ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
18 лютого 2025 року м. Дніпросправа № 340/5690/24
Суддя Третього апеляційного адміністративного суду Дурасова Ю.В., ознайомившись з апеляційною скаргою Заступника керівника Кіровоградської обласної прокуратури
на ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 29.01.2025 р. у справі № 340/5690/24
ВСТАНОВИВ:
13.02.2025 р. Третім апеляційним адміністративним судом зареєстровано апеляційну скаргу Заступника керівника Кіровоградської обласної прокуратури на ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 29.01.2025 р. у справі № 340/5690/24, яка подана за допомогою засобів поштового зв`язку 10.02.2025 р. безпосередньо до суду апеляційної інстанції відповідно до положень ст.297 КАС України.
З використанням автоматизованої системи документообігу суду за вищезазначеною апеляційною скаргою визначено суддю-доповідача, якому передано матеріали апеляційної скарги.
Враховуючи вищенаведене, з метою забезпечення розгляду вищезазначеної апеляційної скарги, вважаю за необхідне витребувати з суду першої інстанції - Кіровоградського окружного адміністративного суду, матеріали адміністративної справи № 340/5690/24 за позовом Першого заступника керівника Кіровоградської обласної прокуратури Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області Новгородківської селищної ради Кіровоградської області Кропивницької районної військової адміністрації Кіровоградської області до ОСОБА_1 про визнання протиправною бездіяльність та зобов`язання вчинити певні дії.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 297-300 КАС України, суддя -
УХВАЛИВ:
Витребувати з Кіровоградського окружного адміністративного суду матеріали адміністративної справи № 340/5690/24 за позовом Першого заступника керівника Кіровоградської обласної прокуратури Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області Новгородківської селищної ради Кіровоградської області Кропивницької районної військової адміністрації Кіровоградської області до ОСОБА_1 про визнання протиправною бездіяльність та зобов`язання вчинити певні дії та зобов`язати суд першої інстанції протягом трьох днів з моменту отримання ухвали направити до суду апеляційної інстанції матеріали цієї адміністративної справи для вирішення питання щодо наявності підстав для відкриття апеляційного провадження.
Суддя Ю. В. Дурасова
Суд | Третій апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.02.2025 |
Оприлюднено | 28.02.2025 |
Номер документу | 125445132 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо забезпечення права особи на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів |
Адміністративне
Третій апеляційний адміністративний суд
Дурасова Ю.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні