Ухвала
від 25.02.2025 по справі 348/1939/24
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 348/1939/24

Провадження № 22-ц/4808/350/25

Головуючий у 1 інстанції Грещук Р. П.

Суддя-доповідач Пнівчук

У Х В А Л А

25 лютого 2025 року м. Івано-Франківськ

Івано-Франківськийапеляційний суду складісудді ПнівчукО.В.,

розглянувши клопотання представника ОСОБА_1 адвоката Кокарєва Андрія Павловича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: орган опіки та піклування в особі Курісовської сільської ради Березівського району Одеської області про позбавлення батьківських прав,

в с т а н о в и л а:

На розгляді в Івано-Франківському апеляційному суді перебуває апеляційна скарга ОСОБА_1 , подану адвокатом Чумаченко Святославом Олександровичем на заочне рішення Надвіряннського районного суду від 26 грудня 2024 року.

Ухвалою Івано-Франківськогоапеляційногосуду від 23 січня 2025 року відкрито апеляційне провадження, а 06 лютого 2025 року ухвалою апеляційного суду розгляд справи призначено на 26 лютого 2025 року на 10:00 год.

21 лютого 2025 року представник ОСОБА_1 адвокатКокарєв А.П.подавдо апеляційного суду клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції та просив забезпечити йому участь у судовому засіданні шляхом забезпечення проведення відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу «Електронний суд» та підсистеми відеоконференцзв`язку.

Положеннями ч. 1 ст. 212 ЦПК України передбачено, що учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Відповідно до ч. ч. 3-4 ст. 212 ЦПК України, суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.

Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «;Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги», у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції, а також з метою забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, та з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, вбачається за можливе проводити судові засідання в даній справі у режимі відеоконференції.

Керуючись ст. ст. 212 ЦПК України, Івано-Франківський апеляційний суд,

у х в а л и в:

Клопотання представника ОСОБА_1 адвоката КокарєваАндрія Павловичапро участьу судовомузасіданні врежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судузадовольнити.

Розгляд цивільної справи проводити за участі представника ОСОБА_1 адвоката Кокарєва Андрія Павловича в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21.

Головуюча О.В. Пнівчук

СудІвано-Франківський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення25.02.2025
Оприлюднено26.02.2025
Номер документу125381033
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —348/1939/24

Постанова від 26.02.2025

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Пнівчук О. В.

Постанова від 26.02.2025

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Пнівчук О. В.

Ухвала від 25.02.2025

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Пнівчук О. В.

Ухвала від 06.02.2025

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Пнівчук О. В.

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Пнівчук О. В.

Рішення від 26.12.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Грещук Р. П.

Ухвала від 26.12.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Грещук Р. П.

Рішення від 26.12.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Грещук Р. П.

Ухвала від 02.12.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Грещук Р. П.

Ухвала від 05.11.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Грещук Р. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні