Ухвала
від 25.02.2025 по справі 757/16724/24-ц
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

справа №757/16724/24 Головуючий у суді І інстанції: Григоренко І.В.

провадження №22-ц/824/7021/2025 Головуючий у суді ІІ інстанції: Сушко Л.П.

УХВАЛА

про призначення справи до розгляду

25 лютого 2025 року м. Київ

Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:

Головуючого: Сушко Л.П.,

суддів: Желепа О.В., Музичко С.Г.,

заслухавши доповідь головуючого судді Сушко Л.П. щодо проведення підготовчих дій у цивільній справі за апеляційною скаргою Романенка Олексія Сергійовича, який представляє інтереси Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області на рішення Печерського районного суду міста Києва від 03 червня 2024 року у справі за заявою Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області, за участю особи, щодо якої вимагається розкриття банківської таємниці - Приватного підприємства «КТ СЕРВІС», обслуговуючого банку - Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Київського апеляційного суду від 11 лютого 2025 року відкрито апеляційне провадження у вказаній справі.

Враховуючи характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі, її необхідно призначити до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції з повідомленням учасників справи.

Керуючись ст.ст. 365, 366, 368, 369 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Закінчити проведення підготовчих дій.

Призначити справу до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції на 01 квітня 2025 року о 16 годині 10 хвилин у приміщенні Київського апеляційного суду.

Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: Л.П. Сушко

Судді: С.Г. Музичко

О.В. Желепа

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення25.02.2025
Оприлюднено26.02.2025
Номер документу125410228
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, щодо юридичних та фізичних осіб

Судовий реєстр по справі —757/16724/24-ц

Ухвала від 25.02.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Сушко Людмила Петрівна

Ухвала від 11.02.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Сушко Людмила Петрівна

Ухвала від 06.02.2025

Цивільне

Київський апеляційний суд

Сушко Людмила Петрівна

Рішення від 03.06.2024

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Григоренко І. В.

Ухвала від 15.04.2024

Цивільне

Печерський районний суд міста Києва

Григоренко І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні