Ухвала
від 12.02.2025 по справі 753/2864/25
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/2864/25

провадження № 2-о/753/219/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"12" лютого 2025 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Каліушко Ф.А., перевіривши виконання вимог ст. 318 ЦПК України при поданні заяви Органу опіки та піклування Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації, заінтересована особа: ОСОБА_1 , про призначення опікуна над недієздатною особою

ВСТАНОВИВ:

Орган опіки та піклування Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації звернувся до Дарницького районного суду м. Києва з заявою в порядку окремого провадження, заінтересована особа: ОСОБА_1 , про призначення опікуна над недієздатною особою.

Заява подана та оформлена у відповідності з вимогами 293-294, 318 ЦПК України.

Визнавши підготовку справи до судового розгляду завершеною, вважаю за можливе відкрити провадження у справі.

На підставі викладеного та керуючись стст. 187, 190, 258 - 260, 294, 317 - 319 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за заявою Органу опіки та піклування Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації, заінтересована особа: ОСОБА_1 , про призначення опікуна над недієздатною особою.

Призначити справу за заявою Органу опіки та піклування Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації, заінтересована особа: ОСОБА_1 , про призначення опікуна над недієздатною особою до розгляду в судовому засіданні на 27 березня 2025 року о 09:30 годині в приміщенні Дарницького районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 5-А, каб. 120.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Копію ухвали направити сторонам.

Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет http://dr.ki.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Дарницького

районного суду м. Києва: Каліушко Ф.А.

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення12.02.2025
Оприлюднено25.02.2025
Номер документу125363379
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них:

Судовий реєстр по справі —753/2864/25

Ухвала від 12.02.2025

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Каліушко Ф. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні