Ухвала
від 26.02.2025 по справі 472/238/25
ВЕСЕЛИНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 472/238/25

Провадження №2-о/472/29/25

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про відкриття провадження

у цивільній справі та призначення справи до розгляду

26 лютого 2025 року с-ще Веселинове

Суддя Веселинівського районного суду Миколаївської області Тустановський А.О., вивчивши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Веселинівська селищна рада Вознесенського району Миколаївської області, Веселинівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Вознесенському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), ОСОБА_2 про встановлення факту батьківства,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , представник заявника ОСОБА_3 , робоче місце: АДРЕСА_2 звернулися до суду з заявою до заінтересованих осіб: Веселинівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області, місцезнаходження юридичної особи: вул. Мозолевського, 14 с-ще Веселинове Миколаївська область; Веселинівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вознесенському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), місцезнаходження юридичної особи: с-ще Веселинове, вул. Елеваторна, 6 Вознесенського району Миколаївської області та до ОСОБА_2 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 про встановлення факту батьківства.

Заява відповідає вимогам статей 315-318 ЦПК України.

Підстави для залишення заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.

Враховуючи вище викладене справу слід прийняти до розгляду.

Керуючись ст.ст. 19, 187, 274 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

1. Прийняти заявудо розглядута відкрити провадженняу цивільнійсправі за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Веселинівська селищна рада Вознесенського району Миколаївської області, Веселинівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Вознесенському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), ОСОБА_2 про встановлення факту батьківства.

2. Призначити справу до судового розгляду на 24березня 2025року о11год.30хв. в приміщенні суду за адресою: с-ще Веселинове Миколаївської області, вул. Мозолевського, 36 .

3. Клопотання представника заявника ОСОБА_3 про виклик свідків задовольнити.

4. В судове засідання викликати свідків:

- ОСОБА_4 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 ;

- ОСОБА_5 , який проживає за адресою: АДРЕСА_4 .

5. Свідок зобов`язаний з`явитися до суду за його викликом у визначений час і дати правдиві показання про відомі йому обставини. У разі неможливості прибуття до суду за викликом суду свідок зобов`язаний завчасно повідомити про це суд.

6. Попередити свідків про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи за відмову від давання показань на вимогу суду, згідно ст. ст.384,385 КК України.

7. Витребувати від приватного нотаріуса Вознесенського районного нотаріального округу Миколаївської області копію спадкової справи № 73/2017 заведеної 14.04.2017 року за фактом смерті ОСОБА_6 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 в с. Михайлівка Веселинівського району Миколаївської області, (номер спадкової справи у реєстрі 60528390).

8. Вказані докази надати до Веселинівського районного суду Миколаївської області в термін до 24 березня 2025 року.

9. Особи,які немають можливостіподати доказ,який витребовуєсуд,взагалі абоу встановленісудом строки,зобов`язаніповідомити проце судіз зазначеннямпричин протягомп`ятиднів здня врученняухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

10. Копію ухвали суду про відкриття провадження у цивільній справі та призначення справи до розгляду невідкладно надіслати заявнику. Копію заяви із доданими до неї матеріалами невідкладно направити заінтересованим особам.

11. В судове засідання викликати осіб, що беруть участь у справі.

12. Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/sud1406/gromadyanam/csz/

13. Ухвала може бути оскаржена у зв`язку з порушенням правил підсудності протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Миколаївської області через Веселинівський районний суд Миколаївської області..

14. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Веселинівського районного суду

Миколаївської області А.О. Тустановський

СудВеселинівський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення26.02.2025
Оприлюднено27.02.2025
Номер документу125429698
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:.

Судовий реєстр по справі —472/238/25

Ухвала від 26.02.2025

Цивільне

Веселинівський районний суд Миколаївської області

Тустановський А. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні