ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
"26" лютого 2025 р. м. Житомир Справа № 906/227/25
Господарський суд Житомирської області у складі судді Лозинської І. В.,
розглянувши матеріали позовної заяви
Фізичної особи-підприємця Терещука Олексія Олексійовича
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрополісся-22"
про стягнення 60923,74 грн
ВСТАНОВИВ:
ФОП Терещук О. О. подав до Господарського суду Житомирської області позовну заяву про стягнення з ТОВ "Агрополісся-22" 60923,74 грн, з яких 58964,45 грн основного боргу, 1542,97 грн інфляційних втрат та 416,32 грн 3% річних, а також судових витрат.
Позовні вимоги обгрунтовані не виконанням відповідачем умов договору купівлі -продажу нафтопродуктів ДГ-BR-0027 від 20.06.2023 в частині своєчасної оплати за отриманий товар.
Вказана позовна заява та додані до неї документи відповідає вимогам, встановленим ст. 162 ГПК України; підстави для її повернення або відмови у відкритті провадження у справі, встановлені ГПК України, відсутні.
Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 176 ГПК України про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, в якій, зокрема, зазначається за якими правилами позовного провадження (загального чи спрощеного) буде розглядатися справа.
Відповідно до ч. 1 ст. 247 ГПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи.
За приписами ч. 5 ст. 12 ГПК України малозначними справами є: 1) справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує п`ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
За змістом позовної заяви, предметом спору є стягнення з відповідача боргу на загальну суму 60923,74 грн, що належить до категорії малозначних справ.
Враховуючи викладене, слід здійснювати розгляд даної справи за правилами спрощеного провадження з повідомленням сторін.
Розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання суду або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо засідання суду не проводиться (ч. 2 ст. 252 ГПК України).
Керуючись ст. 12, 176, 234, 235, 247, 250, 252 ГПК України, суддя
УХВАЛИВ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.
3. Судове засідання для розгляду справи по суті призначити на "21" березня 2025 р. о 12:00. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Житомирської області за адресою: м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65 в залі судових засідань № 107.
4. Встановити сторонам такі терміни для надсилання відповідних процесуальних документів у справі (за наявності) суду та іншому учаснику справи:
- відповідачу - для подачі відзиву - 15 днів з дня отримання копії цієї ухвали;
- позивачу - для подачі відповіді на відзив - п`ять днів з дня отримання відзиву;
- відповідачу - для подачі заперечення на відповідь на відзив - п`ять днів з дня отримання відповіді на відзив.
5. Повноваження представників сторін та інших учасників справи мають бути підтверджені документами відповідно до ст. 60 ГПК України.
6. Рекомендувати учасникам судового процесу:
- приймати участь у підготовчому/судовому засіданні в режимі відеоконференції в порядку ст. 197 ГПК України (за умови наявності у суді відповідної технічної можливості на дату їх проведення);
- надавати процесуальні документи до суду через підсистему "Електронний суд": https://id.court.gov.ua/; офіційну електронну адресу суду: inbox@zt.arbitr.gov.ua;
- подавати окремо оформленими документами заяви (клопотання) з кожного процесуального питання (ст. 169, 170 ГПК України).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/
Ухвала підписана: 26.02.2025.
Суддя Лозинська І.В.
Друк:
1 - у справу
2 - представнику позивачу (Електронний суд)
3-5 - відповідачу (Електронний суд) та на ел. пошту: ppsaksonik@ukr.net,
(реком.) (код ЄДРПОУ 44813364) 10029, м. Житомир, вул. Бандери Степана, буд. 7, офіс 107
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 26.02.2025 |
Оприлюднено | 27.02.2025 |
Номер документу | 125425718 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Лозинська І.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні