ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
п р о в і д к л а д е н н я р о з г л я д у с п р а в и
25 лютого 2025 року м. ЧернівціСправа № 926/2892/24
Суддя Господарського суду Чернівецької області Миронюк Сергій Олександрович, розглянувши матеріали справи
за позовом фермерського господарства Веллфрукт, Чернівецька обл.,
до товариства з обмеженою відповідальністю Газорозподільні мережі України в особі Чернівецької філії товариства з обмеженою відповідальністю Газорозподільні мережі України, м. Чернівці
про визнання незаконним та скасування рішення комісії про задоволення акту про порушення
представники сторін не з`явилися
ВСТАНОВИВ:
Фермерське господарство Веллфрукт звернулося до Господарського суду Чернівецької області з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю Газорозподільні мережі України в особі Чернівецької філії товариства з обмеженою відповідальністю Газорозподільні мережі України про визнання незаконним та скасування рішення комісії з розгляду актів про порушення, оформленого протоколом засідання комісії від 15.10.2024, про задоволення акту про порушення №2-М від 05.09.2024.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 14.11.2024 справу №926/2892/24 передано на розгляд судді Миронюку С.О.
Ухвалою від 18.11.2024 позовну заяву фермерського господарства Веллфрукт залишено без руху, встановлено позивачу строк 10 днів з дня отримання цієї ухвали для усунення названих в ній недоліків шляхом надання до Господарського суду Чернівецької області доказів реєстрації позивачем електронного кабінету в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами; доказів надіслання товариству з обмеженою відповідальністю Газорозподільні мережі України копії позовної заяви і доданих до неї документів листом з описом вкладення або в електронній формі з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи; відомостей про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; відомостей про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі здійснювалися; попереднього (орієнтовного) розрахуноку суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести в зв`язку із розглядом справи; підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
27.11.2024 до суду від позивача надійшла заява про усунення недоліків.
Ухвалою від 28.11.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 19.12.2024, задоволено клопотання позивача про витребування доказів.
09.12.2024 до суду від відповідача на виконання ухвали суду від 28.11.2024 надійшли витребувані документи.
16.12.2024 до суду від відповідача надійшов відзив на позовну заяву.
Ухвалою від 19.12.2024 відкладено підготовче засідання на 22.01.2025.
06.01.2025 до суду від позивача надійшла відповідь на відзив.
Ухвалою від 22.01.2025 відмовлено у задоволенні усного клопотання позивача про долучення до матеріалів справи доказів та повернуто без розгляду заяву свідка, закрито підготовче провадження, призначено справу до розгляду по суті на 19.02.2025.
У судовому засіданні 19.02.2025 оголошено перерву до 25.02.2025.
25.02.2025 до суду від позивача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв`язку з погіршенням стану здоров`я представника позивача.
У судове засідання 25.02.2025 представники сторін не з`явилися.
Враховуючи клопотання представника позивача про відкладення розгляду справи, неявку представників сторін у судове засідання, неможливість вирішення судом спору в даному судовому засіданні, з метою належної реалізації сторонами своїх прав та виконання обов`язків, передбачених процесуальним законодавством, дотримання принципів верховенства права, рівності усіх учасників судового процесу перед законом та судом та принципу змагальності сторін, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи по суті.
Керуючись ст. 202, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Відкласти розгляд справи по суті на 20 березня 2025 року о 11:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Чернівецької області, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 14, зал засідань №1.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Ухвалу підписано 25.02.2025.
Суддя С.О.Миронюк
Суд | Господарський суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 25.02.2025 |
Оприлюднено | 26.02.2025 |
Номер документу | 125391709 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо оскарження актів (рішень) суб'єктів господарювання та їхніх органів, посадових та службових осіб у сфері організації та здійснення господарської діяльності |
Господарське
Господарський суд Чернівецької області
Миронюк Сергій Олександрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні