сьомий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2025 |
Оприлюднено | 24.02.2025 |
Номер документу | 125310955 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них податку на прибуток підприємств |
Адміністративне
Сьомий апеляційний адміністративний суд
Драчук Т. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні