Ухвала
від 21.02.2025 по справі 229/1445/24
ДОВГИНЦІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРИВОГО РОГУ

Справа № 229/1445/24

Провадження № 2-п/211/9/25

У Х В А Л А

про прийняття заяви щодо перегляду заочного рішення

21 лютого 2025 року суддя Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Юзефовичі І.О., розглянувши заяву відповідача ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Дружківського міського суду Донецької області від 12 грудня 2024 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «ХЛІБНИЙ ДІМ КИЇВ БЕЙКЕРІ» про стягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації за невикористані дні щорічної відпустки та середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні,-

встановив:

ОСОБА_2 , який діє від імені та в інтересах відповідача ОСОБА_1 через «Електронний суд» подав заяву про перегляд заочного рішення Дружківського міського суду Донецької області від 12 грудня 2024 року по вказаній цивільній справі та посилаючись на неповноту встановлення обставин при винесенні рішення, що мають значення для справи, просить скасувати заочне рішення і призначити справу до розгляду в загальному порядку.

Відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 19.12.2024 року № 3707/0/15-24, суд приходить до висновку про необхідність прийняття заяви до провадження та призначення судового засідання з таких мотивів.

Відповідно до частини першої статті 284 ЦПК України, заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.

Судом встановлено, що заява за змістом та формою відповідає положенням статті 285 ЦПК України, оплачена судовим збором, тому на виконання вимог частини першої статті 286 ЦПК України вважає за необхідне прийняти належно оформлену заяву про перегляд заочного рішення, невідкладно надіслати її копію та копії доданих до неї матеріалів сторонам, які беруть участь у справі, повідомити про час і місце розгляду заяви.

Керуючись ст. ст. 258-260, 284-286 ЦПК України, суддя, -

постановив:

прийняти до провадження заяву відповідача ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Дружківського міського суду Донецької області від 12 грудня 2024 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «ХЛІБНИЙ ДІМ КИЇВ БЕЙКЕРІ» про стягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації за невикористані дні щорічної відпустки та середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні.

Призначити розглядзаяви увідкритому судовомузасіданні,яке відбудетьсяв приміщенніДовгинцівського районногосуду містаКривого РогуДніпропетровської області, на 08-10 годин 31 березня 2025 року.

Невідкладно надіслати копію ухвали суду та заяви про перегляд заочного рішення сторонам, які беруть участь у справі, повідомити їх про час і місце розгляду.

Особам, які беруть участь у справі, при собі мати документи, що посвідчують особу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: І. О. Юзефович

СудДовгинцівський районний суд м.Кривого Рогу
Дата ухвалення рішення21.02.2025
Оприлюднено24.02.2025
Номер документу125317772
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати

Судовий реєстр по справі —229/1445/24

Ухвала від 21.02.2025

Цивільне

Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу

Юзефович І. О.

Ухвала від 12.12.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Давидовська Т. В.

Рішення від 12.12.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Давидовська Т. В.

Ухвала від 19.11.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Давидовська Т. В.

Ухвала від 15.05.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Давидовська Т. В.

Ухвала від 19.03.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Давидовська Т. В.

Ухвала від 26.02.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Лапченко О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні