Ухвала
від 26.02.2025 по справі 347/162/25
КОСІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 347/162/25

Провадження № 2/347/299/25

У Х В А Л А

про проведення судового засідання

в режимі відеоконференції

26.02.2025 м.Косів

Суддя Косівського районного суду Івано-Франківської області Книщук Р.М., розглянувши заяву представника ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні по цивільній справі за позовною заявою військової частини НОМЕР_1 Національної Гвардії України до ОСОБА_2 про стягнення помилково перерахованих коштів в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду,-

в с т а н о в и в :

Представник ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про участь у судовому засіданні по цивільній справі за позовною заявою військової частини НОМЕР_1 Національної Гвардії України до ОСОБА_2 про стягнення помилково перерахованих коштів в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Суд, вивчивши подану заяву, прийшов до наступних висновків.

Згідно ухвали Косівського районного суду від 28.01.2025р., відкрито провадження у справі за позовом військової частини НОМЕР_1 Національної Гвардії України до ОСОБА_2 про стягнення помилково перерахованих коштів. Підготовче судове засідання в даній справі призначено на 24.03.2025р. о 10год.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно із ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Таким чином, враховуючи те, що представник відповідачки виявила бажання брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, зважаючи на введений в країні воєнний стан, враховуючи наявну технічну можливість проведення судового засідання в такому режимі, з метою забезпечення права на доступ до правосуддя, недопущення порушення розумних строків розгляду справи, суд вважає за можливе проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням технічних засобів представника відповідачки за допомогою підсистеми "Електронного суду" ВКЗ https://vkz.court.gov.ua.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 212,258-260 ЦПК України, cуд,-

п о с т а н о в и в:

Заяву представника ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні по цивільній справі за позовною заявою військової частини НОМЕР_1 Національної Гвардії України до ОСОБА_2 про стягнення помилково перерахованих коштів в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задоволити.

Судове засідання призначене на 24.03.2025р. о 10год проводити дистанційно у режимі відеоконференції.

Забезпечити представнику відповідачки ОСОБА_1 можливість брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми "Електронного суду" ВКЗ https://vkz.court.gov.ua з обов`язковою її участю.

Попередити представника ОСОБА_1 , що відповідно до ч. 5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали про проведення судового засідання у режимі відеоконференції надіслати представнику заявника.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Р.М.Книщук

СудКосівський районний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення26.02.2025
Оприлюднено27.02.2025
Номер документу125421494
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про повернення безпідставно набутого майна (коштів)

Судовий реєстр по справі —347/162/25

Ухвала від 26.02.2025

Цивільне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

КНИЩУК Р. М.

Ухвала від 28.01.2025

Цивільне

Косівський районний суд Івано-Франківської області

КНИЩУК Р. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні